Düşman Başına 162. Bölüm Özeti – 30 Kasım Çarşamba- Müzayede Başladı! Shanti Sadan Kimin Olacak?

Düşman Başına 161

Amit Müzayede Evi Satın Almak için Geliyor

Düşman Başına 162. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 162. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Kasım Çarşamba günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 162. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 162.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 162.bölümde neler olacak? Düşman Başına 162.bölüm özetinde müzayede için son çırpınışlar yaşanır. Amit Shanti Sadan’ı satın almak için gelir. Düşman Başına 162.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 162.bölümde Riya yine Shivam’ı karakoldan çıkarmaya uğraşır. Müfettiş bu sefer hemen bırakmayacağını sürekli tutuklamaktan bıktığını söyler. Riya onu bütün gün evde tutacağına dair güvence verir. Aksi halde ikisini birlikte tutuklamasını ister.

Raghav işinin soruşturması için mahkeme olduğunu öğrenir. Shanti gitmesini ve buraları kendisinin halledeceğini söyler. Sarla ağlayarak gelir ve para getireceğini ama kaptırdığını anlatır. Nimmi yine oyun oynadığını söyler. Ardından herkes neyi var neyi yoksa satmaya başlar. Shanti kuyumcuyu eve çağırmak ister ama kuyumcular greve başlamıştır.

Rani ve Amit, Nirmala’nın kendilerine vereceğe eve bakmaya gider. Ama o evin başka birine satıldığını öğrenirler.

Shanti odasına çekileceğini ve kimsenin onu rahatsız etmemesini ister. Shanti odasına geçip ağlamaya başlar. Evdekiler onun bu haline çok içerler.

Shanti’den Parlak Fikir! Shanti’nin aklına bir fikir gelir ve gözyaşlarını silerek herkesi başına toplar. Evdeki takıları satışa çıkardıklarını duyurmalarını ister. Amit’te evde annesinin paralarını bularak Shanti Sadan’ı satın almayı hedefler. Aynı şeyi Sarla’da düşünmektedir. Son anda müzayede Shanti Sadan’a sahip olmayı hayal eder.

Düşman Başına 162. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shanti Teklif Değiştirdi! Bunty’nin teyzesi gelir. Mücevherlere bakar ve almayı kabul eder. Shanti bunların yalnızca ipotekli olduğunu daha sonradan geri alacaklarını söyleyerek verir. Kadın parayı ertesi gün getireceğini söyleyerek gider. Shanti o kadını durdurur. Gelinlerinin takılarını veremeyeceğini atalarının onu rahatsız edeceğini söyler. Bu yüzden Shanti Sadan’ı kadına vermeyi teklif eder.

Shanti evin müzayede satışa çıktığını söylememeleri için Bunty ve Riya’nın ağzını bantlar. Kuşya’da kadına haksızlık yaptığını söyler. Shanti paraya ihtiyaçları olduğunu parayı geri ödeyeceklerini söyler.

Amit Annesini Bağlar! Sarla, Amit’in paralarını çaldığını anlar. Onu dövmeye başlar. Amit annesini bağlayarak evden kaçar. Nirmala ve Rani geldiğinde eve hırsız girmiş olabileceğini söyler. Sarla hemen polisi arayarak Amit’i şikayet eder. Rani ise müfettişe paranın Amit’e ait olduğunu annesine ev almak istediğini söyler. Polis kızarak aile meselelerine kendilerini karıştırmamasını ister.

Evdekiler para kazanmak için yemek siparişlerine devam ediyor Shanti Preeti’den yardımcı olmasını ister. Preeti bunu reddeder.

Müzayede satışı için memurlar gelir. Adam evi mühürlemelerini ister. Shanti buna karşı çıkar ve henüz daha saatin dolmadığını açıklar. Adamlar kabul etmek ve Shanti’ye kelepçe takar. Shivam ve Riya’da tapınak komitesinden yemeklerin karşılığını almak için bekler. Adamlar onları oyalar. Paranın yarısını verirler. Shivam kavga etmeme için kendisini zor tutar. Nimmi ve Nandu da eve gelir Polis onları da bağlatır. Shanti çocuklarına dokunmamalarını ister. Shanti polis memuruna kızını aramak istediğini söyler. Shanti Sarla’yı arayıp bir an önce paralarla gelmesini kelepçelendiğini ifade eder. Sarla hastanede yattığını hareket ederse doktorun ölebileceğini söylediğini anlatır.

Shivam ve Riya yola koyulur. Her zamanki gibi acelesi olan karakterlerimiz yolun kapandığını grev olduğunu görürler. Mücadele ederken Riya çantasını düşürür. Müzayede saatine ise 10 dk kalmıştır. Kuşya Riya’yı arar ama telefon çantanın içinde kalmıştır. Amit’te takım elbise giyerek gelmiştir. Sesinin tanınacağını düşündüğü için bir dam tutar ve kendisinin yerine teklif vermesini ister. Müzayede başlar. Aile gözyaşlarına boğulur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.