Düşman Başına 219. Bölüm Özeti – 2 Şubat Perşembe

Düşman Başına 219

Shivam Kızını Yetimhaneye Bırakır!

Düşman Başına 219. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 219. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Şubat Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 219. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 219.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 219.bölümde neler olacak? Düşman Başına 219. bölüm özetinde Shivam, Riya’nın ölümünden sorumlu tuttuğu kızını yetimhaneye bırakmaya karar verir. Shivam’ın bu hareketi evdeki ipleri kopartır. Düşman Başına 219.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 219.bölüm özetinde Shivam’ın işe gitmesi gerekliyken terasta uyuyordur. Ev halkı ise onun adına endişelidir. Çünkü Shivam’a ulaşamamıştırlar. Raghav, Shivam’ı çoktan işe gitmiş olabileceğin i söyler. Shanti ise kendi hayır duası alınmadan gidildiği için mutsuzdur.

Kuşya’nın ise içi huzursuzdur. Yeniden ofisi aradığında Shivam’ın gelmediğini vaktinde gelmezse işi kaybedeceğini öğrenir. Kuşya daha çok telaşlanmışken Aarti, Shivam’ın terasta uyuduğunu söyler. Kuşya ona kızar ve herkes terasa çıkar. Shivam’ın başından aşağı bir kova su boşaltıp işe götürürler. Shanti, Raghav’ın ilk iş gününde oynadıklarını söyleyerek Shivam’ı da işe onlar götürüp dans eder.

Dönüşte aile evi süsenmiş bulur. Shanti, Aarti’nin bir gelin gibi evi süslediğini söyler. Kuşya parayı nereden bulduğunu sorar hırsızlık yaptığını düşünür. Aarti daha önce kullandıkları depoya kaldırdıkları çiçeklerle süslediğini söyler. Shanti’nin hoşuna giderken Kuşya tüm bunları kendisinin de yapabileceğini söyler. Shanti ise yapmadığını belirtir.

Shivam ilk iş gününde Sinha’nın gözlemi altındadır. Onu sorularıyla sıkıştırır. En ufak hatasında işten atılacağını söyler. Sinha kendisine çay getirmesini ister. Raghav oğlunun ayak işleri yaptırılmasına sinirlenir.

Kuşya, bebeği Nimmi’ye emanet eder. Nimmi de bakması için Aarti’ye verir. Kuşya Nimmi’yi yanında görünce telaşlanır ve bebeğe bakmaya giderken merdivenlerden düşer. Shivam endişelenerek annesine koşar. Gözünün önüne Riya’nın merdivenlerden düşüşü gelir. Bebeğin daha kaç canı alacağını söyler. Kuşya onu susturur.

Gece Shivam annesini de kaybedemeyeceğini düşünür. Riya’dan özür dileyerek bebeği annesinin odasından alır. Bebek Shivam’ görünce gülümsemeye başlar. Shivam bebekle birlikte evden çıkar. Onlar çıkarken Aaarti Shivam’ı görür ve gece yarısı bebeği nereye götürdüğünü düşünür. Onları takibe başlar.

Shivam bebeği yetimhaneye götürür. Doktorun sözlerini hatırlar. Sinirlenir ve kızı beşiğe bırakır. Bebek parmağını tutar. Aarti şok olur ve saklanır. Küçük bir bebekten neden bu kadar nefret edildiğini düşünür. Bir dilenci bebeği almaya gider. Aarti onu durdurur ve kendi kızı olduğunu söyleyerek dokunmasına engel olur.

Düşman Başına 219. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 2 Şubat Perşembe

Shrivastav kadınları bir anda bebeğin yokluğunun farkına varırlar. Aarti’yi kontrol etmek için odasına bakarlar. Aarti’nin evde olmadığını bebeği de alıp kaçtığını düşünürler. Hemen polisi arayacaktırlar. Shivam eve gelir. Kuşya çok kötü bir şey olduğunu söyleyecekken Aarti kucağında bebekle içeri girer. Shivam şoke olur. Shanti ise Aarti’ye tokat atar. Bebeği dışarıya çıkarmaya nasıl cüret ettiğini sorar. Kızı kapı dışarı ederler. Shivam ise sakin olmalarını bebeği yetimhane yurduna bıraktığını söyler.

Shivam’ın bu sözlerinden sonra kıyamet kopar. Shanti, Shivam’ı evden kovar. Bebeğin sorumluluğuna da Aarti’ye verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir