Düşman Başına 167. Bölüm Özeti – 5 Aralık Pazartesi – Riya İnsanları Örgütleyip Eylem Yapıyor!

Düşman Başına 165

Ashok ve Riya’nın Kitleleri Harekete Geçirten Eylemi!

Düşman Başına 167. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 167. bölümü Kanal 7 ekranlarında 5 Aralık Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 167. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 167.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 167.bölümde neler olacak? Düşman Başına 167.bölüm özetinde Ashok ve Riya, Raghav’ın işini geri alması için büyük bir mücadelenin içine giriyor. Düşman Başına 167.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 167.bölüm özetinde Sarla, Ashok’a Raghav’a yaptıklarını kendi yüzünden işsiz kaldığını anlatmaya başlar. Ashok, Raghav’ın nu evsiz kalmaktan kurtardığını neden destek olmak yerine köstek olduğunu sorar.

Raghav’ın işiyle ilgili son karar açıklanacaktır. Shanti oğlu için dua etmeye başlar. Ashok, Riya’yı arar ve Sarla’nın Raghav’ın işiyle ilgili hatasını anlatır. Sarla’da Amit’i arayarak sırlarının açığa çıktığını haber verir. Amit babasının hayatını cehenneme çevirdiğini söyler.

Bir çocuk Amit’e yaklaşarak gül uzatır. Onun babası olduğunu söyler. Amit’in aklına fikir gelir.

Riya acele edip Nimmi’ye demiryolu ofisine gitmeleri gerektiğini söyler. Ashok, Raghav’ın davasının görüldüğü yere gider. Memur onu içeri girmesini engeller. Ashok büyük bir hata yapıldığını elinde kanıtı olduğundan bahseder. Memur Ashok’un da dolandırıcı olduğunu kantinde kumar oynattığı için söylediklerine inanmaz.

Shanti, Kaushalya’dan Raghav için dua etmesini ister. Kaushalya, Nimmi ve Riya’yı göremez ve Shanti’ye haber verir. Shanti, duaların cevaplanması için ondan sadece dua etmesini ve tek ayak üzerinde durmasını ister. Shanti, Raghav’ın işi almasını diler.

Asho, Riya’yla beraber ne yapabileceklerini konuşurlar. Tüm demiryolu muhafızlarını alıp protesto için 200 kişiyi bir araya getirme planı yaparlar. Ashok, Raghav’a adaletsizlik olmasın diye yönetime baskı uygulayacağını söyler. Tüm trenleri durdururlar. Hopörleri alıp bağırmaya dürüst bir memurun işsiz kaldığını bağırırlar. Halk, Raghav lehine protesto eder. Riya, Ashok’a gidip makinistlere de haber vereceğini söyler. Riya halkı galeyana getirir. Bir an da büyük bir kalabalığa dönüşürler. Raghav da oraya gelir ve Riya, Nimmi ve Ashok’u görünce şok olur.

Polis oraya gelir ve Riya ile diğerlerini durdurur. Riya kanunlara karşı gelmediğini söyler. Sinha onları yalancılıkla suçlar. Ashok’un da kumarbaz olduğunu söyler. Ashok yardım istediğini serserilerin dükkanında kumar oynadığını kendi haber verdiğini onları tutuklamak yerine dükkanı kapattırdığını hatırlatır. Aynı şekilde Raghav’ın bir evi olmadığını kardeşi için ev verdiğini açıklarlar. Siha bu duruma inanmaz.

Ashok, Sarla’yı arar. Nerede olduğunu sorar ve ondan Shanti’ye hiçbir şey söylememesini ister. Özür diler ve onun söylediği her şeyi yapabileceğini söyler. Hemen tren istasyonuna gelmesini ister ve Shanit’e hiçbir şey söylemez. 

Ashok, Sarla’dan herkese Raghav’a kira verip vermediğini söylemesini ister. Sarla ben Raghav’a kira ödemem evimi o yönetir biz bir aileyiz der. Herkes Raghav lehine protesto eder.

Düşman Başına 167. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Kuşya ve Shanti dua ederken komşuları gelip televizyonu açmalarını ister. Shanti onları başından savmaya çalışırken Riya’nın televizyonda olduğunu öğrenir. Hemen Kuşya’da gelir. Nimmi ve Riya’nın ne zaman evden ayrıldığını anlamamışlardır. Memur gelir ve Sinha’nın görevinden ayrıldığını bu zamana kadar verdiği kararın geçersiz olduğunu söyler. Buna göre Ashok’ta suçsuz olur. Shanti çok mutlu olur. Hep birlikte eve dönerler.

Shanti onları kapıda karşılayıp Ragha’a çelenk taktırır. Her şeyi televizyondan izlediğini söyler. Herkes birbirini övmeye başlar. Sonuç olarak Raghav artık işine iade edilir. Sadan ailesi için eski zor günler şimdilik biter. Evdekiler Shanti’den Sarla’yı affetmesi için baskı yapar. Shanti’de affedeceğini ama Nirmala’nın 9 gün içinde evden göndermesini ister.

Nirmala da Rani’ye kaderlerinin aynı olduğunu ikisinin de yalnız kaldığını söyler. Rani kesinlikle Nirmala gibi düşünmüyordur. Rani’ye mesaj gelir.  Bir çocuk, Rani’ye babasından uzaklaşmasını isteyen bir video gönderir. Rani, Amit’in bunu yapamayacağını onun yasal karısı olduğunu söyler. Nirmala gülmeye başlar. Rani Amit’i arayıp tartışmaya başlar. Rani kapıda sebze sepeti bulur. Babasının en sevdiği yemekleri yapması için not bırakılmıştır. Rani, Amit’i boşayacağını söylemeye başlar.Sarla ve Ashok eve gelir ve neler olduğunu sorar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.
 • Kara Sevdam 41 Bölüm Özeti – 13 Şubat Pazartesi
  Sharman ve Ishani, Ranvir ve Ritika’yı Yanlış Anlar! Kara Sevdam 41 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 41. bölümü Kanal 7 ekranlarında 13 Şubat Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 41. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 41. bölüm Full İzle.
 • Kara Sevdam 40 Bölüm Özeti – 10 Şubat Cuma
  Ishani, Ranvir’i Korumak İçin Kendisini Feda Etti! Kara Sevdam 40 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 40. bölümü Kanal 7 ekranlarında 8 Şubat Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 40. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 40. bölüm Full İzle.
 • Kara Sevdam 39 Bölüm Özeti – 9 Şubat Perşembe
  Ranvir ve Ishani’den Boşanma Kararı! Kara Sevdam 39 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 39. bölümü Kanal 7 ekranlarında 8 Şubat Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 39. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 39. bölüm Full İzle.
 • Kara Sevdam 38 Bölüm Özeti – 8 Şubat Çarşamba
  Ranvir, Ishani’nin Hayatını Kurtardı! Kara Sevdam 38 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 38. bölümü Kanal 7 ekranlarında 8 Şubat Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 38. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 38. bölüm Full İzle.

One Comment on “Düşman Başına 167. Bölüm Özeti – 5 Aralık Pazartesi – Riya İnsanları Örgütleyip Eylem Yapıyor!”

 1. Neden haftalık dizi yorumları yapmıyorsun abla? mesela kızılcık şerbetini yapsan ne güzel olur 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir