Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi

Candan Öte 81

Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder!

Candan Öte 81.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 81. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 81. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 81.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 81

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Manvi, Virat’tan gizli çiçekçide işe başlamıştı. İlk parasını aldığında Virat’e gerçeği söylemeyi düşünür. Manvi akşam partide çiçek düzenlemesi yapmak için görev alır. O saatte oraya Virat’ı atlatıp nasıl gideceğini düşünür.

Virat’te aynı parti de şarkı söyleme işini alır. Manvi o saatte Virat’ın evde olmayacağını öğrenince sevinir. Böylece ikili aynı parti de görev alır. Diğer bir olaysa Vadhera ailesi bu partiye davetlidir. Tüm aile büyükbabanın ısrarıyla bu partiye katılır.

Jevika Manvi’yi görür ve tüm ailenin partide olduğunu haber verir. Aile üyeleri sahneye Virat’ın çıktığını görünce şaşkınlık içinde kalır. Virat şarkısını çok güzel söyler ve ailesini de mutlu eder.

Candan Öte 81. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 18 Eylül Pazartesi

Manvi ise bir türlü parasını alamıyor sürekli atlatılıyordur. Parti mayın tarlası gibidir ve parasını alıp bir an önce ayrılmak istiyordur ama bu mümkün görünmez. Manvi en sonunda adamla kavga etmeye başlar. Adam ona hakarete başlayınca Jevika, Viren ve Virat’ın olay yerine gelmesiyle iş büyür. Bu sefer karısını geçe geç saatlere kadar çalıştırdığı prensesler gibi bakamadığı için Viren’den Virat’e atak gelir. Virat Manvi’yi de alıp uzaklaşır. İkili neden benden sakladın kavgasına girişir.

Ertesi gün Virat’a şarkı söylemesi için teklif gelir. Manvi bu güzel haberi Jevika ile paylaşır. Kız kardeşler plan yaparak erkek kardeşleri buluşturmaya çalışır. Jevika Viren’i Virat’ın çıkacağı yere götürür. Manvi onları görüp güzel haberi paylaşır. Viren kardeşine tebrik etmek için elini uzattığında Virat oradan gider.

Manvi’nin aklına bir fikir daha gelir ama bu biraz risklidir. Jevika’nın onayı olmasa da Manvi bu işe girişir. Biri dayak yerken diğer kardeşin onu kurtaracağını düşünür.

Sweety, büyükannenin kasayı açtığını görüp oraya ulaşmaya karar verir. Dabu’ya annesinin rahatsızlandığını ve paraya ihtiyacı olduğunu söyler. Dabu kasanın anahtarını ister ve Sweety’e verir. Sweety paraları çantasına doldurur. Büyükanne Sweety ve annesini pazarda alışveriş yapıp yemek yerken görür. Böylece onun yalan söylediğini anlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Jevika, Sambav’ın Peşinde!Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak?
  Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak? Fatih, Cemre’yi Alabilmek İçin Ne Çirkinlikler Yapacak? Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 31.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Fatih ve Doğa arasındaki velayet savaşı çirkinleşmeye başlayacak… Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 31.bölümde yaşanacaklar!

Bir cevap yazın