Düşman Başına 245. Bölüm Özeti – 25 Nisan Çarşamba

düşman başına 245

Bebek Ölecek Mi?

Düşman Başına 245. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 245. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Mart Çarşamba günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 245. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 245.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 245.bölümde neler olacak? Düşman Başına 245. bölüm özetinde Bebeğin yüksek ateşi ve baygınlık geçirmesi evdekileri endişelendirir. Kaçma hazırlığı yapan Aarti eve geri döner. Bebeğin iyileşebilmesi için közün üzerinde yürümeye karar verir. Düşman Başına 245. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 245
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Golu ve Aarti konuşurken Amit ikiliyi görmüştü. Amit bebeğin kötü durumda olduğunu ateşinin düşmediğini Aarti’ye haber verir. Aarti korkuya kapılmış şekilde bebeğin yanına koşar adımlarla gider.

Doktor bebek için iyi konuşmaz. Ateşinin düşmesi için iğne yapmıştır. Öte yandan Golu ve Rani, Amit’i kıskandırmaya devam eder. Golu işi çıkınca Amit, Rani’yi eve bırakır.

Sabah olunca bebek baygındır. Doktor nedense hastaneye gitmesinin bir anlamı olmadığını söyler. Ateşini düşürmek için iğne yapmıştır. Aarti tapınağa gidip dua edeceğini söyler. Amit’in aklı ise bebeğin bir an önce iyileşip düğününün gerçekleşmesidir.

Golu da nasıl bir bataklığa düştüğünü anlamlandırmaya çalışır. Amit’in bir an önce Rani’ye dönmesini diler. Çünkü Nimmi’yi kaybetmekten korkar.

Aarti ise tapınağa gitmiş bebeğin iyileşmesi için köz üstünde yürümeye karar verir. Bir bir tapınağa gelen evdekiler ise Aarti’nin bu hareketine şoke olurlar. Raghav, Shanti ve Kuşya bunu yapmasını istemez. Shivam Aarti’yi indirip bebeği tedavi ettireceklerini söyler. Aarti acı içinde ağlar. Aarti sıcak kömürün üzerinde yürür. Herkes bebek için dua ediyor. Raina kendine gelir. Shanti, Aarti’den bebeğin iyi olduğunu görmesini ister.

Düşman Başına 245. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 22 Mart Çarşamba

Bebek kendine gelmiş gülümsemeye bile başlamıştır. Aarti bu hareketiyle Kuşya’nın da kalbini kazanmıştır. Shanti bebekle Aarti’nin arasında inanılmaz bir bağ olduğunu söyler. Kuşya evdekileri arayarak bebeğin iyileştiğini eve döndüklerini haber verir. Amit rahat bir nefes alır. Evde düğün hazırlıkları başlıyordur.

Golu ve Rani’de kıskandırma çalışmalarına devam eder. Golu, Amit’i arayarak Rani’nin nelerden hoşlandığını sormaya başlar. Diğer tarafta Nandu’da Golu ve Rani’nin çok yakıştığını Amit’e söylemeye başlar.

Rani, Golu’dan düğün davetiyesi almasını ister. Golu, Rani’ye kardeşi gibi gördüğünü söyler. Rani ağlamaya başlar. Bu hayatta yetimdir ve ilk defa birisi ona abilik yapıyordur. Ashok’tan başka ona iyi davranan da yoktur. Nandu, Amit’in Rani ve Golu’nun birbirine sarılışını görmek için yanlarına getirir. Amit onları öyle görünce şoke olur.

Golu düğün davetiyesini alarak herkesi şaşırtır. Düğünlerine herkesi beklediklerini söyler. Kuşya ikiliyi kutsar ve Shivam’ın da evlenebilmesi için duasına devam eder. Düğün için Aarti’nin hazırlanması istenir. Aarti, Ajay ile evlendiği anları hatırlar. Annesinin ona dediklerini düşünür. Amit’le evlenemeyeceğini bir kez daha söyler. Amit, Pari ve Nimmi odadan göndererek Aarti ile yalnız kalmak ister. Aarti ise yüksek sesle ağlamaya başlar. Amit, Aarti’nin tepkisini görünce şoke olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Bir cevap yazın