Düşman Başına 72. Bölüm Özeti – 19 Ağustos Cuma

Düşman Başına 72

Riya, Preeti ve Mohit’i YAKALADI!

Düşman Başına 72.bölümde neler olacak? Düşman Başına 72.bölümde Riya, Mohit ve Preeti’yi yakalayacak! Onlara 24 saat verecek ve süre sonunda aileye her şeyi açıklayacağını söyler. Düşman Başına 72.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde Raghav Kuşya’ya nasıl davranması gerektiğini sorar. Son olayda Riya’nın haklı olduğunu Sarla ve ailesini düşünerek iyi yaptığını söyler. Shanti’ye destek verirse Riya’ya haksızlık olacağını söyler. Kuşya her zamanki gibi annesinin tarafını tutmasını ister.

Mohit ve Preeti evin içinde gizlice buluşmaya devam eder. Mohit Shanti’ni gözünü boyamak için ona sari alacağını söyler. Yakın zamanda onu ikna etmeyi başaracağını söyler. Shivam Riya’dan çay yapmasını ister. Preeti ve Mohit, Shivam’ın sesini duyup saklanmaya çalışırlar. Nandu da uyanır ve Mohit’in yerinde olmadığını fark eder ve ona seslenir. Shanti sesleri duyar ve Nandu’ya niçin gürültü yaptığını sorar. Mohit uyurgezer numarası yapar. Shanti onu tokatlar. Daha önce neden bahsetmediğini sorar. Budan sonra uyurken Nandu’nun bacağına iple bağlanacaktır. Mohit çok sinirlenir.

Riya ofise gelir ve patrona kağıtları verir. Preeti radyo istasyonuna gelir ve Nimmi ile telefonda konuşur. Mohit’le buluşmaya gider. Mohit ona bir gül verir. 

Amit, Riya’nın yardımını almayı reddeder. Rani ondan kârlarını düşünmesini ister.  Rani ondan her şeyi unutmasını ister. Amit kötü şans getirdiğini söylüyor, beni seviyorsun bu yüzden benimle evlendin, ben Riya’yı seviyorum, seni sevmiyorum der.  Rani, Amit’in kalbini kazanmayı düşünüyor.

Mohit radyo şovunu başlatır ve yanında güzel bir konuğunun olduğunu söyler. Shanti onu duyar ve güler. Konuğun kim olduğunu merak eder. Riya radyo istasyonuna gelir. Riya oraya bir müşteriyle görüşmek için gitmiştir.

Mohit seni seviyorum Preeti der ve alnından öper. Riya bunu görür ve şoke olur. Preeti ben de seni seviyorum diyor. Müşteri Riya’nın gelmesini ister ve Riya gitmek zorunda kalır. Preeti ise Riya’nın sesini duyduğunu düşünür.

Düşman Başına 72. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Amit ofisten aradığını söylüyor. Sunehra şirketinden adam onu ​​arar ve evrakları aldığını söyler. Amit ilgilenmediğini söyler ve aramayı bitirir. Sarla ondan iyi düşünmesini ister. İyi kazanıp Shanti’ye hava atabileceklerini söyler.

Riya radyo istasyonundan çıkar ve pankartı görür. Mohit’in resmini görür ve adama kim olduğunu sorar. Adam ünlü RJ Mohit olduğunu söylüyor. Riya şaşırır.

Raghav annesinin gönlün almaya çalışır. Daima destekçisi olacağını söyler Shanti ise bulmuş böyle oğlu nazlanmaya devam eder.

 Nandu gelir ve onları çağırır. Shanti ne olduğunu sorar. Nandu işi aldığını söylüyor ve kendisini kutsamasını isteyip tatlı yedirir. Maaşını Shanti’ye vereceğini söylüyor. Kaushalya ve Shanti şoke olur. Shanti sevinir ve onu yere oturtmak yerine sandalyeye oturtur. Ailenin bir parçası olduğunu söyler.

Shanti, Kaushalya’ya Nandu’ya helva vermesini söyler ve ondan etkilenir. Riya ofise gelir. Bunty ona radyo istasyonu anlaşmasını sorar. Riya, Mohit ve Preeti’yi hatırlar ve Bunty’ye söyler. Bunty, o ünlü RJ Mohit’i sorar. Riya evet diyor, Chunnilal olarak bizim evde kalıyor, belki Preeti ve Mohit birbirlerini seviyor. Bunty ondan önce herkese veya Shivam’a söylemesini ister. Riya, Shivam’a söylemeyi kabul eder ve nerede olduğunu sorar. Bunty burada olmadığını söylüyor. Riya onu arıyor ve telefonu bağlanmıyor.

 Preeti yolda Sharmili ile çarpışır ve üzgünüm der. Sharmili ona kör olup olmadığını sorar ve onu azarlar. Sharmili ona bakar. Seni bir yerde gördüm diyor. Preeti hayır, bu olamaz der ve çantalarını alır. Sharmili, Vyom için bu kadar basit bir kız istediğini düşünüyor. Preeti’nin fotoğrafını çekmeye çalışıyor. Preeti döner ve ayrılır.

Preeti eve gelir. Shanti, Preeti’nin gerildiğini görür ve sorunun ne olduğunu sorar. Riya, Bunty’ye Mohit’in Preeti’yi gerçekten seviyorsa bunun yanlış olmadığını, Preeti için endişelendiğini, yalanı ortaya çıkarsa büyük bir sorun olacağını söyler.

Riya, Preeti ile konuşmaya gelir. Preeti endişeleniyor.  Kaushalya onların sözünü keser ve Riya’ya iş verip gönderir.  Preeti Nimmi’yi arar ve ona Riya’nın her şeyi öğrenmeye çalıştığını söyler. 

Shanti geceleri uyanıktır. Mohit, Nandu’nun horlamasından rahatsız olur ve ayağa kalkar. Riya, Mohit ve Preeti’yi hatırlıyor. Shivam’a söylemeyi düşünüyor, ama ya aşırı tepki verirse diye cesaret edemez.  Önce Preeti ile konuşmayı düşünüyor. Preeti, Mohit’e Riya’nın onlardan şüphe duyduğunu ve Dadi ile konuşması gerektiğini söylemeyi düşünür. Riya, Preeti’yi odasında bulamaz. Preeti, Mohit’ten Dadi ile konuşmasını ister. Dadi’yi ikna edeceğim, merak etme diyor. Ağlıyor ve seni seviyorum ve seni kaybetmek istemiyorum diyor. Sarılırlar. Riya gelir ve ne yaptıklarını sorar. Şoke olurlar.

Riya bütün bunların yanlış olduğunu söyler.

 Mohit ve Preeti ondan kimseye söylememesini ister. Mohit’in evi terk etmesini yoksa herkese açıklayacağını söyler. Mohit, Preeti’yi sevdiğini söyler. Riya, ilişkilerin yalan üzerine kurulmadığını söyler. Mohit doğru zamanı beklediğini söylüyor. Riya da Shivam ile aşk evliliği yapmıştır. Riya Mohit’e 24 saat verdiğini söyler.

Ertesi sabah Preeti, Mohit ve ailesinin sorunları olduğunu söylüyor. Riya ona güvenmediğini burada kalmak için yalan söylediğini düşünür. Preeti neden Shivam’la evlenmek için oyunlar yaptığını, gerçeklerin acı göründüğünü, Shivam’la evlenmek için herkese hakaret ettiğini söyler. Bu eve geldiğinden beri sürekli hedefe birilerini koyup olay çıkardığını açıklar.

Riya elini kaldırıyor. Kaushalya gelir ve Riya’yı durdurur, neden elini kaldırdığını sorar. Şimdiye kadar çocuklarına tokat atmadığını söyler. Riya, onun yengesi olduğunu ve yanılıyorsa onu durduracağını söylüyor.

Kaushalya Shanti’ye gidiyor ve ne olduğunu bilmiyorum diyor, Riya Preeti’ye elini kaldırıyordu, elini tuttum ve onu durdurdum der. Shanti nasıl cüret ettiğini sorar. Shant, ondan Riya’ya göz kulak olmasını ister.


Gelecek bölüm radyoda Preeti ve Mohit’in konuşmaları canı yayınlanacak ve evdekiler tüm konuşmaları duyacak. Sakın kaçırmayın
.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …
 • Seninle Yeniden 8 Bölüm Özeti – 3 Ekim Pazartesi
  Raghav’a Araba Çarptı! Pallavi Başında Bekledi! Seninle Yeniden 8.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 8.bölümde Pallavi ve Raghav artık muhteşem ikili oldular. İkili birbirinin arkasını kollamaya başlar. Seninle Yeniden 8.bölüm özeti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.