Düşman Başına 221. Bölüm Özeti – 4 Şubat Cumartesi

Düşman Başına 221

Kuşya Gitti! Mannu Geldi!

Düşman Başına 221. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 221. bölümü Kanal 7 ekranlarında4 Şubat Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 221. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 221.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 221.bölümde neler olacak? Düşman Başına 221. bölüm özetinde Shanti kafa dinlemesi için Kuşya’yı kardeşinin evine yollar. Raghav ise zor durumdaki arkadaşına yolda rastlayınca onu eve getirir. Düşman Başına 221.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 221. bölüm özetinde Kuşya, Shivam adına endişelidir. Oğlu evden kovulmuş onun ne halde olduğunu merak ediyordur. Shanti ise Aarti’nin hareketlerinden yaptığı yemeklerden genel olarak mutludur. Aarti’nin evinde yaşamasından bir anda mutlu olmaya başlamıştır.

Shanti, Aarti’den yemek yemesini ister. Aarti’de ailesiyle yaşadığı anılara gider. Shivam ise bir bardadır. adam borcu olduğu için ona bir şey vermek istemez. Amit’te oradadır. Shivam’ın işe girdiğini borçlarını yakın zamanda ödeyeceğini söyleyerek onun adına yeni şişeler açtırır.

Sarla’da Rani’nin yanına gelmiş boşanma fikrinden caydırmaya çalışır. Rani bu kez kararlı olduğunu kararından dönmeyeceğini söyler. Sarla onunla sakince konuştuğunu ifade eder. Boşanma kağıtlarını da yırtar.

Amit’in Shivam’a yaklaşma nedeni kendisinin de polis olmak istemesi ve devlet işinde çalışıp düzenli gelir elde etmeye çalışmaktır. Amit yeniden evlenip Rani’ye kendini kanıtlamak ister. Shivam’a kim yardım ettiyse aynı yardımı kendisi de istiyordur.

Nandu, Shanti Sadan’a gelir. Orada beklemediği ilgiyi görmeye başlar. Özellikle Shanti, Nandu’nun oyuncu olmasından çok memnundur. Nandu’nun filmlerdeki gibi dans etmesini ister. Nandu filmde neler yaptığını göstermeye başlar.

Shanti gayet modern bir insan olduğunu Nandu’nun bu işi başarmasından mutlu olduğunu dile getirir. Aarti ve Nandu’da tanışır. Nimmi, Aarti’nin Raghav tarafından eve getirilişini anlatır. Nandu bu eve gelerek en doğru karar verdiğini anlatır.

Nandu’ya yemek ikram edilir. Nandu Kuşya’ya yemekleri çok beğendiğini söyler. Shanti ise yemeklerin Aarti tarafından yapıldığını belirtir. Kuşya’nın kıskançlık damarı yeniden atmaya başlar.

Kuşya’nın Shivam’ı düşünmesiyle Shanti, Shivam’ı aramaya karar verir. Evdekiler toplaşıp Shivam’ı aramaya çıkar. Shanti, Aarti’ye eve yabancı almamasını zorda kalırsa pul biberi yabancının üstüne serpmesini ister.

Shanti, Kuşya ve Nimmi evden çıktıktan sonra Renu ve kocası gelir. Aarti onları eve almak istemez. Renu’nun ısrarıyla Aarti onlara pul biber serpip sopayla dövmeye başlar. Komşular neler olduğunu anlayamaz.

Diğerleri eve döndüklerinde Renu ve kocasını kapıda bulurlar. Kuşya kardeşiyle yengesine böyle davrandığı için Aarti’ye kızmaya başlar. Aarti üzülmeye başlar. Çünkü onların Kuşya’nın ailesi olduğunu bilmiyordur.

Amit, Shanti’ye telefon ederek Shivam’ın kendisiyle olduğunu haber verir. Shanti, Shivam’ın yerini öğrendiklerini Kuşya’nın birkaç günlüğüne Renu ile gitmesini ister. Shanti kendisine Aarti’nin bakacağını söyler. Kuşya, Shanti’den kendisini çok özlemesini ister.

Kuşya giderken Nimmi’ye Aarti’nin kendisini evden gönderdiğini sıranın Nimmi’ye geldiğini haber verir. Nimmi annesinin bu hallerini abartılı bulur.

Düşman Başına 221. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 4 Şubat Cumartesi

Raghav eve döner. Shanti, Kuşya’yı erkek kardeşi ve yengesiyle gönderdiğini haber verir. Raghav birkaç gün huzur bulacağını söyler. Raghav ve Shanti, Shivam’ın durumu için endişeleniyordur. Oğullarının sarhoş olması onları derinden yaralar. Shanti, Aarti’yle Shivam’a yemek göndermeyi düşünür.

Aarti de Kuşya’nın sözlerine içerler. Kendisini bu evde yük gibi hissetmeye başlar. Raghav yolda Shivam’ın işe alınmasına yardım eden kadına rastlar. Bir adam onu rahatsız ediyordur. Raghav müdahale ederek kadına yardım eder. Mannu’nun kalacak yere ihtiyacı vardır. Raghav yardımı karşılığında onu hemen eve götürmek ister.

Raghav Mannu’yu eve getirdiğinde zamanlaması çok yanlış olur. Nimmi de annesi gibi kafasında kurmaya başlar. Aarti’nin Mannu’ya sarıldığını ve kendisinin evden gönderildiğini hayal etmeye başlar. Nimmi kaba davranmaya başlar.

Kuşya, Raghav ile konuşmadan Renu’nun evine geldiği için tedirgindir. Şüphe tohumları içini kemirirken Shanti’yi aramak ister. Shanti telefona çıkmaz. Kuşya ev telefonundan arar. Shanti her şeyin yolunda olduğunu Aarti’nin ona iyi baktığını yaptığı yemekleri anlatır. Mannu’da lafa atlayınca Kuşya’nın gözü büyür. O kadının kim olduğunu merak etmeye başlar. Manorama ona kendisine iyi bakmasını burayla kendisinin ilgileneceğini söyler. Kuşya kulaklarına inanamaz.

Renu, Kuşya’yı sakinleştirmeye çalışır. Kuşya neler olup bittiğini öğrenmek için Nimmi’yi aramaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir