Düşman Başına 68. Bölüm Özeti – 15 Ağustos Pazartesi

Düşman Başına 68

Endişeli Bekleyiş! Raghav Nerede?

Düşman Başına 68.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 68.bölümde Shivm ve Riya Raghav’ı bulmaya gidiyor. Shrivastav ailesinde endişeli bekleyiş sürüyor. Düşman Başına 68.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde haberlerde çıkan tren kazası Shrivastav ailesini derinden yaralamıştı. Raghav’ın da kayıp olduğu haberi evdekileri şoke etmişti. Kuşya bayılır. Doktor aileye Kuşya’yı ağlatmalarını ve acısını yaşamasını ister. Shivam annesini bu halde bırakıp nasıl gideceğini sorar. Shanti güçlü duracağını ve Kuşya’ya bakacağını Riya ve Shivam’ın da Raghav’ı alıp dönmesini isterler. Shanti Riya’ya Raghav’ı almadan dönerse bu eve giremeyeceğini söyler.

Diğer tarafta Rani bir adam tutmuştu. Adam balkonda yatan Rani’ye aşk mektupları atmıştır. Amit bunu görünce kıyameti koparır. Rani kıskanıldığının farkına varıp rahatlar. Amit adamı dövmeye başlar. Sarla ise Rani’ye kızıyordur. Prabha ise gelinlerini balkonda yatırarak insanlara fırsat verdiklerini söyler. Çevredekiler Rani’ye yapılan haksızlığı konuşuyordur. Böylece Amit, Rani’nin Sonal’ın odasında yatmasını ister.

Shivam ve Riya yola çıkar. Yolda başlarına gelmeyen kalmaz. Önce motorları bozulur. Ardından Riya rehin alınıp mücevherleri istenir.

Kuşya ise evde şarkı söyleyerek Raghav’a yemek hazırlamaya başlar. Shanti ona tokat atar. Rahav’ın kayıp olduğunu söyler. Kuşya böylece ağlamaya başlar. Preeti ve Nimmi annesine destek olur. Preeti Mohit’i arar ve yardım etmesini ister.

Sarla’yı komşuları ayıplar. Kardeşi kaza geçirmişken o evindedir. Neden gidip annesine destek olmadığını sorarlar. Sarla anlamaz. Haberlere baktığında Raghav’ın durumunu öğrenir. Aklına ilk gelen şey ise Raghav’a bir şey olursa evini yeniden kaybedeceğidir. Sarla koşarak Shanti’nin yanına koşar. Shanti onun kapıdan içeri girmesini istemez. Sarla, Raghav’ı kapıda bekler.

Shivam ve Riya kaza yerine ulaşır. Bir adam Raghav’ın suçlu olduğunu bunca insanın ölümüne sebep olduğu için onu suçlar. Shivam o adamla kavga etmeye başlar. Her yer ceset doludur. Riya ve Shivam ağlamaya başlar. Shivam uzakta babasının ayakkabısını görür. Yüzünü çevirdiklerinde Raghav olmadığnı fark ederler.

Riya ve Shivam, Raghav’ı bulmaya çalışır. Riya, Raghav’ın nehir kıyısında yaralandığını ve düştüğünü görür. Ona koşar ve kalkmasını ister. Yardım ister ve Shivam, Baba burada diye bağırır. Shivam oraya gelir ve Raghav’ı kayaların üzerinde yatarken görür. Shivam Raghav’ı uyandırır ve iyi olup olmadığını sorar. Raghav gözlerini açar ve Riya ve Shivam’ı görür. Shivam ağlar ve ben Shivam’ım, iyi misin der. Raghav’a sarılır. Raghav şokta. Shivam ve Riya, Raghav’ı alır. Shanti’yi ararlar ve ona Raghav’ı bulduklarını, onun iyi olduğunu bildirirler. Shanti bunu herkese söyler. Kaushalya Tanrı’ya şükreder ve ağlar.

Düşman Başına 68. Bölüm Özeti

Kaushalya ağlıyor ve gücü için Shanti’ye teşekkür ediyor. Shivam, Raghav’ın kıyafetlerini temizler. Riya onu eve götüreceğini söylüyor. Preeti güzel haberi Sarla’yla da paylaşmak ister. Shanti onu durdurur. Sarla Shanti’ye daha ne kadar ileri gideceğini sorar. Riya için ilişkilerini bitirdiğini söyler. Onun kadar taş kalpli olmadığını Raghav gelene kadar bekleyeceğini söyler.

Riya, Shivam ve Raghav eve gelir. Raghav, Sarla’yı yolda otururken görür. Kaushalya onu görünce ağlar ve ona sarılır. Herkes mutlu bir şekilde ağlar.

Shanti, Raghav’ı karşılar. Kashaula aartisini yapıyor. Shivam, Riya’nın Raghav’ı bulmasına yardım ettiğini söyledi. Raghav, Shanti’den pandit’i aramasını ister. Shanti evet der, puja tutacağız. Puja için değil, panditten Nimmi ve Preeti için teklif bulmasını iste, ölümü yakından gördüm, bir daha aynı şansı bulamayacağım diyor. Shanti hiçbir şey olmayacağını söylüyor, unut gitsin. tamam pandit’i arayıp iyi adamlar bulacağım. Ağlıyorlar. Yani Raghav’ın eve girer girmez düşündüğü tek şey kızlarını evlendirmek!

Raghav’a telefon gelir. İş hakkında soruşturma açılmıştır bir an önce gelmesi istenir. Preeti odaya gider ve ağlar. Nimmi onu sakinleştirir ve evliliğinizin bu kadar çabuk olmayacağını söyler. Riya da onlara endişelenmemelerini eğer istemezlerse Raghav’ın evlendirmeyeceğine dair güvence verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Düşman Başına 119. Bölüm Özeti – 12 Ekim Salı
  Mohit Preeti’yle Evlenecek! Düşman Başına 119.bölümde neler olacak? Düşman Başına 119.bölüm özetinde Mohit kadın kılığında Shanti Sadan’a geliyor. Preeti’yi bağlayıp kendisiyle evleneceğini söyler. Düşman Başına 119.bölüm özeti devam ediyor. Düşman …
 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.