Düşman Başına 112. Bölüm Özeti – 30 Eylül Cuma

Düşman Başına 104

Nandu Ortalığı Karıştıracak Mı?

Düşman Başına 112.bölüm özetinde Shanti kolyeyi alıp Kuşya’ya verir. Shanti beklediği tepkiyi göremez. Bu Riya’ya karşı ikinci büyük kaybedişidir. Düşman Başına 112.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 112.bölüm özetinde Shanti ve Sarla yara bere içinde eve dönerler. Kuşya neler olduğunu sorduğunda ise kolyeyi almak için savaştıklarını söyler. Kuşya heyecanlanarak kolyeyi alıp almadığını sorar. Shanti kolyeyi daha çok önemsediği için kızar.

Sarla, Kuşya’ya müjdeyi verir. Kolyeyi geri aldığını söyler. Kuşya sevinçten ağlar. Shanti’nin her sorunu hallettiğini söyler. Riya’yı arayarak eve gelmesini ister.

Shivam, Shanti’nin Kaushalya’nın kolyesini almasından memnun görünür. Riya, Renu ile eve geliyor. Shanti, Kuşya’ya kolyesini geri verir. Kuşya annesine kavuşmuş gibi hissettiğini söyler. Shanti, Kuşya’ya Riya’yı bilgilendirmesini artık kolyenin Kuşya’da kalmasını ister. Kuşya karşı çıkar ve kolyenin Riya’ya ait olduğunu ona takılmasını ister. Shanti tabi ki buna sinirlenir.

Sujeev, eli dolu gelir. Pari kendisi için olduğunu düşünerek havalanır. Sujeev tüm bunları Preeti için aldığını söyler. Pari sinirlenir ve evliliği bitirmeyi düşünür.

Düşman Başına 112. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Nimmi, Kaushalya’ya gider ve korktuğunu açıklar. Preeti’nin yeni evinde en büyük problemin Pari olduğunu söyler. Kaushalya anlamaz. 

Shanti üzülür ve oturup Riya’yı düşünür. Kolyenin Riya’yı başarısızlığa uğratmadıysa, başka bir şey yapacağını düşünür.

Shanti ve Sarla meyve tepsilerini görür. Shanti, Sarla’dan meyvelerin yarısını saklamasını ister. Shanti ve Sarla mutfaktaki büyük kaplarda meyve saklarlar. Çabucak saklanıp konuşurlar. Shanti Riya’nın işini baltalamakla meşgulken Sarla bu evliliğe gölge düşmesini istemez. Sarla’nın arka planda maddi çıkarları vardır. Shanti ise Riya’nın evden gönderilmesi için Preeti’yi bile harcamayı düşünür. Böyle bir durumda Sarla annesiyle ortada buluşmayı dener.

Shanti, Riya’nın işleri yönetmesi konusunda Raghav ile tartışır. Riya, Shivam’a gider ve onu sinirli bulur. Shanti kameramandan dışarı çıkıp video çekmesini ister.Sarla meyve sepetlerini görür. Shanti’yi etrafta görmez ve tüm meyveleri doldurur, böylece hiçbir sorun oluşmayacaktır. Shanti olay çıkaracağını düşünerek çıkıp Riya’yı suçlar. Meyve sepetlerini görür ve Sarla’nın kendisini aldattığını söyler. Shanti kocasının resmiyle konuşur ve Sarla’nın ne yaptığını anlatır. 

Preeti, Mohit’in cevapsız aramalarını görür ve endişelenir. Telefonunu bir kenara bırakıp uzaklaşır. Nandu telefonunu görür. Shanti herkesin gelmesini ister. Fotoğraflar için poz veriyorlar. Nandu, Preeti’nin telefonunu alır. Mohit’i arar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …
 • Seninle Yeniden 8 Bölüm Özeti – 3 Ekim Pazartesi
  Raghav’a Araba Çarptı! Pallavi Başında Bekledi! Seninle Yeniden 8.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 8.bölümde Pallavi ve Raghav artık muhteşem ikili oldular. İkili birbirinin arkasını kollamaya başlar. Seninle Yeniden 8.bölüm özeti …

One Comment on “Düşman Başına 112. Bölüm Özeti – 30 Eylül Cuma”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.