Candan Öte 79.Bölüm Özeti – 14 Eylül Perşembe

Candan Öte 79

Manvi Yangının Ortasında Kaldı!

Candan Öte 79.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 79. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 79. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 79.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 79.bölümde neler olacak? Candan Öte 79. bölüm özetinde Manvi mutfakta uğraşırken yangın çıkar ve yardım çığlıkları atar. Candan Öte 79. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 79

Hint Dizi Özetleri Viren ve Virat iki kız kardeşe bir daha görüşmemeleri konusunda baskı yapar. Aynı şekilde Viren’de ailesinin Virat tarafından hakarete uğramasına göz yumamayacağına bir daha oraya gitmemesini ister.

Jevika Manvi’nin çığlık seslerini duyup koşarak gitmeye çalışır. Viren karşısında dikilir ve onu cama götürür. Virat ve Manvi şakalaşıyordur. Virat eline aldığı kediyle Manvi’yi korkutuyordur.

Aradan zaman geçtikten sonra Manvi’den yine çığlık sesleri yükselmeye başlar. Jevika onun kediyle oynadığını düşünüyordur. Ama mutfak alev almış Manvi yardım için hem Jevika’ya hem de Virat’a sesleniyordur. Manvi düşüp kolunu incitir. Jevika huzursuzlanır ve kontrol etmeye karar verir. Mutfağın alevler içinde kaldığını görüp koşarak oraya gider. Manvi’nin bilinci kapanmak üzeredir. Apar topar kardeşini hastaneye kaldırır.

Virat eve döndüğünde mutfağın yanmış haliyle karşılaşır ve Manvi’nin nerede olduğunu merak eder. Telefonu evde çalar. Virat Jevika’yı aradığında telefonu sessizde kalmıştır. Virat eve girip Manvi’yi sorma konusunda tereddütlü davranır. Daha sonra Jevika ona ulaşarak haber eder.

Virat bir sorun çıkmaması için ondan gitmesini ister. Jevika üzülerek yanlarından ayrılır. Jevika halsizleşir ve koridorda bayılır. Bu arada Manvi’nin özel odası için para istenir. Virat bu parayı bulmak için özel ders vermeye gider.

Candan Öte 79. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 14 Eylül Perşembe

Hemşireler Viren’i arayarak karısının hastanede yattığını haber verir. Viren hastanede Manvi ve Virat’ı görür onların masrafını da öder.

Ertesi gün Virat artistlik yaparak eve gelir ve Viren’e hastane masrafını hem de Manvi’yi hastaneye götürdükleri benzin parasını uzatır. Viren artık hakaretlerinin dozunu kaçırdığını ima eder. Virat geri dönmek zorunda kalır.

Yine bir mesele daha vardır ki Manvi’nin doğum günü gelmiştir. Bu iki kız kardeş bir saniye bile ayrı kalamıyor ve triplere girmiştir. Aile üyeleri Manvi’yi görebilmek için plan yapar. Büyükbaba ve Swamini kiracılarıyla görüşme bahanesiyle gidip gizlice Manvi’nin doğum gününü kutlar. Vaniska da Shlok’la plan yapıp Manvi’yi görür. Jevika’da herkesi tapınakta toplayarak Manvi’nin doğum gününü kutlar. Virat böyle oyunlar oynamamasını söyleyerek Jevika’nın kalbini kırar. Virat’ın gerginliği bir süre daha devam edecek gibi duruyor.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Bir cevap yazın