Düşman Başına 220. Bölüm Özeti – 3 Şubat Cuma

Düşman Başına 220

Nandu’nun Oyuncu Olduğu Öğrenildi!

Düşman Başına 220. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 220. bölümü Kanal 7 ekranlarında 3 Şubat Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 220. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 220.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 220.bölümde neler olacak? Düşman Başına 220. bölüm özetinde Kuşya, Shanti’den ceza yer. Mutfaktan uzaklaştırılan Kuşya’nın yerine Aarti yemekleri yapacaktır. Düşman Başına 220.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 220.bölüm özetinde Shanti’nin Shivam’ı evden atması Kuşya’yı delirtir. Sinirini Aarti’den çıkartır. Tüm olanları Aarti’ye bağlar. Shanti, Kaushalya’yı durdurur ve oğlunun sevgisinden kör olduğunu, oğlunun kızını yetimhaneye bıraktığını görmesini ister.

Yetimhaneden bir kadın gelir. Aarti’nin hayatını riske attığını ve kızı dilencilerden kurtardığını söyleyerek Aarti’ye hediye verir. Gözlerinde çok fazla sevgi gördüğünü belirtir. Shanti, Charni’ye teşekkür eder ve bu evde onu koruyacağını söyler.

Shivam çantasıyla birlikte ofise gelir. Raghav eve döndüğünde herkesin asık yüzüyle karşılaşır. Shanti’nin anlattıkları karşısında Raghav şoke olur. Raghav ise karakola gidip şikayetçi olacağını söyler. Kuşya ona engel olurken Shanti verdiği cezanın yeterli olduğunu savunur.

Shanti aradan 1 ay kadar zaman geçtiğini Aarti’den kim olduğunu anlatmasını ister. Aarti’ye anne ve babasını sorar. Aarti yetim olduğunu söyler. Adını da söyler. Shanti adını sevdiğini fakat Charni demeye devam edeceğini belirtir.

Düşman Başına 220. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 3 Şubat Cuma

Aarti ailesi hakkındaki gerçekleri Shanti’ye söylerse evden atılacağını düşünür. Çünkü kendi ailesi onu kabul etmiyordur. Amit, Shivam’ın devlet işine girdiğine bozulur. Herkesin ona yardım ettiğini düşünür. Amit hırslanır ve polislik için form doldurur.

Amit ve Rani arasındaki boşanma çekişmesi devam eder. Shanti ise Kuşya’nın hareketlerine kızmaya başlar. Panditlere verilecek yemeği düşüren Kuşya’yı Shanti mutfağa girmesini engeller. Şimdi Nimmi ve Aarti’nin mutfaktan sorumlu olduğunu söyler. Kuşya 1 hafta ceza yemiştir.

Nimmi ise film çekimlerine denk gelir. Kalabalığın içine girince Nandu’yu görür. Onun zıpladığını ve bir süpermene dönüştüğünü görür. Hemen onu kameraya çeker. Çekimler bitince herkes Nandu’nun etrafında toplanıyordur.

Nimmi eve gidince geç kaldığı için azar yer. Nimmi telefonundakileri göstermeye çalışır. Sonunda Nandu’nun oyuncuğu olduğunu açıklayabilir. Shanti ve Kuşya bu habere çok sevinir. Aarti yemekleri yapar. Yemeklerin nasıl olduğuna panditler karar verecektir. Panditler yemeği çok beğendiklerini söyleyince Shanti çok mutlu olur. Evlerine aldıkları bu kız hem yetenekli hem de becerikli çıkmıştır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? Netflix’ten Yeni Dizi Geliyor!
  Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Konusu, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Ne Zaman Çıkacak?
 • List of Turkish TV Series to Beginning
  Turkish TV Series To Beginning! Kurtlar Vadisi Kaos, Dokuz Oğuz Dizisi, Veda Mektubu, Ego Dizisi, İki Yabancı Dizisi, Ab-ı Hayat Dizisi, Aile Dizisi, Adım Farah
 • Aşk-ı Memnu Uyarlaması Bihter’de Kadro Açıklandı!
  Bihter Filminin Oyuncu Kadrosu Bihter Kim Olacak? Nihal Kim Olacak? Firdevs Kim Olacak? Peyker Kim Olacak? Matmazel Kim Olacak?
 • Lavanta Konağı Dizisinin Çekimleri Başladı!
  Lavanta Konağı Dizisinin Konusu ne? Lavanta Konağı Oyuncu Kadrosunda Kimler var? Lavanta Konağı dizisi için artık geri sayım başladı diyebiliriz. Dizi sete çıktı. Başrollerini Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in paylaşacağı Lavanta Konağı dizisi fantastik konusuyla dikkat çekiyor. Lavanta Konağı dizisi konusu ne? Lavanta Konağı Oyuncuları kimler? İşte #LavantaKonağı dizisiyle ilgili detaylar…
 • Yeni Başlayacak Dizilerin Listesi
  Yeni Başlayacak Güçlü 8 Dizi Dizi dünyasında hız kesmiyor. Biten dizilerin ardından hemen bir diğeri başlıyor. İzleyicileri ekran başına bağlayacak güçlü yapımlar yolda! Yeni başlayacak diziler hangileri? Dizi savaşları başlasın… …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir