Düşman Başına 168. Bölüm Özeti – 12 Aralık Pazartesi – Shanti’nin Varis Arayışı!

Düşman Başına 167

Sarla, Nirmala İle İlgili İpucu Yakalıyor

Düşman Başına 168. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 168. bölümü Kanal 7 ekranlarında 6 Aralık Salı günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 168. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 168.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 168.bölümde neler olacak? Düşman Başına 168.bölüm özetinde Shanti kendisinden sonra evini yönetmesini için bir varis arayışına girer. Bakalım Shanti bu önemli konuma kimi getirmeyi düşünecek. Düşman Başına 168.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 168. bölümde Shanti, Sarla’yı Nirmala’yı bir an önce evden gönderme şartıyla affetmişti. Sarla, Ashok’la kavga etmemek içinde ayrıca söz vermiştir. Nirmala ise endişelenmeye başlamış o da karşı atağa geçmek için hazırlanmıştır. Nirmala Ashok’tan asla boşanmayacağını söyler.

Evde ise yeni bir festival hazırlığı başlamıştır. Kuşya bu festival için Raghav’a hediye almak ister. Bunun için Shanti’den para istemek zorunda kalır. Shanti, Kuşya’nın Raghav için hediye alacağını öğrenince hoşuna gider. Kuşya hediye alması için Riya’yı gönderir. Riya Kuşya’yı gıdıklayıp onunla şakalaşmaya başlar.

Riya, Shivam, Nimmi ve Nandu Paripuri yerler. Shivam ve Nandu yarışma yapmaya karar verir. Riya, Nandu’yu tutacağını söyler. Shivam’la da Nimmi bir takım olur. Yarışma esnasında Riya Preeti’nin gelerek izlediğini görür. Shivam’a işaret ederek yenilmesini ister. Böylece Nandu kazanmış olur. Preeti ise alkışlamaya başlar. Kocasının beceriksiz bir ezik olduğunu Riya’nın bilerek Shivam’a yenilmesini söylediğini her şeyi gördüğünü söyler. Nandu Riya’dan üzülmemesini kalbinin çok iyi olduğunu söyler. Shivam ve diğerleri Preeti’ye kızsalar da nafile…

Festival eğlenceleri devam eder. Evdekiler birbirlerini taklit etmeye başlar. Shivam ve Riya, Kuşya ile Raghav rolünde gelerek oyun oynarlar. Raghav ve Kuşya izlerken utanmaya başlar. Preeti, Shanti rolünü üstlenirken Nimmi de Sarla’nın taklidini yaparak çok eğlenir. Kuşya ileri gitmemesi konusunda ikaz etse de Nimmi bu fırsatı kaçıramaz. Shanti’nin yanına gidip para istemeye başlar.

Düşman Başına 168. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Nirmala gece uyanır. Düşünmeye başlar ve bir plan yapması gerektiğini düşünür. Aynı şekilde Sarla’yı da uyku tutmaz. Nirmala’dan nasıl kurtulacağını düşünür.

Shanti törenlere Sarla’nın gelmemesine bozulur. Kuşya onunda bir ailesi olduğunu evde düzenlemeleri yaptığını söylese de Shanti Sarla’yı evinde görmek istiyordur. Kendisi ölünce bu evdeki birlik ve beraberliğin bozulacağını kimsenin görüşmeyeceğini düşünür. Bu yüzden kendi gibi birini bulmaya karar verir. Nimmi ve Riya’ya bakar. Riya’nın evliliğine odaklı olduğunu Nimmi’nin ise henüz olgun davranmadığını görür. Preeti’ye bakınca onun kendi evliliğini bile yönetemediğini görür.

Sarla, Bansi ve Rajendra tarafında Nirmala’nın sahte boşanma belgeleri hazırladığını öğrenir. Hemen bu işin peşine düşer. Avukatın yanına gidip boşanmayı durdurmasını ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir