Can Yoldaşım Yakında Kanal 7’de Başlıyor – Konusu – Ne Zaman Başlayacak?

Kanal 7’den yepyeni bir Hint dizisi daha geliyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan ve Kanal 7’de Can Yoldaşım adıyla yayınlanacak dizi çok yakında ekranlarda yerini alacak.

Mutlu bir ailenin güzeller güzeli kızı Sandiya’nın tek bir hedefi vardır. O da başarı ile okuduğu okulunu bitirip iyi bir polisi olmaktır. Ancak Sandiya’nın bu hayalleri evlendirilmek istemesiyle sekteye uğrayacaktır.

Hayallerinin peşinde bir kız! Sandiya ailesinin isteği ve kendi hayalleri arasında bir seçime zorlanırken onun tek arzusu hayalini kurduğu polislik mesleğini yapmaktır. Tabi Sandiya’nın bu hayalleri yaşanan felaketler sonrasında onu hiç istemediği seçimler yapmaya zorlayacaktır.

Dizinin temel vurguladığı nokta ise orta sınıf bir yaşama ait olan Sandiya’nın hayalleri peşinde koşma mücadelesidir.

Muhteşem bir aşk hikayesi! Sandiya’nın dışında diğer bir kahramanımız ise Soraj’dur. Soraj oldukça kibar, tatlı ve yakışıklı biridir. Kendini de oldukça iyi yetiştirmiştir. Soraj’ın mesleği ise güzel bir tatlı dükkanı işletmektir.

Sandiya, yaşadığı zorluklar yüzünden mezun olamazken Soraj ile tanışacak ve onunla bir evlilik gerçekleştirecektir. Hiç tanımadığı bir aileye gelin gelen Sandiya evlense bile hayallerinden asla vazgeçmez. Peki Sandiya hayallerinin peşinden gidip isteklerini başarabilecek mi?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak dizi konusuyla oldukça ilgi çekici duruyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosu da bir hayli iyi. Hindistan’da yayınlandığı dönemde de oldukça ilgi çeken dizi şimdiden bizleri heyecanlandırdı diyebiliriz.

Can Yoldaşım yayın tarihi ise 30 Temmuz Cuma günü 15:30’da olacak. Dizi 1. bölümüyle 30 Temmuz 2021’den itibaren Kanal 7 ekranlarında yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir