Düşman Başına 115. Bölüm Özeti – 5 Ekim Çarşamba

Düşman Başına 119

Mohit Preeti’yle Evlenecek!

Düşman Başına 115.bölümde neler olacak? Düşman Başına 115.bölüm özetinde Mohit kadın kılığında Shanti Sadan’a geliyor. Preeti’yi bağlayıp kendisiyle evleneceğini söyler. Düşman Başına 115.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 115.bölüm özetinde Riya Preeti’den kendisine güvenmesini ve her şeyi yoluna koyacağına dair güvence verir. O sırada Shanti kapıya gelir e ikilinin konuşmalarını duyar. Riya Mohit’i pazarda görüp azarladığını daha sonra Kuşya ve Sarla’nın kendisini görüp azarladığını ama kendisini affettirdiğini söyler. Shanti Kuşya’nın bir şeyleri kendisinden saklamasına bozulur.

Pari ise Vyom’un haldi törenini kıskanır. Burada da ortalığı karıştırmadan duramaz. Tören kasesinin içine acı biberleri doldurur.

Kadınlar Pari’den Vyom’a haldiyi uygulamasını isterler. Pari buna karşı çıkar. Vyomsa yanmaya ve kaşınmaya başlar.

Rani, Sarla’ya Anlattı! Sarla Amit için yeniden Rani’yi sıkıştırır. Rani ise dayanamaz ve Amit’in hapiste olduğunu söyler. Sarla şok olur. Rani başına gelenleri anlatır. Amit’in kendisine ne kadar iğrenç ir şey yaptığını açıklar. Tabi bu Sarla için çok önemsiz bir durumdur. Oğlunu bir an önce çıkarmasını ister.

Kaushalya ve Shanti oraya gelir ve şok olurlar. Shanti, Sarla’ya neden Rani’nin peşinde olduğunu sorar. Sarla oyun oynadığını ifade eder. Shanti de Amit’i sorunca Sarla Rani’nin konuşmasını engeller. Shanti düzenlemeleri kontrol eder. Sarla, Rani’nin peşindedir ve ondan Amit’i almasını ister.

Mohit Kadın Kılığında! Riya kuaföre gider. Mohit oraya sare giyip Bayan Meeta olduğunu söyleyerek gelir. Riya onu motoruna indirip eve götürür. Mohit yüzünü şalla kapatmıştır. Shanti ona doğru yaklaşır. Shivam gelince de şalı son anda açmaktan vazgeçer. Gidip Preeti’yi güzelleştirmesini ister.

Mohit yukarı çıkar. Nandu üzgündür ve Kaushalya ona biraz iş verir.Vyom, sanki biri içine biber karıştırmış gibi yandığını söylüyor. Sharmili bunu kimin yapabileceğini sorar. Pari, konuklara Sharmili’nin kendisini sürekli tehdit ettiğini, Sharmili’nin kendisiyle saygısızca konuştuğunu söyleyerek oyun oynamaya başlar. Sharmili, Pari’ye sarılır ve alttan alır. Mohit,

Preeti’nin odasına gelir ve yüzünü gösterir. Preeti onu görünce şok olur. Preeti dışarı çıkmaya çalışır ve Mohit onu durdurur. Seninle buluşmaya geldim, sakin ol der. .-Nimmi, Riya’ya Preeti’yi görmeye gideceğini, makyajını merak ettiğini söyler. Shanti, Nimmi’yi durdurur ve ona yapması için iş verir. Mohit, Preeti’nin ağzını ve ellerini bağlar. Kapı ve pencereyi zincirlerle kitler. Nimmi ise sürekli Preeti’nin yanına gitmek istediğini söyler. Mohit ateş yakmak için malzemeleri yanında getirmiştir. Bu evliliği gerçekleştireceğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

4 Comments on “Düşman Başına 115. Bölüm Özeti – 5 Ekim Çarşamba”

  1. Bir yerde okumuştum aslında mohit preetiden şu an intikam almaya çalışıyor. Onu sevmiyor. Evlenip bırakabilir ve Nanduyla evlenebilir

  2. Mohit gerçekten Preetiyle mi evlenecek? Eninde sonunda preeti nanduya kalacakmış gibime geliyor. Nimmi kiminle aşk yaşayacak onu çok merak ediyorum. Sujeevle atışmaları kafamı karıştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.