Düşman Başına 160. Bölüm Özeti – 28 Kasım Pazartesi- Shanti Döndü! Evinin Müzayede Satışa Çıkacağını Öğrendi!

Düşman Başına 159

Shivam Tutuklanmalara Doyamadı!

Düşman Başına 160. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 160. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Kasım Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 160. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 160.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 160.bölümde neler olacak? Düşman Başına 160.bölüm özetinde Shanti Sadan’ın vergisi ödenemediği için mühürlenmeyle karşı karşıya. Aile ne yapması gerektiği konusunda çıkış yolu arar. Düşman Başına 160.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 160.bölüm özetinde Shivam ofisine gidip patronundan özür diler. Hatasını anladığını bir daha asla şikayet etmeyeceğini söyler. Partonu affettiğini ifade ederek işe geri alındığını belirtir. Kendisine hangi pozisyonda işe alındığını sorup sormayacağını merak eder. Patron güvenlik pozisyonunun ona uygun olduğunu dövüş becerilerinin işe yarayacağını söyler.  Adam Shivam’la dalga geçmeye başlar. Shivam yeniden adamı döver.

Nandu, Riya ve Nimmi eve gelir. Her yere posterleri iş organizasyon ilanlarını yapıştırmışlardır. Riya’nın telefonu çalar. Kadın kayınpederinin çok hasta olduğunu cenaze törenini düzenlemesini ister. Riya ölmemiş adamın töreni için şaşkındır. Kuşya yalnız gitmemesini Shivam’ı da yanına almasını ister. Shivam’ın telefonu kapalıdır.

Shanti Kuşya’yı arar. Kendisi yokken parti verip vermediğini sorar. Ona ne yemek yaptığını sorunca Kuşya ağlamaya başlar. Shanti’den eve dönmesini ister. Shanti ne olduğunu sorar. Kaushalya öyle bir şey olmadığını söylüyor, sadece seni özlüyorum der. Shanti, Sarla’yı sorar. Kaushalya evine gittiğini söyler. Shanti ne diye sorar,” ona Shanti Sadan’ın sorumluluğunu verdim”. Riya telefonu alır ve seni çok özledik, seninle konuşmak istiyorum der. Shanti’nin aklı ise Sarla’nın neden evine gitmiş olmasıdır. Riya’nın Sarla’yı evden kaçırmış olacağını düşünür.

Sarla, Amit’i bağlar ve ondan parayı nasıl bulduğunu söylemesini ister. O parayı çaldın mı diye sorar. Amit, Sarla’nın şüphesini gidermeyi düşünür.

Düşman Başına 160. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Riya gerilir ve Shivam’ı bekler. Shivam’ın nerede olduğunu bilmiyordur. Kuşya onu teselli eder. Riya dayanamaz ve karakola kayıp başvurusu yapmaya gider. Nandu da onunla birlikte çıkar.

Shanti, Sarla’yı arar. Sarla, Ashok’un çok hasta olduğunu ve 150 derece ateşi olduğunu eve yarın yeniden geçeceğini söyler.

Riya ve Nandu, kayıp raporu vermek için karakola girer. Shivam, Riya’ya seslenir. Onu hücrede görür. Müfettiş, ona Shivam’ın patronunu fena halde dövdüğünü söyler. Riya ona neden evdeki sorunları artırdığını sorar. Patrondan özür dilemeye gittim, kibarca özür diledim ve ailemize hakaret etti diyerek yaşananları anlatır. Riya ondan sınırlar içinde olmasını ve durumu olgunlukla halletmesini ister. Shivam ders dinleyecek havasında olmadığını söylüyor. Nandu ondan sakinleşmesini ister.Riya müfettişten özür diler ve bir dahaki sefere hata yapmayacağını ekler. Müfettiş tamam idare et dava yazarsam uzun süre hapis yatacak der. Shivam’ı serbest bırakır. Riya ve Nandu ona teşekkür eder.

Preeti ve Pari, garajda Lucky ile buluşmaya gider. Preeti hep burada buluştuklarını belirtir. Preeti, Nandu’yu arar ve bağlantıyı keser. Garaja gidip Preeti’yi yönetmesi için Ramesh’i arar. Nimmi ve Riya, Nandu’yu akrabası hakkında sorgular. O bahaneler üretir. Ramesh garaja gelir ve Lucky’nin meşgul olduğunu ve şimdi gelemeyeceğini söyler. Pari de kendisini öne atıp Rameshle tanışmaya çalışır. Bedava çay kahve içeceği için mutlu olur.

Riya ve Nimmi, neler olduğunu öğrenmek için Sarla’yı görür ve saklanır. Sharma, müzayedenin durdurulmasını söyleyerek Bansi ve arkadaşıyla anlaşma yapar. Riya bunu nasıl durduracağını merak eder. Nimmi, gazetede bu tür dolandırıcılık ajanları hakkında okuduğunu söylüyor. Riya, onu ifşa edeceklerini ve belki de evin bu sayede kurtulacağını söylüyor. Videoyu kaydediyorlar. Riya, muhabiri arar ve videoyu paylaşması gerektiğini, işine yarayacağını söyler. Videoyu gönderir ve gülümserler. 

Video patlar ve muhabirler eve doluşur. Sarla da her şeyi az bir miktarla hallettiğini Kuşya’ya anlatıyordur. Şimdi planı alt üst olmuştur. Shanti eve gelir ve muhabirleri kovar. Odasının mühürlendiğini görünce şoke olur. Evdekilere hesap sorar. Riya ona yeni işinden bahseder. Riya işinden para kazanmaya başlamıştır bile.

Riya 1 laksh parayla geri döneceğini Shanti’ye müjdeler. Riya ve ekibi işe gittiklerinde ise yine tersliklerle karşılaşırlar. Yemekler yere düşer. Shivam adamlarla kavga edip tutuklanır. Harcama yapılan paraları geri alamazlar.

Vergi memurları ise eve gelmiş Shanti’yi sıkıştırmaya başlar. 6 laks borçları vardır. Shanti ve Kuşya köşeye sıkışır. Hemen hesap yapmaya başlar. Nimmi ise gelip Shivam’ın tutuklandığı haberini onlara verir. Tüm umutlar tükenir. Ev müzayede satılmaya başlayacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.