Düşman Başına 111. Bölüm Özeti – 29 Eylül Perşembe

Düşman Başına 103

Shanti, Kuşya’nın Gözünde Kahraman Olmaya Çalışıyor!

Düşman Başına 111.bölümde neler olacak? Düşman Başına 111.bölüm özetinde Shanti kahramanlık yapmaya çalışırken Riya engeline takılır. Shanti ve Sarla yeniden Mohit’in olay çıkarmasına rastlar. Ona güzel bir ders vermeyi düşünürler. Düşman Başına 111.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 111.bölüm özetinde Shanti, Kuşya için üzülmüş gibi davranır ve başının döndüğünü söyler. Kuşya kitli odadan çıkıp Shanti’ye kendisi için üzülmemesini ister. Kuşya’nın kolyesini bulup getireceğini söyler. Raghav polise gitmeleri gerektiğini söylerken Shanti bu işi halledeceğini söyler. Riya’dan kuyumcunun adresini alır. Daha önce hiç duymadığını söyleyerek Sarla’yı yanına alıp ayrılır.

Riya’ya Herkes Kızgın! Raghav ise Riya’nın bu olaydan kimseye bahsetmeyerek büyük hata yaptığını söyler. Shivam da Riya’ya kızgındır. Bunty kendisinden daha çok güvendiği için üzülmüştür. Nimmi de Riya’nın kendi mücevherleri yerine annesinin kolyesini ipotek etmesine kızmıştır.

Sharmili, Raghav’ı arar. Neden kendisini hiç aramadığını akraba olmaktan mutsuz mu olduğunu sorar. Raghav tören hazırlıklarıyla meşgul olduğunu söyler. Raghav telefonu Kuşya’ya vereceğini söylerken Sharmili hep Kuşya’yla konuştuğunu kendisiyle konuşmak istediğini söyler. Kuşya, Raghav’ın gülerek kiminle konuştuğunu merak eder. Sharmili düğün kartları tasarımlarını görmesini ister. Ona göre bastıracağını söyler. Sharmilli yine tasarımları Raghav’ın görmesi konusunda ısrarcı davranır.

Mohit Durmuyor! Sarla ve Shanti dışarda boş boş gezip zaman öldürüyordur. Shanti ve Sarla şekerci dükkânına giderler. Kalabalığı fark edince ne olduğunu sorarlar. Mohit’in Preeti’nin posterlerini duvarlara yapıştırdığını görürler.

Düşman Başına 111. Bölüm Özeti

Sarla Mohit’in görünce sinirlenir ve yakasına yapışır. Shanti de Preeti’nin resimlerini yırtmaya başlar. Etraftaki insanlar Mohit’i dövmeye başlar. Shanti, Vyom ve Sujeev’in de orada olduğunu görünce şoke olur. Hemen Mohit’i ortadan kaldırmaya çalışırlar.

Vyom ve Sujeev de kalabalığı merak eder. Onlar da Shanti’yi görüp yanlarına gelir. Shanti bir arkadaşının öldüğünü acil gitmesi gerektiğini söyler.

Raghav ve Kuşya, Riya hakkında konuşurlar. Raghav, Riya’nın tecrübesiz olduğunu evdeki düzenlemelerle uğraştığını, kolyeyi Preeti ve Nimmi’nin de kaybedebileceğini o zaman ne yapacağı konusunda tavrını sorar. Kuşya haklısın deyip Riya’yı affetmeye karar verir. Riya’yı da kendi kızı gibi gördüğünü söyler. Riya konuşmaları duyup hüzünlenir.

Odasında annesinden kalan mücevherlere bakar. Kuşya yanına gelip kaybetmemesini sonradan içinin çok yanacağını belirtir. Riya ağlayarak Kuşya’ya sarılır.

Shanti ve Sarla’nın Mohit’i evine getirir. Mohit’in annesi Shanti’yi durdurur ve Mohit’e neden tokat attığını sorar. Sarla, Mohit’i Preeti’den uzak tutmalarını söylediğini Mohit’in uzak durmadığını belirtir. Shanti, Mohit’i azarlar ve Mohit oraya bir daha gelirse onu bırakmayacağımı söyler. Shanti ayrılır ve Mohit’in annesi Sarla’yı azarlar.

Renu, Preeti’nin düğünü için Kuşya’nın yanına gelir. Renu, Shanti’nin tüm hakları Riya’ya devretmesinden memnuniyetini dile getirir. Hatta Riya’ya Shanti’yi evden kovmasını ister. Onu susturan Kuşya olur ve evin Shanti’ye ait olduğunu hatırlatır. Kuşya, Riya’ya işleri Renu ile birlikte yapmasını ister. Riya, Kaushalya’dan gergin olmamasını ister. Riya Renu ile birlikte alışverişe çıkmayı teklif eder. Kuşya hemen hiçbir şeyi ipotek ettirmemesini ister. Riya ondan bir şans ister. Sürekli karşısına aynı hatanın çıkacağını bilir. Riya, kendi mücevherlerini satmak zorunda kalsa bile, Kaushalya’nın kolyesini yine de almayı düşünüyor.

Sarla Riya’yı görür ve Shanti’ye gösterir. Riya mücevherlerini satmaya gider. Müfettiş gelir ve Riya’dan gitmesini ister. Shanti ne yapacağını düşünür ve bomba diye bağırır. Kalabalık koşmaya başlar. Adam Riya’dan dışarı çıkmasını ister ve kapıyı kapatır. Riya birinin şaka yapıyor olabileceğini söyleyerek kuyumcudan kolyesini ister. Shanti eve gidip kolyeyle ilgili hikaye yaratacağını söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …
 • Seninle Yeniden 8 Bölüm Özeti – 3 Ekim Pazartesi
  Raghav’a Araba Çarptı! Pallavi Başında Bekledi! Seninle Yeniden 8.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 8.bölümde Pallavi ve Raghav artık muhteşem ikili oldular. İkili birbirinin arkasını kollamaya başlar. Seninle Yeniden 8.bölüm özeti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.