Düşman Başına 58. Bölüm Özeti -6 Ağustos Cumartesi

Düşman Başına 58

Riya Shanti’ye Karşı Geliyor!

Düşman Başına 58.bölüm özetinde Shanti ve Sarla, Pari’nin kaçmasıyla alay konusu olmanın endişesini taşırlar. Shanti evde yeni kurallar koyar. Pari ise kurduğu peri masalının gerçeğiyle yüzleşiyor. Düşman Başına 58.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde Pari’nin evden kaçması evdeki dengeleri bozmuştu. Bu durumdan en çok etkilenen Preeti olmuştu. Preeti, Mohit’le tanıştığı için kendini psikolojik baskı altında hisseder. Ailesine bu durumu nasıl açıklayacağını bilemez. Preeti ağlarken Sonal’in dikkatini çeker. Sonal neler olduğunu sorarken Nimmi çok gerildiğini söyleyerek Sonal’i uzaklaştırır. Nimmi Preeti’yi sakinleştirir.

 Prabha ve Bindu, komşularıyla Pari’nin kaçması hakkında konuşur. Nimmi, Bindu’yu Pari hakkında kötü sözler söylediği için onu azarlar. Rani, Kaushalya ile konuşur ve Sinha ailesine gideceklerini öğrenir. Gidip kendi bulmayı düşünüyor.

Shivam ve Amit, Sinha’nın evine ulaşır. Shivam güveliği döver ve içeri girer. Pari, Sharmili ile tartışır. Shivam ve Amit gelip onları görür. Şok olurlar. Pari kardeşlerini görür ve Sharmili’den onu kurtarmasını ister. Sharmili kim olduklarını sorar ve güvenlikten onları dışarı atmasını ister. Shivam, eğer hareket ederse ve onu azarlarsa Pari’nin bacaklarını kıracağını söyler. Shivam kocasının kim olduğunu sorar. Pari başkasını işaret eder. Shivam onu dövmeye başlar. Sharmili neler olduğunu sorar. Amit ve Pari kendi aralarında kavgaya tutuşur. Shanti, Kaushalya ve Sarla oraya gelirler. 

işler iyice karışır! Herkes birbirine girmiştir. Sarla Pari’yi tokatlar. Sujeev silahını alıp Shivam’a tutar. Kuşya, Shivam’ın önüne geçer. Birde bunların üstüne Rani çıkagelir. Amit korkudan Rani’ye sarılır. Shanti Sujeev’e vurarak bayıltır.

Mohit Preeti’yi arar. Preeti ailesinin durumunu anlatır. Mohit ailesiyle konuşacağını söyler. Preeti telefonu kapatır.

Sharmili ağlar ve Sujeev’den kalkmasını ister. Vyom doktoru aradığını söylüyor. Herkesin dışarı çıkmasını istiyorlar. Sarla ağlar ve özür diler. Shivam Sarla’yı durdurur ve Pari’yi alıp gideceklerini söyler. Sarla, şimdi Pari ile kimin evleneceğini, zaten evli olduğunu söylüyor. Shanti, Sarla’ya bu ailenin iyi olmadığını, Pari’nin burada ölebileceğini anlatır. Sarla, utançtan ölmeleri gerektiğini söylüyor, Pari hamile, benim başıma gelenin aynısı der. Shanti şoke olur.

Düşman Başına 58. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sarla, Pari zengin bir adamla evlenmiş, Pari burada kalsın, Pari’yi alırsak adını kaybederiz, aile zengin, çeyiz yok, para biriktirdik diyor. Vyom, Sharmili’ye Shanti’nin Pari’yi alıp almayacağını sorar. Sharmili ondan endişelenmemesini ister. Sharmili, Pari’yi kabul etmeye hazır olduğunu, şimdi başka seçeneği olmadığını söylüyor.  Amit ve Shivam’dan özür dilemelerini ister. Sarla bazı ritüeller yapacağını söylüyor. Pari ve Sujeev ile ritüelleri yapıyorlar. Sharmili, Shanti’ye tören yapıp yapmayacağını sorar. Sarla hiçbir şeyi olmadığını söyler ve Kaushalya’ya sorar. Kaushalya yüzüğünü verir. Sarla o yüzüğü Sujeev’e verir.

Sarla, Pari ile mutlu olduğunu, evin ve arabaların büyük olduğunu, ailenin zengin olduğunu, Pari’nin hayalini gerçekleştirdiğini söylüyor. Shanti, Shivam, Sarla, Kaushalya, Amit ve Rani eve gelir. Shanti komşuların dedikodu yaptığını görür ve Prabha, Bindu ve diğerlerini azarlamaya başlar.

Shanti evin kızlarının dışarı çıkmasını engeller. Kocasının fotoğrafıyla dertleşir. Bu zamana kadar Sarla’nın çocuklarını övdüğünü şimdi onların utandırdığını anlatır.

Sharmili Pari’nin ailesiyle ucuz yüzük taktığı için alay eder. Sujeev kendine gelir ve hiçbir şey hatırlamaz. Burada ne oldu diye sorar? Pari Sujeev’in bu unutkan tavırlarından sonra endişeleniyor.

Sharmili Pari’ye evin hizmetçisi muamelesi yapmaya başlıyor. Pari hayatında yapmadığı işleri yapmaya başlar. Kendisinin Rani’ye dönüştüğünü söyler.

Shanti ve Sarla Pari ile ilgili hikaye uydurur. Gün sonunda da o hikayeye kendileri de inanır. Pari’nin kaçmadan evlendiğiyle ilgili senaryo yazarlar. Pari’nin yaptıklarından sonra Shanti evdeki kızları baskı altına alır. Riya ise ofis ve ev arasındaki işlerin arasında sıkışıp kalmışken belki de ilk defa Shanti’nin baskılarına maruz kalıyor. Riya, Shanti’nin karakterinii yakından görme fırsatı buluyor. Parayı çok seven Shanti Preeti’nin işe gitmesini yasaklar. Riya ise Preeti’nin neden koşulsuz kabul ettiğini sorar. Bu yüzden Riya ve Shanti arasında sürtüşme yaşanır.

 • Düşman Başına 168. Bölüm Özeti – 6 Aralık Salı – Preeti Yakalanacak Mı?

  Nimmi, Preeti’den Şüphe Etmeye Başlar!

  Düşman Başına 168. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 168. bölümü Kanal 7 ekranlarında 6 Aralık Salı günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 168. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 168.Bölüm Full İzle.

  Düşman Başına 168.bölümde neler olacak? Düşman Başına 168. bölüm özetinde Shanti’nin varis planlarını ortalığı karıştıracak. Preeti ise Lucky ile evlenmek ister. Düşman Başına 168.bölüm özeti devam ediyor.

  Düşman Başına 168.bölümde Shanti, Nimmi’yi sınavlara tabi tutacağını ardından varisi olup olmadığına karar vereceğini açıklar. Nimmi, Shanti’nin söylediklerine inanamaz ve çok sevinir. Shanti, Nimmi’ye bunu kimseye söylememesini ister. Shanti kendini nasıl kanıtlayacağını ve evi nasıl yöneteceğini anlatır.

  Sarla avukata her şeyi kaydettiğini, büyük bağlantıları olduğunu söyler. Onu azarlar ve işini yapmasını ister. Avukat kabul eder. Sarla ondan önce evrak yapmasını ister, sonra parayı öder. Bansi, Sarla’nın şimdiye kadar kimseye peşin ödeme yapmadığını söylüyor. Sarla işimi çabuk yap yoksa başın belaya girer der. Avukat boşanmak istemediğini yazman gerektiğini söylüyor. Boşanma belgeleri hazırladıysa boşanmayı iptal etmesini ister. Onu öldürmekle tehdit eder ve 2 gün içinde evrak hazırlamasını ister.

  Nimmi, Shanti’den ona ne yapacağını söylemesini ister. Shanti ona onunla ilgilenmesini, eğer biri yanlış yaparsa kulaklarını bükmesini ister. Nimmi herkesin kendisinden büyük olduğunu bunu nasıl yapacağını anlamadığını söyler. Shanti kararında katı olmasını ister. Nimmi babaannesinden kendisini desteklemesini ister. Shanti garanti edemeyeceğimi söyler.

  Preeti annesine Nandu’yla mutlu olmadığını törenlerde yan yana dahi oturmak istemediğini söyler. Tören kıyafetini yakarak bu konudakini tavrını belli eder. Riya, Preeti’nin bu tavrına sinirlenir. Nandu’ya kötü davrandığını onun kötü gününde hep yanında olup destek verdiğini söyler. Preeti ve Riya gerilir. Kuşya araya girerek Riya’dan karışmamasını ister. Shivam gelir ve Preeti’nin sözlerine sinirlenerek Riya’nın tarafını tutar. Shivam yine öfkelenerek Preeti’ye vurmasına ramak kalır.

  Riya Shivam’a kadınların arasına girdiği için kızarken Kuşya’da Riya’ya kızıyla arasına girdiği için kızar. Şimdi olaylar büyümüştür. Shanti neler olduğunu öğrenir. O da meseleyi Sarla üzerinden açıklar. Kuşya’nın Sarla’ya saygı duymazsa Riya’nın da Nimmi ve Preeti’yi evden atabileceğini anlatır.

  Düşman Başına 168. Bölüm Özeti Devam Ediyor

  Shanti, Riya’yı yanına çekerek bu varis meselesini ona da anlatır. Riya böyle bir şeyi kabul etmeyeceğini söylese de Shanti’nin tavırlarına kayıtsız kalamaz. Shanti öldükten sonra evi idare etme görevini Riya’ya vermek istediğini söyler. Konuşmaları Kuşya duyunca ağlamaya başlar. Şimdi Riya’dan emir alamayacağını ondan dilencilik yapamayacağını düşünüp ağlamaya başlar. Riya evden çıkarken Kuşya’nın duasını almaya çalışır. Kuşya sinirli şekilde duasını eder.

  Shanti, Kuşya’da ki garipliği sezer. Ona neler olduğunu sorar. Kuşya neden Riya’ya bu görevi verdiğine dair serzenişte bulunur. Shanti hemen bunu nasıl duyduğuna şaşırır. Kuşya konuşmaları duyduğunu anlatır. Shanti bunun bir sınav olduğunu henüz kararını vermediğini açıklar. Bu göreve Kuşya’da talip olur. İkili konuşurken bu sefer Sarla gelir ve annesinin Kuşya’yı varis yaptığını duyup olay çıkarır. Shanti tarafında varis meselesi iyice ortalığı karıştırmıştır.

  Preeti, Lucky ile buluşmaya gider. Artık evden çıkmak için bahane bulamadığını kendisini sevip sevmediğini bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Nandu köşeye sıkışmış hisseder. Preeti kendisine sindor sürdürmeye çalışırken tapınağa Shivam, Riya ve Nimmi gelir. Preeti korkmaya başlar. Nandu hemen saklanır. Nimmi ona burada ne yaptığını sorar. Shivam ise Preeti’den özür dilemeye başlar. Nimmi Preeti’nin tavırlarından şüphelenmeye başlar. Onun buraya biriyle buluşmaya geldiğini düşünür. Riya’ya söyler ve Riya şüphesinin iyi olmadığını söyler. Bunu Shivam’a anlatmamasını ister. Nimmi hemen Shivam’a şüphesini anlatır.

  Nandu’da Preeti’ye onların kim olduğunu sormaya başlar. Preeti ailesi olduğunu söyleyince Nandu tanışmak için çabalar. Preeti onu durdurur. Bunun çok iyi bir fikir olmadığını ailesiyle arasının iyi olmadığını kendisini kıskandıklarını söyler. Preeti evli olduğunu anlatamayacağına karar verir. Evlendikten sonra açıklayacağını Lucky’i kaybetmeyi göze alamayacağını söyler.

  Preeti, Pari’den yardım ister. Ona ne yapması gerektiğini sorar. Pari bir an önce boşanmasını ister. Preeti, Shanti’nin buna izin vermeyeceğini düşünür. Nimmi konuşmaları duyar. Preeti’yi sıkıştırmaya başlar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.