Candan Öte 47.Bölüm Özeti – 1 Ağustos Salı

candan öte 47

Virat, Manvi’ye Destek Olmak İçin Saçlarını Kazıttı!

Candan Öte 47.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 47. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Ağustos Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 47. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 47.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 47.bölümde neler olacak? Candan Öte 47. bölüm özetinde Manvi saçları dökülür ve artık tıraş olur. Candan Öte 47. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 47

Hint Dizi Özetleri Candan Öte Hint dizisinde bu bölüm gözyaşlarınıza hakim olamayabilirsiniz. Jevika kız kardeşinin saçlarını tararken eline saçların geldiğini görecek. İki kardeş bu anlarda yıkılırken Jevika kız kardeşini tıraş ettirir.

Jevika’yı biliyorsunuz bu anlarda asla gözyaşları dinmez. Manvi ise donup kalmıştır. Tıraş bittikten sonra Manvi ayna ister. Jevika ise bir an önce Manvi’nin bu durumu kabullenmesi için ona her şeyi gösterir. Manvi hıçkırıklara boğulur. Jevika kız kardeşinin saçlarını bir torbaya koyar. Karşısında Virat’ı gören Jevika koşup sarılır. Viren de gelince Jevika’ya neler olduğunu sorar. İkili saç torbasını görünce yıkılır.

Viat hemen koşup Manvi’nin yanına gitmek ister. Ama ne Jevika ne de Manvi buna izin vermez. Manvi henüz daha kendisi alışamamışken başkasının kendisini görmesini istemez. Virat ve Viren’de kapıdan ayrılmıyordur. Manvi öksürük krizine yakalanınca Virat içeri koşar. Manvi hemen şalıyla kendisini kapar. Virat kendisini kötü hisseder ve kendini tıraş etmeye başlar. Manvi şoke olmuş gözlerle onu izler.

Virat’ın bu hareketi Manvi’yi biraz olsun rahatlatır. Manvi ilk şoku atlatarak kendine gelmeye ve o heyecanlı meraklı kıza yeniden dönüşmeye başlar. Ama ev halkı Virat’ın bu adımına nasıl cevap verecek?

Candan Öte 47. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 1 Ağustos Salı

Virat’ın saçını görenler tepkiye karşılar. Özellikle Swamini yemek masasını terk edecek kadar Virat’e kızar. Bu haber hemen dedeye de uçurulur. O da burnundan soluyarak eve gelir. Herkesi salona çağırtır. Evde acil durum ilan edilmiş gibidir.

Dede Virat’a aile onurunu çiğnediği için ona çıkışır. Virat, Manvi’nin kendisini kötü hissettiğini ve ona destek olmak adına yaptığını açıklar. Swamini bunun artık arkadaşlık ilişkisinden öteye geçtiğini belirtir. Virat bunu saklayacak değildir. Bir çırpıda Manvi’ye olan aşkını ilan eder. Manvi ise oda olanları şoke olmuş şekilde izler. Swamini ise hemen bu aşka karşı çıkar. Sonunda Virat ona aşkı tatmamış birinin bunu asla anlayamayacağını söyler. Viren ileri gittiğini düşünerek kardeşine tokat atar. Ev bir anda çığırından çıkar.

Manvi ise arkadaşlık ilişkilerinin arasına ne zaman aşkın girdiğini sorgular. Virat cevap veremeden oradan ayrılır. Manvi odasına kaçar. Manvi, Vadhera ailesine karşı kendini mahcup hisseder.

Jevika kız kardeşinin duygularını merak ediyordur. Gerçekten Virat’ı sevip sevmediğini sorar. Manvi’nin ağzından gerçekler dökülürken Virat’te onu izler.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…
 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…