Düşman Başına 92. Bölüm Özeti – 9 Eylül Cuma

düşman başına 90

Gizli Hazine Nereden Çıkacak?

Düşman Başına 92.bölümde neler olacak? Düşman Başına 92.bölüm özetinde Shanti sessizce evdekileri izlemeye başlar. Yakında bu evin batacağını düşünür. Sarla ve Nimmi’yi heyecanlandıran olaysa mahallede başlayan gizli hazine çalışmaları… Düşman Başına 92.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 92.bölüm özetinde yine Shanti’nin ortalığı karıştırmasıyla başlar. Raghav ve evdekiler Shanti’nin yokluğunu fark eder. Shanti komşularına bağışlanan yiyecek olup olmadığını sorar. Komşusu bile Shanti’nin oyunlarına alışkın olacak ki bunun yeni oyunu olup olmadığını sorar. Raghav annesini hemen eve sokar.

Shanti yemek ister. Riya, başkalarına sormasını engellemek için ona yiyecek verir. Shanti sinirlenir ve Riya’nın kendisine sadaka verdiğini söyler.

Mohit uyanır. Shanti’nin ona nasıl tokat attığını hatırlar. Annesinden kapıyı açmasını ister. Kapıyı açmayacağını, Preeti ile mutlu olamayacağını söyler. Mohit ise aksine Preeti’yi çok sevdiğini onsuz olamayacağını haykırır. Mohit’e iş yerinden telefon gelir. Hemen geleceğini söyleyerek pencereden atlayıp çıkar. Annesi odasına geldiğinde açık pencereyi fark eder. Preeti’nin ailesine haber vermesi gerektiğini düşünür.

Sarla ve Pari de kendince planlar yapmaya devam eder. Sarla Preeti’yi zengin olarak Sharmili ve ailesine tanıtacağını ilerde Sharmili’yi de egale edip ipleri Pari’nin eline vermeyi amaçlar.

Sarla ondan, Sharmili’nin hoşlandığı herhangi bir kızı övmesini ister, eğer ondan hoşlanırsan, Sharmili o kızdan hoşlanmayacaktır der. Rani, Sarla ve Pari’nin planlarını duyup huzursuzlanır. 

Kaushalya, Shanti için sebze alır. Shanti ondan yardım etmemesini ister. Kaushalya özür diler. Shanti kendisini acındırmak için güzel yemeklerden yiyemez.

 Nandu’dan İlk Adım! Nandu Preeti’yi bulaşıkları yıkarken görür. Preeti’nin soğuk suyla yıkamasına üzülür ve sıcak su getirebileceğini söyler. Preeti neden umursadığını sorar. Nimmi ise radyoyu açar. Kaushalya’ya Shanti’nin radyo değil sanya aldığını söyler. Radyo da Moghalsarai’de gizli bir hazine olduğunu duyarlar. 

Kuşya Riya’dan Para İster! Mohit’in annesi Shanti Sadan’ı arar. Preeti aramayı cevaplar. Mohit’in annesi onun Kaushalya olduğunu düşünür ve onu küçük düşürmeye başlar. Preeti şok olur. Annesi Preeti’yi asla gelini yapmayacağını söyler. Preeti ağlayarak odasına çıkarken Riya da patronundan telefon alır ve işe gitmeye koyulur. Kuşya ise Riya’dan alışveriş için para ister. Riy vakti olmadığını söyleyerek anahtarları verir ve ne kadar isterse alabileceğini söyler. Shanti birkaç ay içinde evi batıracaklarını söyler. Göz ucuyla da Kuşya ve anahtarları süzer.

Preeti telefon konuşmasını Nimmi’ye anlatır. Nimmi sinirlenir ve ağlamamasını babaannesi gibi güçlü olmasını ister.

Düşman Başına 92. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Nirmala, Ashok’un sandalyede uyuduğunu ve üzerine düşen güneş ışığını görür. Sari ucuyla güneş ışığını durdurur ve yüzünü bir başörtüsüyle kapatır. Ashok uyanır ve bir adamın samosa alıp Nirmala ile alay ettiğini duyar. Ashok adamı azarlar. Adam, Ashok ve Nirmala hakkında kötü konuşur. Ashok öfkeyle elini kaldırır. Nirmala onu durdurur. Ashok adamdan gitmesini ister.

Gizli Hazine! Mahalledeki gündem gizli hazine olmuştur. Shanti yanlış zamanda Sanya olduğunu düşünürken Sarla ve Amit hayallere dalar. Nimmi heyecanlanarak gelir ve devlet yetkililerin kazı çalışmalarına başladığını hazinenin bir ucunun kendi evlerinden çıkacağını hissettiğini söyler.

Sarla ayak masaj aletinden ev arabaya kadar liste yapar. Amit evin sorumluluğunun Riya’ya geçtiğini onunda pay vermeyeceğini söyler. Sarla dava açacağını babasının evi olduğunu açıklar.

Shanti bakar ve hazineyi alması için dua eder. Kuşya alacaklarının fazla tuttuğunu görür. Kontrol etmesi için Nimmi’yi çağırır. Shanti sessizce bekler. Kuşya parayı almak ister ama anahtarları bulamaz. Riya ofise geçmiştir. Riya’nın sunum esnasında telefonu çalar ve bu durum patronun hoşuna gitmez. Shanti Riya’nın anahtarları sakladığını söyler. Adam Kaushalya’dan para ister. Kaushalya endişelenir.

Kaushalya mutfakta anahtarları arar. Shanti’den kendisine yardım etmesini ister. Yeter ki bu sorunu çözün diyor. Shanti mutfağa gider. Kaushalya, Raghav’ın adının bozulacağını söylüyor. Shanti biliyorum, hakaretinden korkuyorum diyor, bu benim yönetimimde hiç olmadı, bakın Riya ne kadar dikkatsiz, bunu bilerek mi yaptı diyerek ortalığı karıştırır. Ona bu günler için sakladığı parasından verir.

Mohit radyo programına başlar.  Sarhoş ve ağlıyordur. Aşk hikayesini anlatır. Mohit’in patronu, Mohit’in sarhoş olduğunu öğrenince sinirlenir. Adamdan Mohit’i kovmasını ister. Daha sonra Mohit’in bu halinin reyting kazandıracağını düşünerek vazgeçerler.

 Nimmi heyecanlanarak eve gelir. Yetkililerin bakmadığı tek evin kendilerinin olduğunu söyler. Sarla, Shanti’ye Preeti için bir adam gördüğünü, onun iyi ve zengin bir aileden olduğunu söyler. Shanti, Preeti’nin kaderinin olduğu yerde evleneceğini söyler. Sarla ondan bir kez düşünmesini ister ve Shanti’yi ikna etmeye çalışır. Sarla ona Vyom’u anlatır, Pari o evde mutludur ve Preeti de mutlu olacaktır. Pari Vyom’un iyi bir adam olduğunu söyler.  Shanti, Sarla’dan Kaushalya’ya söylemesini ister. Sarla, Kaushalya’ya Preeti için güzel bir teklif aldığını söyler. Kaushalya sevinir.

Riya ofisten çıkınca Kuşya’yı araması gerektiğini hatırlar. Kuşya ise Riya’yı azarlar. Bugün kendisinden para istediğini ve kendisini zor durumda bıraktığını söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın