Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi

Divane Gönlüm 19

Ramşa Öldü, Harun Felçli!

Divane Gönlüm 19.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 19. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Haziran Pazartesi günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 19.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz.

Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde kendisini terk etmeye hazırlanan Harun’a her şeyi anlatan Nagin Sultan gerçeğini açıklar. Bazı gerçekler bazılarının hayatına son verecektir. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.

Divane Gönlüm 19
Divane Gönlüm dizisi

Pakistan Dizi Özetleri Divane Gönlüm 19.bölümde Harun ne karar vermesi gerektiğini kestiremiyordur. Annesi Nagin’den bir an önce boşanmasını ister. Ramşa’da Harun’un annesinin yanına gelmiş oğlunu mutlaka Dubai’ye götüreceğini ve Rida’ya orada yeni bir koca bulacağını anlatıyordur. Harun’un annesi Nagin’i beğenmezken oğlunu bırakıp başka biriyle evlenen Ramşa’yı evine kabul edecek kadar benimsiyordur.

Nagin Ramşa ve annesinin konuşmalarını duyunca Harun’un yanına gider. Madem kendisini terk ediyordur işin aslını öğrenmesini ister. Sultan ile ilgili gerçeği anlatır. Harun kulaklarına inanamaz. Diğerleri de Harun’un bağırmasını duyunca gelir. Nagin Ramşa ve Sultan işbirliğini de açıklar.

Harun öfkelenip Sultan’ın yanına gider. Tabi ki konuşmak bir işe yaramaz Sultan onunla adeta dalga geçer. Adamları Harun’u dövüp bir kenara atar ve kaza süsü vermek ister. Yoldan geçen insanlar Harun’u hastaneye yetiştirir. Harun’un durumu kritiktir ve felçli kalmıştır. Neredeyse 1 yıl hastanede kalıp tedavi olması gereklidir. Bunun içinde para gereklidir.

Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi Özeti Devam Ediyor

Ramşa, Harun’un başına gelenlere üzülüp af diler. Harun’un annesi bu iki kadını da yanından kovar. Oğlunun bu hale gelmesinde ikisinin de payı olduğunu söyler. Ramşa, Sultan’ı hapse attırmak için elindeki belgeleri Nagin’le paylaşır.

Ramşa, Sultan’ın adamları tarafından öldürülür. Harun’un annesi de tehdit edilir. Nagin daha fazla olanlara dayanamaz ve Sultan’ı arayarak ona ihtiyacı olduğunu söyler.

Divane Gönlüm Dizisinin Konusu Ne?

Nagin ve ablası, annelerinin vefatından sonra babaları tarafından terkedilmiş iki kardeştir. Nagin, evli olan ablasının yanında zor şartlarda yaşamak zorunda kalır. Eniştesi, ablasına karşı zalim ve kötü bir kocadır. Nagin’i bir önce evlendirip başından atmak ister. Ablası ise Nagin’in de kendisi gibi kötü birisiyle evlenip mutsuz olmasını istemez ve buna engel olmaya çalışır. Tüm bu zorluklar içerisinde iş aramaya devam eden Nagin, bir otobüs firmasında hostes olarak işe başlar.

Hikayenin diğer tarafında ise başarılı bir iş adamı olan, sadece işine odaklanmış politikacı bir ailenin çocuğu Sultan vardır. Sultan, biraz kendini beğenmiş, kaba davranışlarda bulunabilen açık sözlü birisidir. Sultan’ın amcası onun da tıpkı kendileri gibi politikaya girmesini ve kızıyla evlenmesini ister. Sultan’ın kuzeni onu seviyordur fakat Sultan’ın belli bir süre ne politikaya atılmaya ne de evlenmeye niyeti yoktur çünkü küçük yaşta kaybettiği babasından kalan işleri devralmıştır. Sultan, iş için toplantısına gitmeye çalışırken otobüste hosteslik yapan Nagin’i görür. Bundan sonra ikili arasında büyük çekişmeler yaşanacaktır.

Divane Gönlüm Dizisi Oyuncuları Kim?

Sultan Durrani rolünde Danimarka Taimoor : Narmin’in kocası; Nagin’in Eski Sevgilisi

Hiba BuhariNagin Fayaz rolünde: Haroon’un karısı; Sultan’ın eski sevgilisi 

Ali Abbas , Haroon Malik rolünde: Nageen’in kocası

Zoya Nasir, Narmin rolünde: Sultan’ın kuzeni ve karısı

Ismat Zaidi, Bi Jaan rolünde: Sultan’ın büyükannesi

Mehmood Aslam, Muzaddid Durrani rolünde: Narmin’in babası ve Sultan’ın amcası

Sharmin rolünde Nida Mumtaz ; Narmin’in annesi

Faiza Gillani , Nuzhat rolünde: Nagin’in ablası

Nuzhat’ın kayınvalidesi rolünde Parveen Akbar

Noor ul Hassan, Rashid rolünde: Nagin’in kayınbiraderi; Nüzhat kocası

Humaira Bano, Haroon’un annesi rolünde

Ridha rolünde Aiza Awan; Haroon’un kız kardeşi

Anas Ali Imran Fawad rolünde: Sultan’ın arkadaşı

Fahima Awan, Faryal rolünde: Nagin’in meslektaşı

Faryal’ın annesi rolünde Salma Shaheen

Ramsha rolünde Zohreh Ali: Haroon’un eski kız arkadaşı 

Divane Gönlüm Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Bahar Yeli 21 Mayıs Salı günü final bölümü ile ekrana gelecek. Yeni Pakistan dizisi Divane Gönlüm 22 Mayıs Çarşamba günü 41.40’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Deewangi (Divane Gönlüm) dizisi 18 Aralık 2019  – 26 Ağustos 2020 tarihleri arasında 41 bölüm olarak yayınlandı. Divane Gönlüm 14 sürecek gibi duruyor. Buna göre Divane Gönlüm dizisi 10 Haziran Pazartesi günü final yapabilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 1.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Evlat 1. Bölüm Full İzle. Evlat 1. bölümde neler olacak? Evlat 1. bölüm özetinde Celal ve oğlu Kuram tartışmaya başlar. Babası oğlunu evden kovar. Evlat 1.bölüm özeti devam ediyor.