Düşman Başına 37. Bölüm Özeti – 16 Temmuz Cumartesi

Düşman Başına 37

Shivam ve Riya’nın İlk Gecesi!

Düşman Başına 37.bölüm özetinde Riya ve Shanti çok iyi anlaşmaya devam ediyor. Araya kara kedi gibi giren Shanti Nimmi ve Kaushalya’nın Riya’dan uzaklaşmasına sebep olur. Düşman Başına 37.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde Riya mutfakta yemek pişirmeye başlar. Ashok ise evinde Pari’ye gece nerde kaldığını sorar. Pari cevap vermez ve ojesini sürmeye devam eder. Sarla Pari’nin yerine cevap verir. Ashok ojeyi fırlatıp atar. Pari o ojenin çok pahalı olduğunu söyler. Ashok ise para vermediyse nasıl aldığının hesabını sorar. Sarla kendi verdiğini söylerken Pari’nin gazetedeki resmi gösterilir. Ashok Pari yerine Sarla’ya kızmaya başlar.

Riya mutfakta uyuyor. Kaushalya ve Preeti oraya giderler ve onun uyuduğunu görürler. Shanti, Nimmi’ye çok aç olduğunu söyler. Riya uyanır ve özür dilerim der.  Kaushalya yemek yapacağını söyler ve Preeti ile Nimmi’den oruç tutmasına yardım etmelerini ister. Shanti neyin yandığını, bu kötü kokunun neden geldiğini sorar. Kaushalya, yemeği yaktığını söyler. Kaushalya panikler ve Riya’ya nasıl böyle köri yaptığını sorar, bu bir yemektir, turşu değil. Shanti yemek ister.

Kaushalya, Riya’dan sessiz olmasını ve titrememesini ister. Yemek servisi yapması gerektiğini söyler. Nimmi’den Shanti’nin içeri girmesine izin vermemesini ister. Nimmi Shanti’yi durdurur ve suyunu verir.

Kaushalya Riya’ya yemek yapmayı öğretir. Annesi olmadığını bildiğini söyler. Ama Bua Bunty’nin annesinden de mi bir şey öğrenmediğini sorar. Bunca yıl babasına nasıl bu yemeği yedirdiğini sorar.Riya, Kaushalya’nın katı davrandığını görünce üzülür.

Shanti mutfağı kontrol edeceğini söylüyor. Shanti oraya gelir ve Kaushalya tüm işi Riya’ya yaptırır. Shanti, Riya’nın akşam yemeğine kadar yemek yapıp yapamayacağını sorar. Kaushalya, Riya’yı hareket ettirir. Raghav gelir ve ilk kez yemek pişirdiği için Riya’nın zaman alacağını söyler.

Aile yemek yemek için oturur. Shanti yemeği sever. Gelinine hediye vereceğini söyler. Riya’nın yemeklerinde Kaushalya’nın el lezzetinin olduğunu ima eder. Raghav da beğendiğini söylüyor ve Riya’ya 500 rs veriyor. Shanti’den Sarla’ya alınacak pahalı kolyelerden biri de Riya için vermesini ister. Shanti öksürür ve surat asar. Shanti, Kaushalya’ya neden ona hakaret ettiğini, Riya’ya neden yardım ettiğini sorar. Öfkeyle Kaushalya’nın kolunu çimdikler.

Riya ve Shanti yalnız kaldıklarında Riya Kaushalya’nın ona yardım ettiğini söyler. Shanti bunu anladığını ve iyi ki yalan söylemedin der. Bu konuşmaları Nimmi ve Kaushalya’da duyar. Nimmi annesini yalancı çıkaran Riya’ya öfkelenir. Böyle yaparak eline ne geçtiğini sorar. Kaushalya ise Nimmi’ye böyle konuşmamasını Riya’nın daha büyük olduğunu saygılı olmasını ister. Bitmek bilmeyen geleneklere göre Riya 10 gün boyunca Shanti ile birlikte uyuyacaktır.

Ertesi sabah Shanti Kaushalya’dan su doldurmasını ister. Nimmi Kaushalya su doldurmaya gider. Riya da onlara yardım etmeye karar verir. Shanti onu lafa tutar ve gitmesine mani olur. Riya Shanti ile birlikte salıncakta oturup keyif yapıyor görünür. Nimmi ve Kaushalya da içten içe yine sinirlenir.

Kaushalya tapına gider. Orada bir aileyle tanışır. Eve döndüğünde Shanti’ye oğullarının bekar olduğunu Nimmi ve Preeti için düşünebileceklerini söyler. Shanti hemen aracılarla haber gönderir. Ama ilk sıraya Pari’yi koydurur.Shivam ve Riya’nın ilk gecesi için odaları dekor edilir. Hediyeler alınır.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir