Candan Öte 50.Bölüm Özeti – 4 Ağustos Cuma

candan öte 50

Viren Grip Oldu! Swamini İsyan Etti…

Candan Öte 50.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 50. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 50. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 50.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 50.bölümde neler olacak? Candan Öte 50. bölüm özetinde Virat, Manvi’nin yanında onunla yakından ilgileniyor. Jevika’nın ise eve dönmesi gereklidir! Candan Öte 50. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 50

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Beji konuşmaları duymuş ve huzursuzlanmıştı. Hemen Virat’ı yanına çağırarak onunla özel bir şey konuşmak istediğini söyler. Beji Virat’a buraya geliş amacını sorar. Virat lafı dolandırmak yerine her şeyi açıklar. Beji Vadhera konağında bu durumun bilinip bilinmediğini sorar. Virat ailesinin desteğini alarak geldiğini söyler.

Beji bu durumun Swamini tarafından iyi karşılanmadığını anlamıştır. Özellikle bu durumun Jevika’nın evliliğini etkilemesinden çekiniyordur. Virat 7 gün boyunca Manvi’nin sevgisini kazanıp bir adım beklediğini söyler. Beji bunun mümkün olamayacağını düşünüp sessizce uzaklaşır.

Viren Bay Talwar ile restoranda bir görüşme ayarlar. Konu konuyu açar ve Bay Talwar üniversite yıllarında bir kadına aşık olduğunu evli olduğunu ve ondan sonra yalnızlığı tercih ettiğini anlatır.

Beeji, Swamini’yi arar ve Virat’ın neden geldiğini falan öğrendiğini söyler. Sivamini’ye neden onu durdurmaya çalışmadıklarını sorar. Virat’ın inatçı olduğunu ve kimseyi dinlemediğini öğrenir. Beeji, Swamini’ye Viren’in bu konuda ne düşündüğünü merak eder. Swamini konu hakkında hiçbir şey konuşmadığını, Jevika’ya olan aşkından dolayı destekleyeceğini söyler.

Candan Öte 50. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 4 Ağustos Cuma

Viren hapşırarak eve döndüğünde bu Swamini için bir krizdir. Viren basit bir grip olmak üzeredir ve Jevika yoktur. Jevika kocasıyla ilgilenmek yerine Manvi’nin hastalığıyla uğraşıyordur. Swamini bir yerlere sarmak birazda Jevika’ya laf sokmak adına bu durumu haber verir. Jevika ağlamaya başlar. İki sevdiği insanın arasında kalmıştır. Viren grip olmak üzeredir ve Jevika’nın elinden hiçbir şey gelmiyordur. Aman Allah’ım yıkılsın dünya!!!

Manvi kız kardeşine gitmesini söyler. Viren bile buna gerek olmadığını dinlenince geçeceğini Manvi’nin şu süreçte ablasına daha çok ihtiyacı olduğunu söyler. Yok olmaz Swamini bir kere demiştir ve Jevika gelecektir!

Jevika nasıl gideceğini sorgularken Virat onu götüreceğini söyler. Bu tam Swamini’nin istediği bir haberdir. Manvi, Virat’ın gideceğini duyunca bir üzülür. Bunun yerine Dabo’nun Jevika’yla gitmesi Virat’ın kalması uygun bulunur.

Viren Bay Talwar ile yeniden görüşmesi gerekliydi ama hastalığı buna el vermedi. Bu yüzden onu akşam yemeğine evlerine davet etti. Bal Talwar ve Viren’in anneleri üniversiteden arkadaş çıktı. Buna göre Bay Talwar’ın aşık olduğu kadın Vaniska diyebiliriz.

Kahvaltı masasında Manvi’nin gelmeyişi merak uyandırır. Virat hemen ona bakmaya gider. Manvi aç olmadığını falan söyler. Virat onun sancısı olduğunu fark eder. Manvi pes eder ve ayaklarının acıdığını anlatır. Virat onu kucaklayarak kahvaltıya indirir. Herkes şaşırır tabi bu duruma. Manvi bir şey söylemeden Virat’ın onu anlaması hoşuna gitmiştir.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.