Düşman Başına 166. Bölüm Özeti – 4 Aralık Pazar – Shanti Dirildi!

Düşman Başına 164

Shanti’nin Sarla’yı Affetme Şartı!

Düşman Başına 166. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 166. bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Aralık Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 166. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 166.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 166.bölümde neler olacak? Düşman Başına 166.bölüm özetinde Shanti’nin cenaze töreni vardır. Evdekiler son görevlerini yerine getirmek için dua ederler. Düşman Başına 166.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 166.bölüm özetinde Shanti’nin kalbi durmuş herkes çok üzgündü. Shanti’nin başında onunla ilgili anıları hatırlayıp yad ederler. Riya artık son görev için hazırlanmalarını ister. Raghav tepkisizdir. Riya Raghav’dan çiçekleri dağıtmasını ister. Sarla yine kapıda bekler.

Raghav annesinden ayrılamayacağını söyleyip ellerini tutar. Onunla birlikte öleceğini söyler. Riya Raghav’dan sakin olmasını ister. Raghav, Riya’dan sessiz olmasını annesinin elini tuttuğunu söyler. Riya çok umursamaz bunun mümkün olamayacağını söyler. Raghav annesine kalkmasın yoksa buradakilerin onu yakacağını söyler. Shanti birden dirilir.

Misafirler kaçışmaya başlar. Shanti, fotoğrafındaki çelenkleri görür. Sarla ve herkes mutlu olur.  Sarla hemen şikayete başlar. Onu içeri almadıklarını onlara yalvardığını anlatır. Shanti Raghav’a sarılır. Misafirler neler olup bittiğini görmek için geri gelir. Sarla içeri girip Kuşya’dan kendisini durdurmasını ister. Onu durduran Shanti olur. Sarla annesinden bu tepkiyi beklemiyordur. Shanti oldukça kızgındır. Kolay kolay bu konuda geri adım atmayacaktır. Sarla kendisini affettirene kadar her gün geleceğini söyler.

Bansi ve Rajendra parasızdır ve hırsızlık yapmayı düşünür. İkisi de Sarla’nın evinde hırsızlık yapmayı planlıyor. Nirmala da akıl hocalarından güzellik salonuna gidip biraz değişmeyi Ashok’un ilgisini çekeceğini düşünür.

Düşman Başına 166. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Evdekiler Shanti’yi yeniden salıncağına oturtur. Kuşya yine dayanamayıp geri adım atar ve Shanti’den Sarla’yı affetmesini ister. Shanti, Sarla’ya gidip Ashok’la yaşamasını Nirmala’ın da parasını iade etmesini ister. Sarla onların evli olduklarını söylese de Shanti tek affediliş şartının bu olduğunu söyler.

Sarla paraları teslim etmek için eve gittiğinde evin kilidinin kırık olduğunu fark eder. Sarla’nın paralar çalınmıştır. Hay’dan gelen huya gitmiştir. Rani Ashok ve Nirmala’nın kaçmış olabileceğini söyler. Sarla bunu düşünmek bile istemez. Nirmala güzellik salonundan döner. Ondan para çalmadığını belirtir. Eğer Ashok’tan ayrılmasını istiyorsa kendisine 15 laks vermesini ister. Nirmala bu kadar para bulamayacağını biliyordur.

Shanti ölmüşken evdekilerin neler yaptığını merak eder. Riya Shanti’nin çok gözyaşı döktüğü endişelendiğini elinde diya yaktığını söyler. Shanti Kuşya’nın yanmış ellerini görür. Gözleri dolar. Shanti’nin bu sınavı geçtiğini söyler. Shanti Riya’nın ne yaptığını merak eder. Nimmi, Riya’nın son ayinlerini yaptığını söylüyor. Shanti, Riya’nın kendisini yakmak için hevesli olduğunu söyler.

Sarla yeniden büyük bir dramayla annesinin yanına gelir ve paranın çalınmış olduğunu söyler. Yalancı çoban hesabı Sarla’nın yalan söylediği düşünülür. Sarla, Ashok’un yanına gider. Nirmala’nın kendisinden 15 laks istediğini söyler. Ashok üzülmemesini her daim onun yanında olacağını söyler. Sarla ağzından Raghav’ın işine kaybetmesine sebep olan kişinin de kendisi olduğunu itiraf eder.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.