Düşman Başına 175. Bölüm Özeti – 19 Aralık Pazartesi – Riya ve Shivam Planlarına Devam Ediyor!

Düşman Başına 175

Düşman Başına 175. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 175. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Aralık Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 175. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 175.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 175.bölümde neler olacak? Düşman Başına 175. bölüm özetinde Divali hazırlıkları yapılır. Riya, Shanti’nin kendisine verdiği madeni parayı kaybeder. Düşman Başına 175.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 175.bölümde Pari, Nandu’nun Preeti için aldığı küpeleri satmıştı. Pari annesine o küpeleri ne yaptığını sorar. Sarla kanıt için sakladığını söyler. Nimmi, Kaushalya’ya Nandu’nun Preeti için hediye aldığını söyler. Kaushalya ona neden üzüldüğünü sorar ve kızının kıskandığını düşünerek onunla ilgilenir. Sabah Nimmi evi temizlerken dengesini kaybeder ve Nandu onu tutar. Preeti görüntüleri kameraya kaydeder.

Nimmi ve Nandu şakalaşmaya başlar. Preeti yanlarına gelerek huzursuzluk çıkarır. Kendi ölmüş kocasını unutup kendi kocasıyla gülüştüğünü söyler. Nimmi bir kez daha onun yüzünden Vyom’la evlenmek zorunda kaldığını açıklar. Preeti onun söylediklerine kulak asmaz. Nimmi kız kardeşinin böyle kötü fikirli bir insana dönüşmesinden rahatsız. Nandu, Nimmi’yi teselli eder.

Evde Divali hazırlıkları başlar. Herkes evin içinde koşuşturur. Kuşya herkesi kutsar. Riya tüm işi kendisinin yaptığını vurgularken Kuşya hep birlikte yaptıklarını belirtir.

Shanti Divali parasını Riya’ya verir. Raghav’ın evde olmadığını bu yüzden Shivam’la birlikte poja yapmaları gerektiğini söyler. Riya Bunty ile telefonda görüşür. Ondan Divali hediyesini gelip almasını ister. Sarla ve Riya yolda çarpışır. Riya Santi’nin verdiği parayı düşürür. Sarla hemen üstüne konar.

Riya eve dönünce Shivam’la birlikte poja yapması istenir. Madeni parayı bulamayınca herkes gerilir. Shanti madeni para olmadan poja yapamayacağını söyler ve herkes parayı aramaya koyulur.

Nimmi, Riya’nın bir bozuk parayı bile koruyamadığını, evde neyi yöneteceğini sorar. Bir çocuk gelir ve kraker ister. Riya sonra gel, başım belada der. Çocuk ondan kraker vermesi için ısrar eder. Riya krakerin içinde madeni parayı bulur. Çocuğa onu kurtardığı için teşekkür eder.

Nimmi, Kaushalya’ya Shivam’ın sadece Riya’yı destekleyeceğini söyler. Kaushalya’dan kendisini desteklemesini ister. Kaushalya ondan kendini yönetmesini ister ve ona yardım etmez.

Düşman Başına 175. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Riya, nişan planlaması için bir telefon alır. Kaushalya ve Nimmi yardım etmeyerek oradan ayrılır. Kadın paranın sorun olmadığını, yiyeceklerin iyi ve hijyenik olması gerektiğini, zamanında teslim edilmesini ister.

Kuşya, Shanti’nin yanına gidipRiya’ya dahane kadar şans vereceğini sorar. Nirmala meselesiyle kendisi ilgilenmek istediğini söyler. Shanti, Riya’nın 3 günü kaldığını daha sonra başaramazsa görevi alacağını söyler.

Riya Nirmala meselesini hızlandırmak için Shivam’ın Chandal kılığında Nirmala’yı aramasını ister. Ona trip atıp telefonu kapatmasını ve Nirmala’nın kendisini aramasını beklemesini ister.Nirmala’nın sinirlenip Chamanlal’ı arar. Sarla gelir ve Nirmala’yı azarlar. Nirmala, Sarla’ya Ashok’u ikinci evliliği için tutuklatacağını söyler. Sarla, Nirmala’ya mahkemeden gerçek belgeler aldığını söyler ve Nirmala’dan gitmesini ister.Sarla gelir ve Nirmala’yı azarlar. Nirmala, Sarla’ya Ashok’u ikinci evliliği için tutuklatacağını söyler. Sarla, Nirmala’ya mahkemeden gerçek belgeler aldığını söyler ve Nirmala’dan gitmesini ister.

Riya Shivam’a kendilerine bir kişinin daha yardım etmesi gerektiğini söyler. Riya, Nimmi’nin yardımını alabileceklerini söyler. Nimmi, Riya’ya Shivam’a ne söylediğini sorar. Riya ondan sakinleşmesini ve dinlemesini ister. Nirmala’yı kışkırtmak ve onu Sarla’nın hayatından çıkarmak için yardıma ihtiyacı olduğunu söylüyor. Nimmi karşılığında ne elde edeceğini merak eder. Riya ise halasının hayatının kurtulacağını söyler. Nimmi’nin duymak istedikleri bunlar değildir. Nimmi madem sadece iyilik düşüneceğini o zaman Riya’nın varislikten çekilmesini ister. İkili çekişirken Riya salıncağı paylaşma teklifini sunar.

Preeti, Lucky’yi arar. Nandu görüşmeye katılır. Preeti ondan özür diler. Lucky hediyesi olduğunu görüşmeye gelmediğini söyler. Shanti, Preeti’yi duyar ve ona kiminle buluşmak için aradığını sorar. Preeti gerilir. Buluşmak için Pari’yi aradığı konusunda yalan söylüyor. Pari oraya gelir. Preeti şok olur. Shanti, Pari’yi görür ve çok hızlı geldiğini söyler. Shanti ikilinin bir şeyler karıştırdığını anlar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir