Düşman Başına 71. Bölüm Özeti – 18 Ağustos Perşembe

Düşman Başına 71

Nandu ve Mohit Geldi! İkisi de Preeti’ye AŞIK!

Düşman Başına 71.bölümde neler olacak? Düşman Başına 71.bölüm özetinde Nandu sonunda geliyor. Gelir gelmez de Preeti’den hoşlanmaya başlar. Yalnız tek ir sorun vardır. Mohit’te Shanti Sadan’a yerleşmiştir. Düşman Başına 71.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde Shanti Riya’ya kızmış pazarda domates satarak kendini haklı çıkarmaya uğraşıyordu. Riya ise Shanti’yi yalnız bırakmayacağını onunla birlikte satış yapacağını söyleyerek şaşırtmıştı. Riya, yanında domates de satacağını söyleyerek oturur. Shanti, Riya’ya ders vereceğini düşünür ve ondan insanları çağırarak domates satmasını ister. Shanti yarın da gelecek misin diye soruyor. Riya evet diyor, sen domates satana kadar her gün geleceğim der. Kaushalya gülümser. Riya bir günde müşterileri toplar ve domatesleri satar. 

Shanti, Kaushalya ve Riya eve gelir. Shanti bugün çok kazandığını söyler.  Preeti ağlar ve Shanti’ye çalışmayacağını söyler. Riya nedenini sorar. Kaushalya, Riya’nın bir şey söylemesini engeller ve Shanti’den Preeti’yi kabul etmesini ve hiçbir şey yapmamasını ister. Kuşya ve Preeti anlaşılan Shanti’nin her dramasında bir adım geri atacak!

Shanti, Riya’ya onunla sebze sattığı için teşekkür eder. Riya, Preeti’ye ne yaptığını sorar. Preeti Riya’ya kendisini yönetmeye çalışmamasını söyler. Ağlayarak Kaushalya’ya sarılır.

Mohit çantaları elinde Shanti Sadan’a gelir. Riya, Preeti’ye yardım eden Chunnilal olduğunu fark ediyor.Mohit, Shanti’nin kendisini çağırdığını söyler. Aynı zamanda Nandu da oraya gelir ve kendini tanıtır.  İkisi de evin içine girerler.

Preeti, Mohit’i görünce şoke olur. Mohit ve Nandu, Shanti’yi karşılamak için uzanırlar.  Nandu ve Mohit, burada kalmaktan memnun olduklarını söylüyorlar. Riya, Chunnilal’e burada kalıp kalmayacağını sorar. Shanti birçok iyilik yaptığını söylüyor, Preeti’yi kurtardı, beni ve Raghav’ın da izini sürdü der. Mohit Raghav’ın bulunması için Shanti’ye radyoda ilan vereceğini söylemişti. Shanti ikisinin bir oda da kalacağını sadece yemek ve içecek alabileceklerini söyler. Evden kimseyle konuşmamasını ister.

Sarla ve ailesi yemeğe Pari’nin evine giderler. O sırada da Vyom için gelin adayı gelmiştir. Pari kızı kandırır ve Vyom’dan uzaklaşmasını sağlar. Yemek esnasında Sarla, Sonal’ın Vyom ile evlenmesi gerektiğini düşünür. Onların arasını yapmaya çalışır.

 Riya, Kaushalya’ya bunu doğru hissetmediğini söyler. Kaushalya, Chunnilal’in sadece 15 günlüğüne burada olduğunu söylüyor, kızlarıma güveniyorum, bunu sorun etme. Riya ofisten bir telefon alır ve Shanti’ye söyler. Shanti ondan gitmesini ister. Preeti Mohit’e gider ve ona neden buraya geldiğini sorar. Senin için diyor. Shanti oraya gelir ve Preeti gider. Shanti, Chunnilal’e kimseyle konuşmamasını söyler.

Vyom, Sharmili’ye evlenmeyeceğini söyler. Sharmili, Pari’yi neden hala seviyorsun, benimle aynı fikirde misin, yoksa Pari tüm mülkü alacak mı diye soruyor. Vyom aynı fikirde değil. Sharmili beni anlaması gerektiğini söylüyor. Sarla meyveleri ve tabakları görünce sevinir. Pari onunla konuşur. 

Düşman Başına 71. Bölüm Özeti Devam Ediyor

 Sujeev, Pari’den Rani’yi elleriyle beslemesini ister. Rani, Amit ile oturur. Pari duman çıkarır ve Sujeev ve Sharmili’ye uymak zorundadır. Nandu egzersizler yapar ve Mohit gösteriş yapmak için aynısını yapmak zorunda kalır. Mohit, Nandu’nun Shanti’yi etkilediğini düşünür ve onu etkilemeye çalışır. Preeti, Nandu’ya kızar. Shanti herkesin gitmesini ister ve Nandu ve Mohit ile konuşur. Sarla, Sonal’ı Sharmili’ye övüyor ve Sonal’ın Vyom için teklifini veriyor. Hepsi şoke olur.

Bölüm, Sarla’nın Sharmili’den Sonal’ı görmesini istemesiyle başlar. Sonal’ı övüyor. Sonal ve Vyom evlense iyi olacağını düşünüyordum. Pari şoke olur. Sharmili’nin sarisine bir şey düşürür ve onu gönderir. Sarla’ya ne dediğini sorar, onlar zengin insanlardır. Sarla onu azarlar.

Shanti, Mohit ve Nandu’dan kuralları not etmelerini ister.  Vantilatörü ve ışığı fazla kullanılmayacaktır.  

Sarla, Sharmili’den eski kıyafetlerini vermesini ister, böylece fakirler için mutfak eşyaları satın alacaktır. Pari onu durdurur. Sharmili her şeyi anladığını söylüyor, yeni sari vereceğini söyler.

  Patron oraya gelir ve herkese şirketlerinin yeni bayiler yaptığını, aile üyelerinden herhangi birinin başvurabileceğini ve acilen %25 indirim alacağını söyler. 

Sharmili, Pari’den masayı temizlemesini ister. Vyom, Pari’yi alır ve Pari’ye annesinin neden Sonal’ın teklifini verdiğini sorar. Pari merak etme, ben hallederim diyor. Bunun bir daha olmaması gerektiğini söylüyor. Pari, Sarla’ya kızar.

 Sarla ailesiyle birlikte eve gelir ve Sonal’dan Pari ile sık sık buluşmasını ve evine gitmesini ister. Rani ve Sarla tartışırlar. Rani, Sarla’yla alay eder. Sarla, senin de Amit’i almak için aynısını yaptığını söylüyor. Sonal evlenmek istemediğini ve okumak istediğini söylüyor.

Riya, Bunty’ye Amit’in bu bayiliği almasını istediğini, o zaman Sarla ve Shanti’nin mutlu olacağını, patronla konuşacağını söyler. Bunty onu durdurur ve önce Amit ile konuşmasını ister. Riya arayıp ulaşamadığını son gün olduğu içinde formu dolduracağını söyler. Bunty bir problem olursa kendisiyle alay edeceklerini söyler. Riya burnunu sokmaya devam eder ve iyilik yaptığını söyler.

Riya, Amit için patronla konuşur ve tüm sorumluluğu almaya hazır olduğunu söyler. Tüm evrakların eksiksiz olması gerektiğini bayiliği iyi yönetmezse işini kaybedebileceğini, 50000 rs depozitoya ihtiyacı olacağını söylüyor. O kadar paraya sahip olmadığını söylüyor. O zaman maaşından kesebiliriz diyor. Şok oluyor. Ondan düşünmesini istiyor, sadece bir gün kaldı. Maaşını vermeyi kabul eder ve formaliteler ister.

 Riya yolda Rani’yi görür. Rani onu görmezden gelir. Riya onu durdurur ve Amit için kötü bir şey istemediğimi söyler. Riya, Amit’in tehlikede olduğunu bilmediğini açıklar. Rani dinlemek istemediğini söyler. Riya özür diler. 

Riya ona bayilik işinden bahseder. Rani, Riya’nın Amit’i tuzağa düşürmeye çalıştığını söyler. Riya Rani’yi Amit’le birlikte çalışabileceğini söylediğinde fikri değişir.

 Rani, Riya’ya sarılır ve Amit için bu kadar çok düşündüğü için ona teşekkür eder. Riya depozitosuna kadar ödediğini söyler. Sarla bunun Shanti’nin fikri olduğunu düşünür.

Mohit’in Shanti ile tatlı tatlı konuşur. Shanti eve erken gelmesini ister, yoksa kapı kilitlenecektir. Terasın açık olduğunu düşünüyor ve Preeti’nin odasına gitmeyi planlar. Nandu, Kaushalya’ya yardım teklif eder. Preeti kayar ve Nandu onu tutar. Nandu ondan hoşlanır. Mohit, Preeti’nin fotoğrafının olduğu cüzdanı düşürür. Nandu’nun Preeti’yi tuttuğunu görüyor. 

Sarla Shanti’yi arar ve Riya’yı bize gönderdiğini biliyorum der. Riya Amit’in belgelerini istedi, beni aramaya utandığını biliyorum der. Shanti deli olup olmadığını sorar. Sarla hakaret ettiğini ve özür dilemediğini hatırlatıyor. Shanti onu azarlar ve aramayı bitirir. 

Kaushalya, Nandu’ya ne yaptığını sorar. Dua kitabını aldığını söylüyor.  Riya, Shivam’ı bilgilendirmeyi düşünüyor. Rani kağıtları arar. Sarla tartışırken yere düşer ve yaralanır. Sarla, bunun Riya’nın Amit’i tuzağa düşürmenin yeni yolu olduğunu söylüyor. Rani artık durmayacağını söyler ve gider.

Preeti Mohit’i arar ve Nandu’nun çok yönlü olduğunu göstermeye çalıştığını söyler. Ondan sakinleşmesini ister ve evlendikleri zaman bütün bunların önemi kalmaz. Shivam eve gelir. Shanti, Kaushalya’yı arar ve Riya’nın bir şey daha yaptığını gör der. Sarla’nın evine gittiğini anlatır. Shanti, Shivam’ı iter. Shivam ondan durmasını ister. Raghav eve gelir ve ne olduğunu sorar. Shanti, Riya’yı buradan kov, yoksa gideceğim, her gün dram oluyor, Riya kraliçe olmak istiyor, dayanamıyorum der. Raghav, Riya’nın nerede olduğunu, bir nedeni olacağını söylüyor. Riya eve gelir ve Shanti’nin bağırdığını ve yerde oturduğunu görür.

Nandu, Mohit’in cüzdanını alır ve açılır. Preeti resmini görür ve endişelenir. Nandu bunu görmez. Shanti, Riya’dan onu öldürmesini ister ve bunun için Raghav’ı suçlar. Raghav’ın Sarla’ya neden yardım ettiğini soruyor.  Riya ağlıyor. Raghav Shanti’ye yanıldığını, Riya’nın doğru yaptığını söyler. Rani oraya gelir ve onlarla konuşur.

Rani, Riya’ya güvendiğini ve evrakları olduğunu söylüyor. Riya’dan evrakları kontrol etmesini ister. Riya’ya kağıtları verir ve gider. Raghav, herkesin Sarla’ya yardım etmek istediğini, sorunun ne olduğunu sorar. Shanti, Amit’e bir şey olursa kimseyi affetmeyeceğini ve kimsenin Sarla ile görüşmemesi gerektiğini söylüyor. Shivam, Riya’yı odaya gönderir. Preeti fotoğrafı yavaşça alır ve gider.

Nandu Preeti’ye aşık olmaya başlar. Onunla ilgili hayallere dalar.

Shanti odasında ve Riya’yı birkaç gün içinde kovmayı düşünüyor. Kendini sakinleştirir. Sharmili Sujeev’e gelir ve Vyom’u yakında evlendirmek istediğini söyler. Ondan Vyom’a bir miktar mülk vermesini ister. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Düşman Başına 119. Bölüm Özeti – 12 Ekim Salı
  Mohit Preeti’yle Evlenecek! Düşman Başına 119.bölümde neler olacak? Düşman Başına 119.bölüm özetinde Mohit kadın kılığında Shanti Sadan’a geliyor. Preeti’yi bağlayıp kendisiyle evleneceğini söyler. Düşman Başına 119.bölüm özeti devam ediyor. Düşman …
 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.