Düşman Başına 169. Bölüm Özeti – 13 Aralık Salı- Preeti Yakalanacak Mı?

Düşman Başına 168

Nimmi, Preeti’den Şüphe Etmeye Başlar!

Düşman Başına 169. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 169. bölümü Kanal 7 ekranlarında 13 Aralık Salı günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 169. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 169.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 169.bölümde neler olacak? Düşman Başına 169. bölüm özetinde Shanti’nin varis planlarını ortalığı karıştıracak. Preeti ise Lucky ile evlenmek ister. Düşman Başına 169.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 169.bölümde Shanti, Nimmi’yi sınavlara tabi tutacağını ardından varisi olup olmadığına karar vereceğini açıklar. Nimmi, Shanti’nin söylediklerine inanamaz ve çok sevinir. Shanti, Nimmi’ye bunu kimseye söylememesini ister. Shanti kendini nasıl kanıtlayacağını ve evi nasıl yöneteceğini anlatır.

Sarla avukata her şeyi kaydettiğini, büyük bağlantıları olduğunu söyler. Onu azarlar ve işini yapmasını ister. Avukat kabul eder. Sarla ondan önce evrak yapmasını ister, sonra parayı öder. Bansi, Sarla’nın şimdiye kadar kimseye peşin ödeme yapmadığını söylüyor. Sarla işimi çabuk yap yoksa başın belaya girer der. Avukat boşanmak istemediğini yazman gerektiğini söylüyor. Boşanma belgeleri hazırladıysa boşanmayı iptal etmesini ister. Onu öldürmekle tehdit eder ve 2 gün içinde evrak hazırlamasını ister.

Nimmi, Shanti’den ona ne yapacağını söylemesini ister. Shanti ona onunla ilgilenmesini, eğer biri yanlış yaparsa kulaklarını bükmesini ister. Nimmi herkesin kendisinden büyük olduğunu bunu nasıl yapacağını anlamadığını söyler. Shanti kararında katı olmasını ister. Nimmi babaannesinden kendisini desteklemesini ister. Shanti garanti edemeyeceğimi söyler.

Preeti annesine Nandu’yla mutlu olmadığını törenlerde yan yana dahi oturmak istemediğini söyler. Tören kıyafetini yakarak bu konudakini tavrını belli eder. Riya, Preeti’nin bu tavrına sinirlenir. Nandu’ya kötü davrandığını onun kötü gününde hep yanında olup destek verdiğini söyler. Preeti ve Riya gerilir. Kuşya araya girerek Riya’dan karışmamasını ister. Shivam gelir ve Preeti’nin sözlerine sinirlenerek Riya’nın tarafını tutar. Shivam yine öfkelenerek Preeti’ye vurmasına ramak kalır.

Riya Shivam’a kadınların arasına girdiği için kızarken Kuşya’da Riya’ya kızıyla arasına girdiği için kızar. Şimdi olaylar büyümüştür. Shanti neler olduğunu öğrenir. O da meseleyi Sarla üzerinden açıklar. Kuşya’nın Sarla’ya saygı duymazsa Riya’nın da Nimmi ve Preeti’yi evden atabileceğini anlatır.

Düşman Başına 169. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shanti, Riya’yı yanına çekerek bu varis meselesini ona da anlatır. Riya böyle bir şeyi kabul etmeyeceğini söylese de Shanti’nin tavırlarına kayıtsız kalamaz. Shanti öldükten sonra evi idare etme görevini Riya’ya vermek istediğini söyler. Konuşmaları Kuşya duyunca ağlamaya başlar. Şimdi Riya’dan emir alamayacağını ondan dilencilik yapamayacağını düşünüp ağlamaya başlar. Riya evden çıkarken Kuşya’nın duasını almaya çalışır. Kuşya sinirli şekilde duasını eder.

Shanti, Kuşya’da ki garipliği sezer. Ona neler olduğunu sorar. Kuşya neden Riya’ya bu görevi verdiğine dair serzenişte bulunur. Shanti hemen bunu nasıl duyduğuna şaşırır. Kuşya konuşmaları duyduğunu anlatır. Shanti bunun bir sınav olduğunu henüz kararını vermediğini açıklar. Bu göreve Kuşya’da talip olur. İkili konuşurken bu sefer Sarla gelir ve annesinin Kuşya’yı varis yaptığını duyup olay çıkarır. Shanti tarafında varis meselesi iyice ortalığı karıştırmıştır.

Preeti, Lucky ile buluşmaya gider. Artık evden çıkmak için bahane bulamadığını kendisini sevip sevmediğini bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Nandu köşeye sıkışmış hisseder. Preeti kendisine sindor sürdürmeye çalışırken tapınağa Shivam, Riya ve Nimmi gelir. Preeti korkmaya başlar. Nandu hemen saklanır. Nimmi ona burada ne yaptığını sorar. Shivam ise Preeti’den özür dilemeye başlar. Nimmi Preeti’nin tavırlarından şüphelenmeye başlar. Onun buraya biriyle buluşmaya geldiğini düşünür. Riya’ya söyler ve Riya şüphesinin iyi olmadığını söyler. Bunu Shivam’a anlatmamasını ister. Nimmi hemen Shivam’a şüphesini anlatır.

Nandu’da Preeti’ye onların kim olduğunu sormaya başlar. Preeti ailesi olduğunu söyleyince Nandu tanışmak için çabalar. Preeti onu durdurur. Bunun çok iyi bir fikir olmadığını ailesiyle arasının iyi olmadığını kendisini kıskandıklarını söyler. Preeti evli olduğunu anlatamayacağına karar verir. Evlendikten sonra açıklayacağını Lucky’i kaybetmeyi göze alamayacağını söyler.

Preeti, Pari’den yardım ister. Ona ne yapması gerektiğini sorar. Pari bir an önce boşanmasını ister. Preeti, Shanti’nin buna izin vermeyeceğini düşünür. Nimmi konuşmaları duyar. Preeti’yi sıkıştırmaya başlar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir