Düşman Başına 173. Bölüm Özeti – 17 Aralık Cumartesi – Riya ve Shivam Kılık Değiştirdi!

Düşman başına 173

Düşman Başına 173. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 173. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Aralık Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 173. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 173.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 173.bölümde neler olacak? Düşman Başına 173. bölüm özetinde Shivam ve Riya kılık değiştirerek Nirmala’ya oyun oynar. Düşman Başına 173.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 173.bölümde Nandu kendisine yardımcı olmasın için Nandu’yla birlikte kuyumcuya giderler. Preeti ve Pari de onları takip edip kameraya alırlar. Bu video sayesinde Pari Preeti’nin boşanabileceğini belirtir. Pari, Preeti’den boşanma belgelerini yakında hazırlamasını ister. Preeti, Pari’ye çok iyi olduğunu söyleyerek sarılır.

Riya Shivam’ın yardıma ihtiyacı olduğunu hemen gelmesini ister Shivam kılık değiştirerek gelir. Preeti de Lucky ile buluşma ayarlar.

Riya da Rani’nin yanına gider. Riya, Nirmala’ya Ashok’un kantinde parti vereceğini herkesin orda olacağı yalanını söyler. Nirmala hemen hazırlanır. Riya Nirmala’yı takip ederken, Sarla’da Nirmala’ya rastlar ve kendisine yeni planlar yaptığını düşünerek takibe başlar.

Preeti Karvaçut için oruç tutacağını söyler. Lucky evlerine gelip orucunu açtıracağını söyleyince Preeti gerilir. Evlerine gelmemesini ister. Yakına gelirse orucunu açtıracağını söyler. Preeti dayanamayıp tapınakta evlenmeleri gerektiğini söylüyor. Lucky bunun mümkün olmadığını herkesin önünde evlenmek istediğini söyler. Preeti ise buna karşı çıkar. Lucky daha sonra ikna olmuş gibi yapar.

Düşman Başına 173. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Riya Ashok’u arayıp Nirmala’nı telefonunu açıp onu azarlamasını ister. Shivam yolda yürüyen Nirmala’nın önüne kapı açar ve Nirmala yere düşer. Shivam onu hastaneye götürmek için ikna eder. Hastanede de kılık değiştirmiş Riya vardır.

Pari, Sarla’ya bunun Preeti ve Nandu’nun boşanma belgeleri olduğunu, imzaladıklarında Shanti Sadan’da büyük bir dram olacağını söyler. Sarla, Shanti Sadan’ın huzurunu bozacağımı söyler.

Riya, Ashok’a Nirmala’nın hafif yaralandığını şimdi ondan ilgi bekleyeceğini ama kaba davranmasını ister. Ashok Nirmala’yı görmemezlikten gelerek ona kaba davranır. Nirmala incinir. Riya Karvaçutta Nirmala oruç tutarsa yaklaşmamasını ve onunla ilgilenmemesini ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?
  Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor? Kardelen dizisi severler burada mı? Kanal 7’de yayınlanan ilk Pakistan dizilerinden birisi. Darakzay olumsuz karakter olmasının yanı sıra çok sevildi. Hacesta’nın okuma aşkı ve sonunda elde ettiği zafer ise göz doldurdu… Hadi de her zaman Hacesta’nın arkasında destekleyici rol oynadı. Kardelen dizisi epey kısa sürdü. Bakalım Kardelen dizisi oyuncuları şimdi neler yapıyor?
 • Yerdeki Yıldızlar Filmiyle Tanıdığımız Ishaan Şimdi Nasıl Görünüyor?
  Yerdeki Yıldızlar Filmiyle Tanıdığımız Ishaan Şimdi Nasıl Görünüyor? Dişleri Yüzünden Sık Sık Zorbalığa Uğramış! Taare Zameen Par’ın Ishaan Awasthi’sini hatırlıyor musunuz? Hepimizin gönlünde yer eden Aamir Khan filminin küçük yıldızı büyüdü.2007 yılında yayınlanan film, birçok izleyeninin yüreğine dokunmuş hikayesiyle ayrı bir yer edinmişti.
 • Gökberk Demirci’nin Yeni Adresi Belli Oldu!
  Gökberk Demirci’nin Yeni Adresi Belli Oldu! Gökberk Demirci Hangi Diziyle Geri Dönüyor!Yemin dizisinin başarılı sevilen oyuncusu Gökberk Demirci’den beklenen haber geldi. Yemin dizisinin final yapmasının ardından ekranlara geri dönüyor. Gökberk Demirci, Üç Kız Kardeş dizisinden teklif aldı.
 • Kısmetse Olur Sıla Kimdir?
  Kısmetse Olur’da eve yeni gelen gelin ve damat adayları heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur evinin yeni gelin adayı Sıla Kısmetse Olur Sıla kim? Kısmetse Olur Sıla kaç yaşında? Kısmetse Olur Sıla ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Sıla burcu ne? Kısmetse Olur Sıla kimi beğeniyor? Kısmetse Olur Sıla’nın instagram hesabı ne? İşte Sıla ile ilgili detaylar…
 • Kısmetse Olur Luca Kimdir
  Kısmetse Olur’da eve yeni gelen gelin ve damat adayları heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur evinin yeni damat adayı Emir Luca Koçhisarlı. Kısmetse Olur Luca kim? Kısmetse Olur Luca kaç yaşında? Kısmetse Olur Luca ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Luca burcu ne? Kısmetse Olur Luca kimi beğeniyor? Kısmetse Olur Luca’nın instagram hesabı ne? İşte Emir Luca Koçhisarlı ile ilgili detaylar…

Bir cevap yazın