Düşman Başına 178. Bölüm Özeti – 22 Aralık Perşembe – Nirmala Bu Sefer Shivam’la mı Evlenecek?

Düşman Başına 178

Sarla ve Ashok Yeniden Evlendi!

Düşman Başına 178. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 178. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Aralık Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 178. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 178.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 178.bölümde neler olacak? Düşman Başına 178. bölüm özetinde Nirmala, Chamadal ile evlenmeye ikna olmuştur. Ashok’tan boşanmak için tek şartı Shivam’la olan turu tamamlamaktır. Düşman Başına 178.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 178.bölümde herkes kılık değiştirmiş Nirmala’nın evlenmek için hazır olmasını bekliyordur. Nandu’nun gelişiyle birlikte Sarla ve Pari’nin eve doğru geldiğini her şeyin mahvolacağını düşünürler. Bu yüzden ekip yeniden görev dağılımı yapıp dağılırlar. Shanti ve Kuşya, Sarla ve Pari’yi durduracaktır.

Shivam’da Nirmala’ya evlenmek için boşanma kağıtlarını imzalatmak ister. Nirmala önce düğün turunu atmak istediğini daha sonra imza atacağını söyler. İşin rengi değişir. Planda bu kadar sonuca yaklaşmışken geri dönmezler ve Riya kabul etmesini ister.

Sarla Herkesi Bağladı! Shanti, Sarla’yı durdurmaya çalışırken Pari onları bayıltıp bağlar. Nimmi onları görüp Riya’ya haber verecekken oda bayılır. Riya işlerin kötüye gittiğini haber vermek için arar ama kimseye ulaşamaz. Ashok’ta endişelenir. İçeri girmek için Riya’dan haber beklemektedir. Masum Dizisi Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?

Riya onlara bakmak için gittiğinde oda bayıltılır ve depoya bağlanır. Shivam ise bir anda yalnız kamış ne yapacağını bilememektedir. Nandu ile anlaşırlar. Riya da kendine gelip iplerden kurtulur. Hemen diğerlerini uyandırmaya çalışır. Shivam’ın evlenmek üzere olduğunu düşünüp korkarlar.

Nirmala İmzayı Attı! Sarla ise herkesin kendisine oyun oynadığını düşünür. Neler döndüğünü anlamaya çalışır. Shivam turu tamamladıklarını şimdi imzayı atmasını ister. Nirmala biraz düşündükten sonra imzayı atar. Shivam hemen bıyığını çıkarır ve gerçekler açığa çıkar. Herkes oraya gelir. Ashok hemen Nirmala’yı kovar. Nirmala yine gitmemekte ısrarcı olsa da Riya polis çağırır. Nirmala götürülür. Sarla ise herkesi kılık değiştirmiş görünce gülmeye başlar. Herkesin kendisine oyun oynadığını düşündüğünü belirtir.

Riya hazır mandap kuruluyken Sarla ve Ashok’un yeniden evlendirilmesini ister. Sarla ise mutlu olmuştur.

Düşman Başına 178. Bölüm Özeti Devam Ediyor. 22 Aralık Perşembe Düşman Başına Neler Olacak?

Shanti bir daha Sarla’dan hata yapmamasını ister. Yoksa ailesi bu kadar fedakarlık artık yapamayacaktır. Aile eve döndüklerinde Sarla’nın bunu nasıl öğrendiği sorulur. Preeti’nin hemen Sarla ve Pari’ye yetiştirdiği açığa çıkar. Preeti, Nandu’nun kendisine bir şey söylememesini ayrıca ima eder. Bir Garip Aşk Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?

Peki Varis Kim Olacak? Sırada Shanti’nin kimi varis yapacağı gündemdedir. Shanti kimsenin sözünü tutmadığını herkesin birbirine yardım ettiğini kimseyi varis yapmayacağını uzun yıllarca salıncağında oturacağını söyler. Shanti işini halletmiş işin içinden sıyrılmıştır. Shivam gülmeye başlar.

Preeti ise kendisinin neden varis adayı bile olmadığında aklı kalmıştır. İçten içe ailesine karşı sinsilik yapmaya devam eder.

Sarla ve Ashok eve döndüğünde ayıcık içinden yine bir çocuk çıkar. Koşup Amit’e sarılır ve babası olduğunu söyler. Babasının annesini parası olmadığı için terk ettiğini söyler. Sarla her zaman fakir kızlara gittiği için oğlunu azarlar. Çocuk annesine piyango çıktığını bu yüzden babasına yolladığını yakında annesinin de geleceğini söyler. Çocuk tıpkı Sarla gibi cümleler kurmaya başlar. Rani müfettişi arayıp çocuktan şikayetçi olur. Çocuğun küçük olduğu sorunuyla kendi başına ilgilenmesi cevabını alır.

Düşman Başına
Düşman Başına

Düşman Başına Dizisi Konusu

Yayınlandığı dönem ekranlarda fırtınalar estiren Mere Angne Mein, “Düşman Başına” adıyla Kanal 7’de izleyici karşısına çıkıyor.

Başrollerini Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare’nin paylaştığı Düşman Başına sürükleyici öyküsüyle ekrandaki yerini alıyor. Bir yanda geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan Shanti, diğer yanda aileye yeni giren özgür ruhlu Riya…

Shanti, otoritesiyle Shrivastas ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar. Çocuklarını ve onların ailelerini kontrol etmek için uğraşan Shanti, çocuklara özgürlük verilmesini doğru bulmaz. Geleneklerin esiri olan Shanti, oğlu ve geliniyle aynı evi paylaşır. Oğlu Raghav, onun parasını kaybetmemek için annesinin her dediğini yapar. Fakat torunu Shivam babaannesinin hayata bakış açısını onaylamaz ve özgürlüğünün peşinden koşar.

Öte yandan Riya ise özgür bir ailede yetişmiş olan zeki, mutlu ve şefkatli bir genç kızdır. Shivam ile yolları kesişen Riya, Shrivastav ailesinin evine geldiğinde büyük bir şok yaşar. Babaanne Shanti’nin baskıcı tavırları Riya’nın özgür ruhunu dizginleyebilecek mi? Shanti, ailesinin bütünlüğünü koruyabilecek mi? Babaannesi ve karısı arasında kalan Shivam, nasıl bir yol çizecek? Hepsi ve daha fazlası Düşman Başına ile ekrandaki yerini alıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?
  Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor? Kardelen dizisi severler burada mı? Kanal 7’de yayınlanan ilk Pakistan dizilerinden birisi. Darakzay olumsuz karakter olmasının yanı sıra çok sevildi. Hacesta’nın okuma aşkı ve sonunda elde ettiği zafer ise göz doldurdu… Hadi de her zaman Hacesta’nın arkasında destekleyici rol oynadı. Kardelen dizisi epey kısa sürdü. Bakalım Kardelen dizisi oyuncuları şimdi neler yapıyor?
 • Yerdeki Yıldızlar Filmiyle Tanıdığımız Ishaan Şimdi Nasıl Görünüyor?
  Yerdeki Yıldızlar Filmiyle Tanıdığımız Ishaan Şimdi Nasıl Görünüyor? Dişleri Yüzünden Sık Sık Zorbalığa Uğramış! Taare Zameen Par’ın Ishaan Awasthi’sini hatırlıyor musunuz? Hepimizin gönlünde yer eden Aamir Khan filminin küçük yıldızı büyüdü.2007 yılında yayınlanan film, birçok izleyeninin yüreğine dokunmuş hikayesiyle ayrı bir yer edinmişti.
 • Gökberk Demirci’nin Yeni Adresi Belli Oldu!
  Gökberk Demirci’nin Yeni Adresi Belli Oldu! Gökberk Demirci Hangi Diziyle Geri Dönüyor!Yemin dizisinin başarılı sevilen oyuncusu Gökberk Demirci’den beklenen haber geldi. Yemin dizisinin final yapmasının ardından ekranlara geri dönüyor. Gökberk Demirci, Üç Kız Kardeş dizisinden teklif aldı.
 • Kısmetse Olur Sıla Kimdir?
  Kısmetse Olur’da eve yeni gelen gelin ve damat adayları heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur evinin yeni gelin adayı Sıla Kısmetse Olur Sıla kim? Kısmetse Olur Sıla kaç yaşında? Kısmetse Olur Sıla ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Sıla burcu ne? Kısmetse Olur Sıla kimi beğeniyor? Kısmetse Olur Sıla’nın instagram hesabı ne? İşte Sıla ile ilgili detaylar…
 • Kısmetse Olur Luca Kimdir
  Kısmetse Olur’da eve yeni gelen gelin ve damat adayları heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur evinin yeni damat adayı Emir Luca Koçhisarlı. Kısmetse Olur Luca kim? Kısmetse Olur Luca kaç yaşında? Kısmetse Olur Luca ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Luca burcu ne? Kısmetse Olur Luca kimi beğeniyor? Kısmetse Olur Luca’nın instagram hesabı ne? İşte Emir Luca Koçhisarlı ile ilgili detaylar…

Bir cevap yazın