Düşman Başına 116. Bölüm Özeti – 7 Ekim Cuma

Düşman Başına 114

Bir Yanda Vyom Diğer Yanda Mohit!

Düşman Başına 116.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 116.bölümde Mohit, Preeti’ye kendisini unutup unutmadığını sorar. Amit ise bu sefer kumar bahsine Rani’yi ortaya koyacak. Düşman Başına 116.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 116.bölüm özetinde Vyom ve Preeti buluşmuş bu evliliğe engel olmak isteyenler neredeyse başlarına üşüşmüştü. Pari, annesi Sarla’yı arayarak Preeti ve Vyom evliliğinin başlamadan biteceğini Mohit’in onların yanına doğru geldiğini söyler.

Kuşya Gemileri Yaktı! Sarla telaşlanır. Hemen durumu Shanti’ye aktarır. Shanti de Kulya’ya… Kadınlar telaşlanmış hemen Nimmi’nin odasına giderler. Kuşya, Nimmi’ye tokat atacakken Shanti buna engel olur. Nimmi’nin ağzından Riya kelimesi çıkıca Kuşya gemileri yakar ve kızlarının kötülüğü için Riya’nın onları zor duruma sokmak istediğini düşünür. Shanti emeline ulaşmıştır. Kuşya ve Riya’nın arası bozulmuştur. Kuşya ağlarken Shanti onu susturur. Tören için aşağıda kadınlar bekliyordur. Sarla ise Mohit’in yanına doğru koşmaya başlar.

Mohit, Preeti’yi Yakaladı! Diğer tarafta ise Vyom, Pari’nin geldiğini görür. Riya da Mohit’i görmüştür. Herkes gerginken Vyom birden kalkar ve acil işi olduğunu söyler. Aynı şekilde Riya da gitmeleri gerektiğini söyleyerek hızlıca kalkarlar. Böylece Mohit gelmeden Vyom gitmiş olur. Pari ve Nandu’nun hayalleri suya düşer. Gerginlik devam eder. Riya Preeti’nin kolundan tutup giderken Mohit gelip konuşmaya çalışır. Riya buna engel olmaya çalışırken Mohit aşklarına karışmamasını ister. Mohit, Preeti’ye kendisini unutup unutmadığını sorar. Sarla o hızla gelip Mohit’i dövmeye başlar.

Düşman Başına 116. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Kızlar eve gittiklerinde Shanti ve Kuşya’dan azar işitirler. Riya, Mohit’le buluşturmadığını Vyom’la buluşmak için gittiklerini anlatmaya çalışır. Evdeki misafir kadınlar dedikodu yapmaya başlar. Evde bir şeylerin yolunda gitmediği kanısına varırlar. Tören esnasında Kuşya Riya’dan uzaklaşmasını ister. Shanti ise ilmek ilmek ördüğü planları yavaştan işe yaramaya başlamıştır.

Amit Saçmaladı! Amit ise kumar oynama işini iyiden iyiye abartır. Parası bitince kartlarını ve yüzüğünü koyar. Onlar gidince bahse Rani’yi koyar. Amit çıldırmışçasına devam ederken Rani ise hala Amit’i düşünüyordur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın…

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.