Düşman Başına 25. Bölüm Özeti – 4 Temmuz Pazartesi

Düşman Başına 25

Riya Yeni Evinde!

Düşman Başına 25.bölüm özetinde yeni gelinler Shanti’nin konağındadır. Ritüellerin biri bitiyor bir diğeri başlıyordur. Sarla’nın ağlamaları ve oyunları bitmek bilmez. Riya yeni evine uyum sağlayabilecek mi? Düşman Başına 25.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 25.bölümde Anupam, Sahil ve Bua Riya’dan sonra yalnızlıklarını dile getirir. Anupam Sarla’dan özür dilemeleri gerektiğini düşünürken Bua ise Shanti konusunda tedirgindir. Riya’ya eziyet edeceğini düşünür. Bunty aile üyelerini rahatlatmak için Shivam ve ailesinin iyi insanlar olduğunu söyler. Kız kardeşler ve Kaushalya her zaman Riya’ya destek olabileceklerdir.

Yeni gelinler eve ulaşır. Amit yolda indiği için eve giriş töreni yapılamıyor. Shivam’da Amit’i bulup geleceğini söyler. Amit arkadaşlarına gelir ve kağıt oynar. Evlendiğini söylüyor ve onunla dalga geçiyorlar. Amit onları azarlar. Shivam, Amit’ten eve gelmesini ister. Amit onu azarlar ve gitmesini ister. Shivam herkesin beklediğini söylüyor. Amit elini kaldırır ve Shivam ısrar eder. Amit’i ellerini bağlayarak eve getirir. Shivam’ın Amit’i bu yolla eve getirmesi tartışma konusu yaratır. Sarla çemkirirken Ashok Sivam’a sahip çıkar.

Amit ise bir ağacın altında uyuya kaldığını, uyandırmadan elini kolunu bağlayarak getirdiğini anlatır. Raghav sinirlenir ve Shivam’dan özür dilemesini ister. Shivam ve Riya birbirlerini görüp gülümserler. Kaushalya her iki çiftin de aartisini yapıyor. Sarla, Kaushalya ile alay eder. Shivam Riya’nın elini tutar ve gülümserler. Nimmi ve Preeti mutlu olur.

Düşman Başına 25. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shanti ise odasına girince şoke olur. Odası dağılmış içeriye hırsız girmiştir. Herkesin odasını kontrol etmesini ister. Rani ise Riya’dan yemeğine devam etmesini burada böyle şeylerin normal olduğunu söyler. Riya üzgün olduğunu dile getirir. Shivam ise üzülmemesini hırsızın bir şey alamadığını anlatır.

Komşular gelinleri görmeye gelir.

Sarla mutfakta Kaushalya ile tartışır. Kaushalya ile alay eder. Shanti sesleri duyunca oradaki kadınlara gelin görümcenin çocukluktan beri tanıştıklarını, o sebeple böyle tartışmalar olmasının normal olduğunu söyler.

Shanti gelini Kaushalya ve kızı Sarla’nın yanına gelir. Sarla’nın Kaushalya’yı azarladığını görür. Kaushalya’ya nedenini sorar. Sarla hemen rol yapıp, annesini kandırmaya çalışır.

Komşulara gelinlerin getirdiği hediyeler takdim edilir. Hediye zarfların içinden düşük miktarda para çıkınca komşular öfkelenir. Kendileriyle dalga mı geçildiğini sorarlar. Sarla’ya karşı sesler yükselince Shanti devreye girer. Gelinlerin değiştiğini bu zarfın Riya’ya ait olduğunu söyler. Riya herkesten özür diler. Babası için kötü sözler duymaya dayanamaz.

Riya bunun üzerine babasını arar ve zarflara ne kadar koyduğunu sorar. Anupam zarflara yüklü miktarda para koyduğunu söyler. Shanti bunun üzerine düğün videolarını izlemeye karar verir. Düğün videosunda bir el zarfın içindeki paraları çalıyordur. Tabi paraları çalan Pari’dir.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir