Düşman Başına 118. Bölüm Özeti – 12 Ekim Çarşamba

Düşman Başına 118

Raghav, Amit’i Döver!

Düşman Başına 118.bölümde neler olacak? Düşman Başına 118.bölüm özetinde Riya için geri sayım başlar. Shanti’nin planları istediği gibi giderse Riya evden atılacaktır! Düşman Başına 118.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına dizisinde tören eğlencelerle devam eder. Amit törene kumarda Rani’yi kaybettiği adam gelir. Amit kafasını çevirir. Adam Rani’yi rahatsız etmeye başlar. Riya gelip tokat atar. Shanti, bu adamın Vyom’un akrabası olup olmadığını sorar. Sharmili tanımadıklarını söyler. Adam Rani’yi almadan gitmeyeceğini söyler. Shivam’ı adamı kenara çeker.

Shivam Bahis Meselesini Öğrendi! Shivam adama kim olduğunu sorunca her şeyi anlatır. Shivam, Amit’in yakasına yapışır. Yine Sujeev dengesizi gelip arkadaşına kötü davrandığı için Shivam’ı azarlar. Shivam kardeşlerin arasına girmesini istemez. Sujeev ise Sivam’ın Amit’ten özür dilemesinde ısrarcı olur. Yoksa düğünü hemen iptal edeceğini söyler.

Sujeev herkese Shivam Amit’ten özür dileyene kadar evlilik işlevinin devam etmeyeceğini söyler. Vyom’un böyle bir evde evlenmesine izin vermeyeceğini açıklar. Herkes şok olur.

Raghav, Shivam’a Amit’i neden dövdüğünü sorar. Shivam, Amit’in kardeş olarak anılmayı hak etmediğini söyler. Raghav nedenini sorar. Shivam, Amit’in gerçeklerini anlatacakken Riya engel olur.  Sujeev, Shivam’dan önce özür dilemesini ister, sonra işlevler gerçekleşir.

Mohit Derbeder! Mohit bir barda ve içki içer. Onu incittiği için Preeti’den özür diler ve üzülür. Bir adam güler ve her kızın aldatıcı olduğunu söyler. Mohit sinirlenir. Pari, Vyom’a aşk hikayesinin sona ereceğini söyler. Bu evliliğin olacağına artık emin. Nimmi, Sujeev’den kardeşinin kavgasından uzak durmasını ister. Sujeev kapa çeneni seni terbiyesiz kız diyor.

Mohit ile aynı mekanda Bansi ve Rajendra da vardır. Mohit’i yeniden yakalamayı düşünürler. Adamlar Mohit’i gözden kaybedince ona benzeyen birini kaçırırlar. Sarla’yı arayıp ona güzel haberi verirler.

Adamlar Sarla’nın mutlu olup onlara ödül vereceklerini düşünür. Sarla yanlarına geldiğinde tanımadıkları bir adamı kaçırdıklarını farkına varırlar.

Düşman Başına 118. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ağızları Açık Bırakan Gerçek! Sharmili ve ailesi gittikten sonra Shivam, Amit’in iyi bir dersi hakkettiğini söyler. Bu konunun böyle kapanmasını istemez. Sarla, Amit ve Rani’yi ortamdan uzaklaştırmak için eve götürmek ister. Rani ise Shivam’ın evdekilerden azar işitmesini istemez. Shivam ne yaptıysa doğruydu der. Rani, Amit ve Sarla’nın engellemesine rağmen gerçekleri söyler. Raghav, Shanti ve Kuşya’nın ağzı açık kalır.

Raghav, Shanti’ye bugün sakin kalamayacağını söyleyerek Amit’i döver. Raghav’ın oğlunu aklamaya çalışan Sarla’ya da birkaç sözü vardır. Değerlerini sorar. Oğlundan utanmayıp nasıl gelinini desteklemediğine şaşırır. Anne oğul dramalarına başlar. Amit suçu Sujeev’e atar. Raghav bir an önce evlerinden gitmesini ister.

Ertesi sabah düğün günüdür. Pari, Vyom’un sütüne uyku ilacı atar. Vyom uykuya dalar. Preeti ise ağlamaya devam eder. Nandu gelip Preeti’den ailesiyle konuşmasını ister. Preeti Nandu’ya fena gıcık oluyordur ve onu yeniden kovar.

Kuşya çok gergindir. İşlerin yolunda gitmesini ister. Shanti ise bugün Riya’yı evden kesin göndereceğini söyler. Riya için geri sayım başlamıştır. Shanti Preeti’ye gidip sarılır. Nandu’ya Mohit’i gördüğünü evin etrafında nöbet tutmasını ister. Preei gerginleşir ve hemen Riya’ya söyler.

Shanti, Kuşya ile Riya’nın arasını iyice bozmak ister. Preeti içi poja yapılacakken tepsiyi yağlar. Riya tepsiyi eline alınca devrilir. Kuşya ise delirir. Riya’nın uzak durmasını isteyip durur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…
 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın