Düşman Başına 222. Bölüm Özeti – 5 Şubat Pazar

Düşman Başına 222

Kuşya’nın Kıskançlık Krizleri!

Düşman Başına 222. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 222. bölümü Kanal 7 ekranlarında 5 Şubat Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 222. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 222.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 222.bölümde neler olacak? Düşman Başına 222. bölüm özetinde Shanti kafa dinlemesi için Kuşya’yı kardeşinin evine yollar. Kuşya’nın kıskançlık krizleri başlar. Raghav ise yanlış anlaşılmalara yol açacak hareketler yapar. Düşman Başına 222.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 222 bölüm özetinde Raghav yolda rastladığı çocukluk arkadaşı Mannu’yu eve getirmişti. Nimmi bu durumu tepkiyle karşılamış babasının değiştiğini annesini aldattığını düşünmeye başlar.

Shanti ise bu durumu kızıştırmayı düşünür. Mannu ofise gitmeyeceğini evde kalıp yemek yapmak istediğini söyler. Shanti ise bu durumu hoş karşılar. Uzun zamandır Mannu’nun yemeğini yemediğini belirtir. Aarti’de mutfakta Mannu’ya yardım edeceğini söyler. Shanti ise ikilinin fotoğrafını çekerek Kuşya’ya atar. Kuşya mutfağında Mannu ve Aarti’yi görünce endişelenir.

Shanti’nin bir diğer adımı Mannu ve Raghav’a aynı anda şarkı söyletmeye çalışır. Bu anları kaydedip yine Kuşya’ya yollar. Kuşya, Raghav’ı kaybedemeyeceğini söyleyerek eve döneceğini söyler. Raghav akşam Kuşya’yı arar. Kuşya telefonlarına çıkmaz. Raghav’da Kuşya’nın kendisini kıskanmasından keyif alıyordur.

Kuşya ertesi gün hemen eve döner. Shanti çok çabuk döndüğünü söyler. Amit eve Shivam’ı yine sarhoş getirir. Shivam’ın durumu içler acısıdır. Aile ne yapacağını bilmiyordur.

Kuşya oğlunun depresyonda olduğunu kimsenin onu dinlemeyip evden attığını hatırlatır. Kuşya Amit’e para verip oğluyla ilgilenmesini eve getirip götürmesi için para verir.

Düşman Başına 222. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 5 Şubat Pazar

Aarti ise Kuşya geldiği için huzursuzdur. Kuşya’nın kendisinden hoşlanmadığını biliyordur. Bu yüzden evden gidip gitmeme konusunda kararsız kalır. Kuşya, Raghav’ın telefonda konuşurken biriyle buluşacağını duyar.

Nimmi, Raghav’ın arkasından takibe başlar. Raghav ve Mannu buluşur. Raghav, Kuşya ile evlilik yıldönümü için hediye seçimi konusunda Mannu’dan yardım alır. Son zamanlarda Aarti’yi eve getirdiği için karısıyla arasının bozuk olduğunu anlatır. Kuşya’nın gönlünü almak için yardım ister. Nimmi ikilinin fotoğraflarını çeker. İkili sari mağazasına girer. Raghav, Shanti içinde sari alır.

Nimmi ağlayarak eve döner. Annesine nasıl bir yol izleyeceğini sorar. Bu eve terk ederse birlikte nereye gideceklerini konuşurlar.

Rani ve Amit arasında ise yine boşanma krizi yaşanır. Sarla, Rani’yi fikrinden vazgeçirmeye çalışır. Rani ve Aarti tapınakta tanışırlar.

Shanti’nin yanına akraba kılığında erkekler gelip bebeği görmek istediğini söyleyip para isterler. Adet gereği Shanti paralarını verir. Aarti gelip Sahnti’ye engel olur onların hırsız olduğunu söyleyerek döverek uzaklaştırır. Bu yine Shanti’nin hoşuna giden bir hareket olur. Aarti, Shanti’nin parasını kaptırmasına engel olmuştur.

Raghav eve gelerek hemen hediyeleri kilitli dolaba sokar. Kuşya annesi gibi artık dolapları kitlenmeye başladığını söyler.

Preeti ise kendi havasında zengin takılıyordur. Sarilerindeki değişim onu ele verir. Preeti, Pari’yi arayarak evine bakım yapması için çağırır. Pari’ye parasını da vereceğini söyler. Nandu kendi ailesini de yanına çağırmıştır. Nandu’nun annesi Preeti’yi maskeli görünce hayalet sanıp bağırmaya başlar.

Nandu’nun annesi madem parası olduğunu neden hala küçük bir oda da yaşadıklarını sorar. Nandu artık daha büyük bir eve geçeceğini söyler. Preeti’nin yeni sorunuysa Nandu’nun ailesiyle yaşamak istememesidir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir