Düşman Başına 250. Bölüm Özeti – 27 Mart Pazartesi

düşman-başına-250

Herkes Aarti’ye Karşı!

Düşman Başına 250. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 250. bölümü Kanal 7 ekranlarında 27 Mart Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 250. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 250.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 250.bölümde neler olacak? Düşman Başına 250. bölüm özetinde Aarti oldukça çaresiz kalmıştır. Raghav hariç kimse onu istemiyordur. Chandra adındaki çıkıp gelen bu adam da kimdir? Düşman Başına 250. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 250
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Rani’nin Aarti’den Shivam ile yeni bir başlangıç ​​yapmasını ister. İyi kalbiyle yeniden herkesi kazanacağını söyler. Aarti ise kişinin kalbinin tek bir kişiye ait olacağını bu yüzden günah işlemek istemediğini söyler.

Shanti, Pari ve bebeği Chandra ile tanıştırır. Chandra bebeği duyduğunu annesinin onun doğumunda öldüğünü bildiğini belirtir. Chandra Shivam’ın ne yaptığını sorar. Shanti işinde gücünde olduğunu anlatır. Chandra bir partneri olup olmadığını sorar. Herkesin bu hayatta bir partnere ihtiyacı olduğunu söyler.

Aarti eve gelir ve bebeği kucağına alır. Chandra bu kızın kim olduğunu sorar. Yolda tanışmışlardır. Shanti her ne kadar Kuşya’yı tembihlese de Pari dökülür. Shivam’ın yeni karısı olduğunu söyler. Chandra neden Shanti’den sakladığını sorar. Shanti her şeyin üzerini örtmeye başlar. Chandra bir sıkıntı varsa çözmeye hazır olduğunu söyler ve Aarti’den gelin yemeği yapmasını ister.

Amit’te Rani’nin kapısına gidip aşkını ilan eder. Rani yine ikna olmamıştır. Golu’da Nimmi’nin etrafında dolanır. Ona aşkını ilan etmeyi düşünür. Golu Nimmi tarafından reddedilmekten de korkuyordur. Ona nasıl yaklaşması gerektiğini düşünür.

Komşular Shanti Sadan’a doluşup yeni gelini görmek isterler. Kadınlar dedikodu yapmadan duramaz. Aarti’nin neden terk edildiğini konuşmaya başlarlar. Shanti hepsini evden kovar. Chandra durumun farkındadır. Aarti’ye değerli hediyeler verir. Aarti bunu kabul edemeyeceğini söyler.

Preeti ve Pari, Amit’i görmeye karakola gider. Golu, Nimmi’nin de gelip gelmediğini sorar. Sonra durumu toparlar. Preeti, Rani ve Nandu’nun Aarti yüzünden ayrı kaldıklarını söyler. Aarti’yi evden gönderebilmek için Amit’ten yardım ister.

Düşman Başına 250. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 27 Mart Pazartesi

Shanti’nin Chandra’ya başkaları için dua etmeye ne gerek olduğunu sorar. Shanti ondan yemek yemesini ve odasına gitmesini ister. 

Preeti, Amit’ten Aarti’nin geçmişini öğrenmesini ister. Böylece eski kocasının onu neden terk ettiğini öğrenebileceklerdir.

Aynı şekilde Shanti de Aarti’yi bu konuda sorguya başlar. Eski kocasının bilgilerini ister. Shanti eski kocasıyla konuşup onu kabul etmesi için elinden geleni yapacağını söyler. Aarti heyecanlanır ama sonra Aajy’ın kendisini tehdit etmesini hatırlar. Kağıdı yırtmaya çalışır. Shanti kağıdı alacakken Aarti onu yakar. Kızlar Aarti’nin bu evden gitmek istemediği için oyun oynadığını söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…
 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın