Düşman Başına 171. Bölüm Özeti – 15 Aralık Perşembe – Shanti Rüyasından Korktu!

Düşman Başına 171

Sarla, Preeti’nin Olayını Açığa Çıkaracak!

Düşman Başına 171. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 171. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Aralık Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 171. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 171.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 171.bölümde neler olacak? Düşman Başına 170. bölüm özetinde Shanti’in kabusu Sarla’nın hayali olacak! Düşman Başına 171.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 171.bölümde Shanti gözünü dört açıp evini kimin yönetebileceğini düşünmeye devam eder. Kuşya’yı salıncağında oturmuş Riya’yı hizmetçi gibi kullandığını hayal eder. Ardından Nimmi’nin parmağı kanar. Kuşya bayılır. Shanti Kuşya’nın asla bir evi yönetemeyeceğini düşünür.

Nirmala’nın başı ağrımaya başlar. Rani ona içecek bir şeyler verir. Ölmemesini ister. Ölürse başları belaya girecektir.

Lucky Preeti’den Pani Puri yemesini ister. Lucky Preeti’ye yakın davranır. Preeti gülümser. Pari’ye Ramesh ile birlikte olmamasını söylemesini ister, bundan hoşlanmadığını belirtir. Preeti yakıştıklarını düşünürken Nandu işlerin ileri gittiğini hisseder.

Riya, Shanti’yi etkilemek için diya yakar ve puja yapar. Kaushalya, Riya’nın bugünlerde çok disiplinli hale geldiğini ve işleri çok iyi yaptığını düşünüyor. Nimmi, Kuşya ve Riya yaptıkları işlerde ön plana çıkmaya çalışıyorlar. Evdekilerin aksine toz pembe hayallerde yaşayan Preeti gelir.

 Nimmi, Shanti’nin Preeti’ye para verdiğini düşündüğünü dile getirir. Shanti, alışveriş için asla para vermeyeceğini ekler. Nimmi, Preeti’nin tüm yıl alışverişini bir kerede nasıl yaptığını merak eder. Preeti alışveriş çantasını gizler. Shanti, Preeti’ye ne aldığını sorar ve göstermesini ister.

Nimmi çantaları kontrol eder ve pahalı sarileri gösterir. Nandu gelir. Preeti, sarisini Nandu’nun verdiği konusunda yalan söyler. Shanti, Nandu’ya sorunca Nandu başını sallar.  Nimmi, sarileri alan Nandu’ysa neden Preeti’nin korktuğuna anlam veremez. Preeti’nin bir şeyler sakladığına emin. Nandu ile alışverişe gittiğine inanamıyor.

Sarla eve dönen Pari’yi kenara çeker. Bugün onu gördüğünü ve kiminle görüştüğüne dair sorular sorar. Pari kendi hayatına karışmaması gerektiğini söyleyerek babasını Nirmala’ya sattığını hatırlatır. Pari asıl evli olan Preeti’nin başkasıyla görüştüğünden bahseder. Sarla, Shanti Sadan’ı bu haberle yakmaya başlayacağını söyler. 

Riya, Shivam’a Shanti’yi memnun etme planlarından bahseder. Shivam rüya görmemesini Shanti’yi asla mutlu edemeyeceklerini söyler. Sahnti kabus görerek uyanır. Riya ve Kaushalya, Shanti’nin yanına koşar.Shanti onlara hiçbir şey söylemiyor. Onlardan gidip uyumalarını ister. Riya ve Kaushalya, Shanti’yi tek bırakmamak için ısrar eder. Riya yanında yatmak için ısrar eder.

Ertesi sabah evde puja yapılacaktır. Riya, Sarla’yı almak için yola çıkar. Çekçek bir türlü gelmez. Riya, Nimmi’nin kendisinden önce Sarla’yı almaya gittiğini öğrenir ve kafası karışır. Kendisi gibi onunda varislik için yarıştığını düşünür.

Shanti rüyanın ne olduğunu düşünür ve rüyanın gerçek olmaması için dua eder. Ailesini kaybetmek istemiyordur. Nimmi, Sarla’yı almaya geldiğini söyler. Sarla reddeder. Nimmi şaka yaptığını düşünür. Sarla asla gelmeyeceğini yineler.

Düşman Başına 171. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sarla kendi çıkarları için Shanti’yi memnun etmek için kendisini kullanmamalarını ister. Nimmi onu ikna etmeye çalışır. Shanti, Nimmi’yi arar. Sarla’yı soruyor. Sarla konuşmuyor. Sarla o eve gelmeyeceğini bir kez de Shanti’ye söyler. Shanti rüyasını Sarla’ya anlatır. Sarla hayalinin Shanti’nin rüyasına girdiğini düşünür.

Preeti, Lucky’nin aldığı sariyi giyer. Nandu onu görünce gülümser. Shanti gördüğü kötü rüyayı hatırlar. Shivam yere düşer ve Riya bağırır. Shanti korkar ve rüyasında da aynısı olduğunu söyler.

Nirmala telefonda bir adamla konuşur. Sarla’nın fotoğrafını gönderdiğini ona istediklerini yapmasını ister. Konuşmaları Ashok duyar ve sinirlenir. Nirmala’yı tehdit etmeye başlar. Onu evinden kovacağına ve polise teslim edeceğini söyler. Nirmala korkup adamları tekrar arayıp yapmamalarını söyler.

Sarla oraya gelir ve Shanti’yi selamlar. Sarla rüyasını pandite anlattığını kötü zamanların yaklaştığı cevabını aldığını söyler. Sarla annesini daha çok korkutmaya çalışır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Bir cevap yazın