Düşman Başına 89. Bölüm Özeti – 6 Eylül Salı

Düşman Başına 87

Riya Sadan Evinde Yeni Dönem!

Düşman Başına 89.bölümde neler olacak? Düşman Başına 89.bölüm özetinde Shrivastav ailesinde yeni dönem başlamış evin sorumluluğu artık Riya’ya geçmiştir. Riya Sadan’da neler olacak? Düşman Başına 89.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde kızlar Riya ve Shivam’ın yanına gelir. Nimmi Riya’ya başına kötü şeyler geldiğini ama ilk defa Raghav’ın annesine karşı geldiğini söyler. Raghav çok düşünceli duruyordur.

Shanti, Riya’yı odasında görür. Riya ne olduğunu sorar, bana meydan okudun, kaybettin der. Oğlun sana destek olmadı ve seni bu odada yapayalnız kalmaya zorladı. Riya kaybolur. Shanti huzursuz olur ve gerilir.

Shanti evdekilere bir konuşma hazırlar. Konuşmanın sonunda evin anahtarlarını Riya’ya verir ve bu evi onun yönetmesini ister. Artık salıncakta Riya’nın oturmasını ister. Herkes şok olur.

Shanti, Riya’ya evi yönetmekten bıkacağını, anahtarları bana geri vermek için geri geleceğini, ama kabul etmeyeceğimi söyler. Riya bunu istemediğini söyler. Shanti değişim zamanının geldiğini söylüyor, Kaushalya para almak için Riya’ya gidecek. Riya bugünden itibaren Shanti Sadan ile ilgili her soruya cevap verecek. Shanti artık seninle savaşacak gücüm yok, kimseye ihtiyacım yok der ve gider.

Pari, Sharmili’ye oyun oynayıp hamile olduğunu söyler. Sharmili bunu kanıtlamasını isterken Pari kaçmaya başlar.

Riya, Shivam’dan anahtarları Dadi’ye geri vermesini ister. Nimmi gerek yok, hepimiz yanındayız, sana yardım edeceğiz der. Evi Dadi’den daha iyi idare edeceksin diyor. Shivam anahtarları Riya’ya geri verir. Shanti ağlıyor ve Riya’nın evi idare edemeyeceğini düşünüp kendi kendini teselli eder. Kimsenin onu durdurmayışını düşünür sadece Kuşya ona destek olmuştur.

Düşman Başına 89. Bölüm Özeti

Raghav odaya gelir ve Kaushalya ile konuşur. Riya’ya yardım etmesini ister. Hayır diyor, bırakın evi Shanti istediği gibi yönetsin der. Bu konuyu neden uzattığını soruyor.

Nimmi, Riya’dan Kaushalya’nın yardımını almasını ister. Hepsi Shanti’yi arkada görür ve gerilirler. Nimmi hayır diyor. Shanti, Nimmi’nin mutlu olacağını, şarkı söyleyip dans edeceğini söylüyor. 

Sarla, Shanti’yi arar ve evdeki son durumu sorar. Sahnti her şeyin ters gittiğini anahtarları salıncağı ve evin yönetimii Riya’ya devrettiğini söyler. Sarla ne yaptın diye soruyor. Shanti hayal kırıklığına uğrayarak öleceğini söylüyor. Sarla başını vurur ve ağlar. Amit ne olduğunu sorar. Sarla ona Shanti’nin yerini Riya’ya verdiğini söyler. Amit endişelenir ve Nani’den şimdi nasıl para alacaklarını sorar. 

Herkes Shanti Sadan’da akşam yemeğine oturur. Tek eksik Shanti’dir. Kuşya onsuz ağzına tek lokma koymayacağını söyler. Herkes Shanti’nin yanına gider ve tek tek beslerler.

Sharmili ve Pari, Pari’nin sözde hamileliği konusunda tartışırlar. Preeti, Mohit’i hatırlayarak ağlıyor. Nimmi onu teselli eder ve eğer onu gerçekten seviyorsan sana yardım edeceğimi, Mohit’i arayıp ikinizden de kaçıp evlenmenizi isteyeceğini söyler. Preeti, bunu yapmayı düşünemediğini, beni desteklemek için elinden gelenin en iyisini yapan aileyi kandıramayacağını söylüyor.

Preeti’nin eski ofisine gitmesi gereklidir. Bunun için Shanti’den izin alır. Shanti ise artık Riya’dan izin almasını ister. Preeti yolda giderken Sharmili ile karşılaşır. Sharmili onu durdurur. Preeti, Nimmi’nin arkasına saklanır. Nimmi, Sharmili’ye neden Preeti’yi takip ettiğini sorar ve onu iter. 

Nimmi Sharmili’yi Madam X zannediyor. Sharmili onların izini kaybeder.

Amit sorumluluğun Riya’ya geçmesiyle ona yakınlaşıp güvenini kazanmaya çalışır. Sanırsın Riya holding patronu oldu!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …
 • Seninle Yeniden 8 Bölüm Özeti – 3 Ekim Pazartesi
  Raghav’a Araba Çarptı! Pallavi Başında Bekledi! Seninle Yeniden 8.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 8.bölümde Pallavi ve Raghav artık muhteşem ikili oldular. İkili birbirinin arkasını kollamaya başlar. Seninle Yeniden 8.bölüm özeti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.