Düşman Başına 69. Bölüm Özeti – 16 Ağustos Salı

Düşman Başına 69

Preeti’ye Görücü Geldi!

Düşman Başına 69.bölümde neler olacak? Düşman Başına 69.bölümde Preeti’ye yeniden görücüler geliyor. Preeti Mohit’ten bir şeyler yapmasını ister. Düşman Başına 69.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde Raghav’ın ölümden dönüşü Preeti’ye yaramadı. Raghav döner dönmez ilk düşündüğü şey kızlarını evlendirmek oldu. Shanti talimatı aldı ve Preeti’nin evliliği için kolları sıvadı. Riya damat adayının fotoğrafını merak ettiğini söyler. Shanti onu azarlar. Preeti evlenirse Raghav’ın yükünün azalacağını damadın ailesinin yarın geleceğini, adam tarafından sevilmesi gerektiğini söylüyor.Preeti başını sallar ve ağlar.

Pari alışverişe çıkmıştır. Sharmili ve Mama onu görür. Pari takibe başlarlar. Pari onları görünce gerilir. Pari, Sarla’yı arar. Puja yaptırmak için tanıdık pandit’e ihtiyacı olduğunu söyler. Annesi bunun için kızından para ister. Anne kız telefonda pazarlık yapar. Orta yol bulunur. Sarla kızının çok cimri olduğunu söyler.

Sarla pujayı kayıt altına alır. Selfie çekinir. Ardından videoyu Sujeev’e yollar. Onun ömrünün uzun olması için yaptığını söyler. Sharmili Pari’nin boyunun kısa aklının ise çok zeki olduğunu söyler.

Ertesi sabah pandit Shanti’nin yanına gelir. Pandit damadın iyi olduğunu aileyi etkilemelerini ister. Raghav’a telefon gelir ve gitmesi gereklidir. Annesine tüm sorumluluğu verdiğini aileyi beğenirse uzatmamasını bir an önce bu işi bitirmesini ister. Preeti endişelenir.

Shanti dışarı çıkar. Riya ise marketten alınacak malzemeleri Kuşya’ya almasını söyler. Kuşya Shanti evde yokken izin almadan dışarı çıkamayacağını söyler. Riya damat tarafının geleceğini acele etmesini ister. Kuşya mecbur kalır ve markete gider. Shanti, Kuşya’yı görür ve kendisinden izin almadan nasıl çıktığını düşünür. Riya’nın başının altından çıktığını söyler.

Düşman Başına 69. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shanti eve gelir. Riya ona açıklama yapar. Ayrıca zamandan kazanmak içi dışardan tatlı siparişi vermiştir. Shanti ona kızar ve bu evde kararları kendisinin verdiğini söyler. Riya’nın yerini kapacağını düşünür. Riya Preeti’nin giyeceği sarisini götürür. Preeti ise ağlıyordur.

Kuşya pazardan döner. Shanti Riya’nın aklıyla hareket ettiği kendisinden izin almadığı için kızar. Pandit, damadın ailesini getirir. Shanti onları karşılar. Riya’dan yaşlıların konuşmasına izin vermesini ister.

Preeti ağlar ve damadın ailesinin onu reddetmesi için dua eder, Mohit’i sevdiği için Mohit ile evlenmek ister. Mohit’i arar ve telefon düşer. Konuşamaz. Damadın annesi Riya’yı eğitimli görür ve evi yönettiği için onu övmeye başlar. Kuşya’ya çok şanslı olduğunu söyler. Kendisi de böyle bir gelin arıyordur. Shanti Riya’nın bu kadar övülmesine dayanamaz ve Preeti’yş getirmesini ister. Riya Preeti’ye ağlamamasını damadın çok iyi birine benzediğini söyler. Üstelik Shanti’de hoşlanmıştır. Preeti, Riya’nın kendisine destek vermesini ister.

Damadın ailesi Preeti’ye soru sorar. Preeti heyecandan kekelemeye başlar. Onun yerine Shanti konuşmaya başlar. Kadın Shanti’ye Preeti’yi dinlemek istediğini söyler. Mohit konağa Sadhu olarak gelir. Kızın hayatının mahvolacağını bu evliliği durdurmalarını ister. Kuşya endişelenerek Mohit’i yollar.

Riya ise Shivam’a Preeti’nin başkasını seviyor olabileceğini söyler. Bu gözyaşlarının farklı olduğunu söylüyor. Shivam böyle bir şey olamaz diyor. Kadın Preeti’yi çok beğendiğini ve gelini olmasını istediğini söyler. Kuşya mutlu olur. Tebrik ederler. Preeti her şeyin bittiğini düşünür. Birden bire Preeti’nin alışmıyor oluşu damat tarafını caydırır. Bir anda oğullarına denk düşmediğini söylerler. Preeti derin bir oh çeker.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Düşman Başına 119. Bölüm Özeti – 12 Ekim Salı
  Mohit Preeti’yle Evlenecek! Düşman Başına 119.bölümde neler olacak? Düşman Başına 119.bölüm özetinde Mohit kadın kılığında Shanti Sadan’a geliyor. Preeti’yi bağlayıp kendisiyle evleneceğini söyler. Düşman Başına 119.bölüm özeti devam ediyor. Düşman …
 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.