Düşman Başına 223. Bölüm Özeti – 6 Şubat Pazartesi

Düşman Başına 223

Kuşya Her Şeyi Mahvetti! Raghav, Rezil Oldu!

Düşman Başına 223. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 223. bölümü Kanal 7 ekranlarında 6 Şubat Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 223. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 223.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 223.bölümde neler olacak? Düşman Başına 223. bölüm özetinde Kuşya, Raghav’ın kendisini aldattığını artık yüzleşmek ister. Düşman Başına 223.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 223 bölüm özetinde Preeti, Nandu’nun ailesiyle kalmak istemediğini söyler. Daha büyük ev için daha çok para ihtiyaçları oduğunu vurgular. Nandu ondan para işine karışmamasını ister. Preeti ise ne yapıp edip Nandu’nun ailesini göndereceğini düşünür.

Aarti para kazanmak için panditle anlaşmış sabah erkenden tapınağı temizlemeye gider. Nandu ve Preeti de oraya gelir. Aarti tanınmamak için yüzünü gizler. Preeti ayağı kayınca Aarti’ye kızmaya başlar.

Aarti eve dönerken bir adamın onun fotoğrafını çektiğini fark eder. Hemen eve girer. Kuşya ise Aarti’ye kiminle görüştüğünün hesabını sorar. Kızın üzerine yürümeye başlar.

Mannu ve Raghav karşılaşır. Raghav, Mannu’yu öğle yemeğine evine davet eder. Mannu’da Kuşya’nın yemeklerini merak ettiğini gelmek istediğini söyler. Raghav evi arar. Raghav ile Aarti konuşur. Kuşya yine Raghav’ın kendisini aramamasına bozulur. Kuşya ve Nimmi’nin tapınağa gitmesi gereklidir. Shanti ikiliyi gönderir. Aarti de Raghav’ın aradığını Mannu’yla yemeğe geleceklerini söyler. Shanti ise bu durumun çok eğlenceli olacağını söyler.

Shanti, Aarti’yi sebze almaya yollar. Aarti pazarda pazarlık yaparak sebzeleri düşük fiyattan alır. Mannu ve Aarti karşılaşıp sohbet ederler. Nimmi onları uzaktan görür. Anne kızın buluşup Raghav’ı ele geçirme planı yaptığını düşünerek fotoğraflarını çeker.

Nimmi eve gider ve Raghav’ın odasını kontrol eder. Nimmi annesini arayarak hemen eve gelmesini ister. Kuşya eve döndüğünde Shanti’nin Aarti’yi mutfakta övdüğünü görür. Kuşya odasına gittiğinde Nimmi ona alınan pahalı sarileri gösterir. Kuşya’nın gözü döner. Hışımla Shanti’nin yanına gider.

Kuşya, Shanti’den bir seçim yapmasını ister. Ya Aarti’yi ya da kendisini seçecektir. Aarti’yle aynı evde yaşamak istemediğini belirtir. Aarti’nin, Raghav ve Mannu’nun kızı olduğunu söyler. Shanti ise Kuşya’dan artık susmasını Raghav hakkında yanlış düşündüğünü söyler. Kuşya ise bu duruma karşılık canının yandığını kadın olarak kendisini anlamasını ister. Shanti Aarti’nin bu evde kalmasını istediğini söyler. Kuşya eşyalarını toplamaya gider.

Raghav ve Mannu birlikte eve gelir. Raghav evde yolunda gitmeyen şeyler olduğunu anlar. Raghav, Mannu’dan dışarda beklemesini rica eder. Kuşya ise Raghav ile yüzleşir. Kendisiyle markete bile gelmediğini ama başka bir kadınla sari almaya çıktığının hesabını sorar. Raghav neyle yargılandığını öğrenmek ister. Mannu, Kuşya’ya yanlış anladığını söylemeye çalışır.

Düşman Başına 223. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 6 Şubat Pazartesi

Raghav sarileri Kuşya ve Shanti için aldığını çünkü yıldönümleri olduğunu söyler. Raghav sinirlenerek uzaklaşır. Kuşya ben ne günah işledim diye söylenmeye başlar.

Kuşya, Raghav’dan özür dilemeye çalışır. Aarti’de Mannu’nun peşinden koşup Kuşya’nın aslında iyi bir insan olduğunu ama ikisinin anne kız olmadığını kanıtlamaları gereklidir. Mannu, Aarti’yle sadece pazarda karşılaştıklarını daha önceden tanışmadıklarını söyler. Kuşya’da Mannu’dan özür diler.

Shanti tüm bu dolduruşa getirenin Nimmi olduğunu söyler. Bugün bu akılsızlıklarını herkesin önünde kanıtladıklarını söyler.

Amit, sarhoş Shivam’ı eve getirir. Amit’in dikkatini ise Aarti çeker. Aarti’nin ne yaptığını sorar. Kuşya onu bir dert olarak adlandırır.

Sabah Aarti tapınaktan erkenden dönüp yatar. Kuşya onun bu saatte nereden geldiğini düşünür. Kapıda bir adama rastlar. Komşular, Kuşya’ya o adamdan uzak durmasını tavsiye eder. Kuşya ise Aarti’nin bu adamla görüşerek başına iş açacağını düşünür. Kadın Stk’ları arayıp Aarti’yi şikayet etmeyi düşünür.

Kuşya ve Raghav’ın evlilik yıldönümüdür. Nimmi, Shivam’la konuşarak içmemesini annesi ve babasını üzmemesini ister. Shivam kabul eder Shanti’de bu gece için misafir davete eder.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir