Cemal Can Canseven ve Aleyna Tilki’nin Yeni Dizisi “Bu Benim Masalım ” Oldu.

Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven Başrolde! Müzikal Dizi Exxen’de!

Acun Ilıcalı’nın Netflix, Blu Tv gibi dijital platformlara rakip olmaya hazırlanıyor .Acun Ilıcalı dijital platform Exxen için çalışmalara başladı. Exxen de çeşitli dizi programlar ve yarışmalar yayınlanacak. Exxen isimli dijital platformunda farklı içerikler yayınlayarak seyirciyi çekmeyi planlayan Acun Ilıcalı, kanalının ilk gençlik dizisi belli oldu. Müzikal gençlik dizisi yayınlanacak ve başrollerinde Aleyna Tilki ile Cemal Canseven yer alıyor. 

Acun Ilıcalı’nın yakında yayına başlayacağı dijital dizi film izleme platformu Exxen bombaları teker teker açıklanıyor. Exxen’de Aleyna Tilki ve Survivor yarışması ile ünlenen Cemal Can’ın başrolde yer alacağı müzikal dizi merakla bekleniyor. Acun, Netflix’e rakip olmak için gözünü Z kuşağına dikti! Cemal Can Sever ve Aleyna Tilki’nin yeni dizisi Bu Benim Masalım oldu. 

Bez Bebek’in Küçük Oyuncu Asena Keskinci’de Masala Dahil Oldu!

Exxen dijital platformunda yayınlanacak olan müzikal gençlik dizisinde Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven yer alıyor. Projeye Asena Keskinci’de katıldı. Acun Ilıcalı yayınlayacağı içeriklerle de rol verdiği oyuncularla da gençliği bu  kanala bağlayacak anlaşılan. Oyuncu kadrosunda yeni katılan oyuncuları da konuda ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

Aleyna Tilki ile birlikte dans dersi aldıklarını söyleyen Cemal Can, “Yapacağımız proje içinde müzikal olan bir gençlik dizisi olacak. O yüzdende düzenli spor ve dans dersleri alıyorum” açıklamasında bulundu.

Danla Bilic Sürprizi Olacak Mı?

Cemal Can’ın yakın dostu olan Danla Biliç’in de dizide yer alıp almayacağı sosyal medyada tartışma konusu oldu. Exxen’e tüm fenomenleri almayı planlayan Acun Ilıcalı, internetin sosyal medya fenomenlerine dair çok daha fazla proje gerçekleştireceği öğrenildi.

Sagopa ve Ceza Rap Star Yarışması Olacak Mı?

Exxen’de yayınlanacak olan bir diğer merakla beklenen yarışma programı da Rap Star. Ceza ve Sagopa’nın jüri olacağı ve Acun’un bunun için tüm kozlarını kullandığı söyleniyor. Sagopa Kajmer bu haberler için “Henüz bir programda jüri olmayı kabul etmedim. Ettiğimde söyleyeceğim” açıklaması kapıyı aralık bıraktığını göstermişti. Yarışmayı Enis Arıkan’ın sunacağı ise kesinleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir