Candan Öte 16.Bölüm Özeti – 19 Haziran Pazartesi

Jevika’ya Doğum Günü Sürprizi!

Candan Öte 16. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 16. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Haziran Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 16.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 16.bölümde neler olacak? Candan Öte 16. bölüm özetinde Viren, Jevika’yı çok mutlu edecek doğum günü sürprizini hazırlar. Candan Öte 16. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 16

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Viren ve Jevika arabalarının bozulması sonucunda bir kulübede mahsur kalmıştı. Aynı zamanda ikilinin peşinde tetikçi vardır. Manvi de ablasının yolda kaldığını öğrenince endişelenir ve Virat’ı sıkıştırmaya başlar.

Virat ikiliyi bulduğunda tetikçi tetiği çekemez ve hayal kırıklığına uğrar. Virat ikiliyi alıp döndüğünde Viren telefonun olmadığını fark ediyor. Viren telefonu aramaya başladığında arabada duran Jevika ve Virat silah sesini duyar. Jevika korkmaya başlarken Virat kardeşini aramaya gider. Virat ve Viren endişelidir. Jevika’ya bir şey çaktırmamaya çalışırlar. Üçlü sağ salim eve döner.

Sabah olunca Manvi, Jevika’nın doğum gününü hatırlar ve hüzünlenir. Manvi, Viren’i arayarak ona ne hediye aldığını sorar. Viren utanarak evden çiçek ve pasta ayarlayıp Jevika’yı mutlu eder. Kahvaltı masasında da Jevika’nın doğum günü olduğunu öğrendiklerinde parti ayarlamaya karar verirler.

Manvi de Virat’ı ayarlayarak ona pasta tarifi vererek ablası için pasta yapmasını ister. Manvi ve Virat işbirliğiyle pasta yapılır. Jevika kız kardeşinin yaptığı bu sürpriz karşısında çok sevinir. Hem Virat’a hem de Manvi’ye teşekkür eder.

Akşam parti için konuklar gelmeye başlar ama Viren ortalıkta yoktur. Jevika endişelenmeye başlar ve Virat ile birlikte başlarına gelen olayı anlatırlar. Büyükbaba ve Swamini bu konuyu sakladıkları için kızar. Parti iptal olup konuklar giderken Viren çıkagelir. Jevika Viren’e koşar ve azarlar. Viren telefonunun şarjı bittiği için arayamadığını söyler. Jevika’ya hediyesini getirdiğini belirtir. Viren devasa bir paketle gelir. Paketin içinden Manvi çıkar. Jevika bu hediyeye çok sevinirken Swamini’nin suratı düşer.

Manvi’nin her hareketini Swamini’ye batacaktır. Manvi konuşurken Swamini sürekli gözlerini devirir. Virat, Manvi’ye telefonda yeterince sesini duyduğunu gelmesiine gerek olmadığını söyleyerek şakalaşır.

Viren’in bu sürprizi çok beğenilirken Virat geçmişe döner ve kutunun içinden kendisi çıkıp Maya’ya evlenme teklifi ettiği günleri anımsar.

Manvi’nin evde sipariş üzerine yemek yapılmasını tuhaf karşılar. Ayrıca Jevika’nın geçen sene ki doğum gününde pastayı yüzüne buladığını anlattığında Swamini hiç hoşlaşmaz. Viren ise Jevika’nın mutlu olmasından dolayı çok iyi hissediyordur.

Candan Öte 16. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 19 Haziran Pazartesi

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…
 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…