Düşman Başına 35. Bölüm Özeti – 14 Temmuz Perşembe

Düşman Başına 35

Riya Orucunu Bozuyor!

Düşman Başına 35.bölüm özetinde Riya evine döner. Shivam Riya’yı çok özlemiştir. Riya orucunu ise yanlışlıkla bozar. Düşman Başına 35.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisi Riya Shivam için oruç tutacaktır. Bua’dan hiçbir ayrıntıyı atlamadan kendisini bilgilendirmesini ister. Bua her şeyi anlatacağını Shanti’den sakınmasını ister. Riya Shanti’nin çok yumuşak ve iyi biri olduğunu aslında Kaushalya’nın katı bir insan olduğunu söyler. Riya, Kaushalya’nın tatlılar için azarlamasını unutamadığını söyler. Anupam ise insanları iyi tanıdığını Kaushalya’nın masum, iyi niyetli bir insan olduğunu söyler.

Riya en güzel sarilerinden birini giyip orucuna başlar. Shivam’a fotoğrafını gönderir. Shivam gülümseyip iltifat eder. Kaushalya da hangi sariyi giyeceğine karar vermeye çalışır. O da Raghav’ın beğendiği sariyi giyip Nimmi den fotoğrafını atmasını ister.

Sahil ve Bunty tatlıların denemesini yapar. Sahil heyecanla Riya’a tatlı yedirir. Riya orucunu bozduğu için Sahil’i azarlar ve ağlamaya başlar. Kaushalya’da Riya’yı oruç için bilgilendirmek için arar. Riya orucunun bozulduğunu söylemeye çalışır ama yapamaz. Anupam ve Bua, Riya’yı sakinleştirir. Riya’dan endişelenmemesini ve onu tapınağa götürürler. Shanti, Kaushalya’dan Shivam’ı aramasını ve onu Riya’yı hızlı bir şekilde alması için göndermesini ister.

Shanti eve kuyumcuyu çağırır. Shanti kızı Sarla için büyük gösterişli kolyeden almak ister. Kaushalya Divali bayramında bu hediyenin daha uygun olabileceğini söyler. Shanti sinirlenir. Yine eve Raghav gelir ve Shanti oğlunu dolduruşa getirir. Raghav kimsenin fikrini önemsememesini ne istiyorsa onu almasını ister.

 Shivam, Riya’nın evine gelir. Bunty ve Sahil onu karşılar.  Riya oraya gelir ve gülümserler. Shivam, Anupam ve Bua ile konuşur. 

Düşman Başına 35. Bölüm Özeti – 14 Temmuz Perşembe Fragman ve Özeti

Raghav ve Kaushalya’nın arası iyice açılır. Kaushalya onu hiç açıklama yapamıyordur. Shanti onu her türlü susturmayı başarmıştır. Shanti Sarla’ya istediği kolyenin siparişini verdiğini müjdeler. Shanti, Kaushalya’dan sarisini değiştirmesini ister. Kaushalya, çok fazla sarisi olmadığını söylüyor. Shanti ondan Riya’nın dolabından almasını ister. Kaushalya nasıl alabilirim diye soruyor. Shanti, herkesin evde bir şeyler paylaşabileceğini söyler ve onu gönderir. Shivam, Riya’ya karı kocanın eşit olduğuna inandığını söyler. Onun için özel olan Teej orucunu anlatıyor.Preeti Kaushalya’ya gelir ve neden Riya’nın kıyafetlerini aldığını sorar.

Preeti, Nimmi’yi bekler ve Riya’nın ne düşüneceğini konuşurlar. Shanti de onlara her zaman bir şeyler paylaştırdığını ve Kaushalya’dan bunu giymesini istediğini ve herkesin birbirini desteklediğini ve kıyafet giydiğini söylüyor. Kaushalya kabul eder. Shanti dışarıda duruyor ve dinliyor. Preeti bunun doğru olmadığını söylüyor. Kaushalya, Shanti’nin dediğini yapacağını söyler. Shanti bunu Sarla’ya bildirmeyi düşünür.

Sarla hazırlanır. Rani oraya gelir ve mücevherlerini ister. Sarla ondan taklit takılar takmasını ister. Shanti Sarla’yı arar ve ondan Rani’yi almasını ve gelmesini ister.Anahtarcı gelir ve anahtarları Rani’ye verir. Sarla telefonda konuşurken adamı görür. Shanti, Sarla’dan Ashok ve Amit’i de almasını ister çünkü onlar için hediyeleri vardır.

Shivam ve Riya yola koyulur. Shivam yolda durur ve Riya’yla biraz zaman geçirmek istediğini söyler. Bua da Sahil’i arkalarından yollar. Riya’nın kıyafetlerini ve mücevherlerini yollar. Shanti ise Shivam ve Riya’yı beklemektedir. Onlardan önce Sahil gelir. Sahil çoktan eve varmaları gerektiğini söyler.

Riya ve Shivam birlikte bankta oturur. Riya orucunun bozulduğunu ve kendisini çok kötü hissettiğini söyler. Shivam bunu çok önemsemez ve Riya’ya sarılır. Polis onları kovalamaya çalışır.

Kaushalya, Riya’yı karşılar ve Riya ve Shivam’ın aartisini yapar. Riya, Shanti’yi selamlıyor. Shanti onu kutsar ve Raghav’ı çağırır. Shanti, Riya’ya Sahil’in geldiğini, neden geç kaldığını sorar.

Nimmi ise Shanti’nin büyük bir oyun oynadığını bu yüzde Shivam’dan Riya’yı uyarmasını ister. Shanti’nin Riya’yı kendi tarafına çekeceğini düşünür. Shivam ise Riya’nın akıllı bir insan olduğunu her şeyi görebileceğini söyler.

Riya Shanti’nin yumuşak karına kanıp orucunun bozulduğunu söyler. Riya, Shanti’den özür diler. Shanti, bunu Shivam ve Kaushalya’dan saklamasını ister. Riya nasıl yalan söyleyebileceğini düşünür.

Shanti, oruç zamanının başladığını söylüyor. Kaushalya, Raghav’ın odasına gelir ve onu uyurken görür. Nimmi’den Raghav’ı uyandırmasını ister. Nimmi, Raghav’ı uyandırır. Raghav, Kaushalya’yı dışarıda görür ve annene söyle, yemeği ben kendim alırım, endişelenmene gerek yok der. Nimmi, Kaushalya’ya sorunun ne olduğunu sorar. Kaushalya hiçbir şey söylemez. Nimmi neden saklandığını sorar. Kaushalya, yıldızları iyi olmadığı için pandit’in söylediklerini anlatıyor.

Shivam ve Riya odalarındalar. Riya Shanti’ye orucunun bozulduğunu haber verdiğini Shivam’a anlatır. Shivam Shanti’nin tepkisini merak ettiğini söyler. Shivam Kaushalya’nın da bir şey söylemeyeceğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir