Candan Öte 52.Bölüm Özeti – 8 Ağustos Salı

candan öte 52

Manvi Aileye Giriyor! Roka Töreni Düzenlendi!

Candan Öte 52.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 52. bölümü Kanal 7 ekranlarında 8 Ağustos Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 52. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 51.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 52.bölümde neler olacak? Candan Öte 52. bölüm özetinde Manvi ve Virat’ın roka töreni var. Candan Öte 52. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 52

Hint Dizi Özetleri Son bölümde Jevika ve büyükbaba arasında geçen sözler heyecanlandırmıştı. Büyükbaba Virat ve Manvi ilişkisine onay vermiş Rişikeş’e gideceklerini söylemişti. Bu habere Virat ve Jevika çok mutlu olur. Büyükbabanın bu kararı vermesini Swamini hoş karşılamaz. Ona duygusal davrandığını Manvi’nin hastalığını unuttuğunu söyler.

Büyükbaba bunca yıldır yapamadıkları şeyi Manvi’nin yaptığını Virat’ı sorumluluk alan bir adama çevirdiğini söyler. Manvi heyecanlı ve hareketli iyi bir kızdır. Hastalığı da onun suçu olmadığını belirtir. Yine de Swamini ikna edilemiyordur. Öte yandan herkes hazırlanmaya başlar.

Candan Öte 52. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 8 Ağustos Salı

Manvi ise tapınağa gitmiş Jevika’ya rakhisini bağlayamadığı için içlenmiştir. Virat ve ailesinin onlara doğru geldiğinden habersizdir. Dabu, Manvi bir an gülümsesin diye Jevika geldi diyerek onun taklidini yapmaya başlar. Daha sonra Jevika gerçekten gelir. Dabu bunu söylediğinde Manvi inanmaz. Jevika içeriye girince Manvi’nin yüzünde güller açar. Hemen ona rakhiyi bağlar. Jevika kız kardeşinin gözlerini bağlayarak dışarıya çıkarır. Manvi Virat’ı görünce hem sevinir hem üzülür. Neden geri geldiğini sorar. Ardından Manvi tüm Vadhera ailesini karşısında bulur. Manvi’nin hissettiği şey korkudur. Ne hata yaptığını sorup özür dilemeye başlar. Büyükbaba ona kızarak girizgah yapar Jevika da onu destekler ardından evlenmelerini ister.

Ertesi gün roka töreni düzenlenir. Pandit nişan töreni için 2 gün sonraya gün verir. Tören Chandigar’da yapılacaktır. Büyükbaba nişan hediyesi olarak Jevika’yı Manvi’ye bırakır.

Swamini’nin devrilen gözleri yine kendini ele veriyor. Viren ve Virat onu ikna etmeye çalışır. Swamini Manvi’yi onlar kadar çok sevdiğini yineler. Ama bir gün Manvi’nin aniden gidişiyle ona ne hissedeceğini sorar. Virat’ın boğazı düğümlenir. Swamini bu olayı Vaniska’nın yaşadığını hatırlatır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Jevika, Sambav’ın Peşinde!Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak?
  Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak? Fatih, Cemre’yi Alabilmek İçin Ne Çirkinlikler Yapacak? Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 31.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Fatih ve Doğa arasındaki velayet savaşı çirkinleşmeye başlayacak… Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 31.bölümde yaşanacaklar!