Candan Öte 80.Bölüm Özeti – 15 Eylül Cuma

Candan Öte 80

Jevika, Manvi’nin Hizmetçisi Oldu!

Candan Öte 80.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 80. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Eylül Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 80. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 80.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 80.bölümde neler olacak? Candan Öte 80. bölüm özetinde Jevika kız kardeşine ulaşmanın yollarını arıyor. Candan Öte 80. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 80

Hint Dizi Özetleri Vadhera ailesine yeni hizmetçi gelir ama evdekiler kabul etmez. Kadın köyden gelmiştir ve yüzünü gizliyordur. Aynı kadın Manvi’nin de yanına gider. Manvi uygun bir fiyata anlaşır.

Yeni hizmetçi Manvi’nin eviniz temizlemeye başlar. Manvi ise bir dakika susmuyordur. Sürekli Jevika’dan bahsediyordur. Hizmetçi de Manvi’nin arkasından peçesini kaldırır ve Jevika olduğu anlaşılır. Jevika, Viren’in aramalarını görür. Evde bir dosya lazım olmuştur. Jevika hızlıca odaya gidip dosyayı alır. Yolda Swamini’ye yakalanır. Sunder onu kurtarır ve hemen Manvi’nin evine götürür.

Jevika akşam kimseye yakalanmamak için hızlıca Viren’den önce eve ulaşmaya çalışır. Üstünü değişir ama saç şekli aynı kalır. Viren yeni tarzıyla dalga geçer.

Ertesi sabah Jevika yeniden hazırlanır. Evdekiler yine yüzü kapalı bu kızın evlerinde ne gezdiğini konuşur. Sarisine Jevika’nın bileziğinin takılmasıyla hırsız muamelesi görür. Swamini mutlaka yüzünü açmasını söyler. Onu Viren kurtarır ve Jevika hızlıca Manvi’nin evine gider.

Manvi’de peçeli kızın yüzünü görmek için türlü türlü girişimleri olur ama başarısız kalır. Yavaştan oda Jevika olduğundan şüphelenmeye başlamıştır. Bu arada Viren’de o peçeli kızın Jevika olduğunu anlamıştır. Onu köşeye çekerek sorgulamaya çalışır. Jevika, Viren’in kendisini tanıdığından habersizdir. Viren köylü kızına iltifat etmeye başlar ve Jevika şoke olur.

Ertesi gün Manvi ve Jevika pazara gider. Manvi yaptığı plan sonunda Jevika’nın yüzünü görmeyi başarır. İki kardeş birbirine sarılır. Viren’de kafasına saksıyı yer. Jevika Viren’in oyun yaptığını anlayınca derin bir nefes alır.

Candan Öte 80. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 15 Eylül Cuma

Manvi, Virat’ı aradığında Virat’ın çocuğuna özel ders verdiği kadınla atışmasını duyar. Kadın kocasına hakaret edip duruyordur. Virat’te borcunu ödeyeceğini söyleyip o evden ayrılır.

Manvi çiçekçi esnafla meydan okumaya girer ve 2 saat içinde tüm çiçekleri satar. Adam ondan memnun kalır ve işe başlamasını ister.

Manvi eve döndüğünde kadının polislerle geldiğin ve Virat’ı şikayet ettiğini görür. Manvi tak diye parayı çıkarır ve herkese haddini bildirir.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Bir cevap yazın