Can Yoldaşım Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?

Sandiya ve Suraj Şu An Neler Yapıyor!

Kanal 7’nin yeni sezonunda yayınlanan Hint dizisi Can Yoldaşım oyuncuları şimdilerde neler yapıyor dersiniz? Sandiya ve Suraj’ın hayatında neler oldu? Can Yoldaşım dizisi 2016 yılında Hindistan’da final yapmıştı. Oyuncuların o günden bu güne yaşadıkları!

Deepika Singh : 2011 yılında başlayan dizisindeki Sandiya rolüyle tanındı. Can Yoldaşım dizisine başladığı zaman 22 yaşındaydı. Dizide ki rolü 5 yıl boyunca sürdü. 2 Mayıs 2014 yılında yönetmen Rohit Raj Goyal ile evlendi. 2017 yılının mayıs ayında bir erkek bebek dünyaya getirdi. Böylece oyunculuğa ara vermiş oldu.

Anas Rashid : Rashid, Malerkotla’da muhafazakar bir Müslüman ailede doğdu. Yüksek lisansını Psikoloji alanında yaptı. Urduca, Arapça ve Farsça dillerini iyi derecede bilmektedir. Aynı zamanda iyi eğitimli bir şarkıcıdır. Dizideki karakterinin aksine oyuncu oldukça eğitimli.

Oyunculuk kariyerine 2006 yılında başlıyor. 2016 yılına kadar da devam ediyor. Can Yoldaşım dizisiyle birçok ödül kazanıyor. Diziden sonra hayatını Heena Iqbal ile birleştiriyor. Aayat ve Khabib adında iki çocuğu oldu. Uzun bir aradan sonra oyunculuğa geri dönmeyi düşünse de pandemi korkusundan dolayı sektörden uzak durmaya çalışıyor. Çocuklarının çok küçük ve ailedeki yaşlılarında enfeksiyon kapma riskinden uzak durmaya çalışıyor.

Oyuncu bu yüzden memleket, Malerkot’a geri dönüyor. Oyunculuk mesleği yerine çiftçilikle uğraşmayı tercih ettiğini söylüyor. Anas, işler düzelir düzelmez işe geri dönmesi gerektiğini itiraf ediyor. “Çocuklarımla kaliteli bir hayatın tadını çıkarıyorum ve onlarla cennet gibi hissediyorum. Evet, işe dönmem gerekiyor, çocuklarım için iyi para kazanmam gerekiyor ama onları gördüğümde gitmek içimden gelmiyor. Özellikle bu salgın sırasında. Umarım işler düzeldiğinde Mumbai’ye geri döneceğim” diyor.

Neelu Vaghela: Dizinin Santoş’u 1981 yılından beri bu sektörün içinde. Kariyerine 11 yaşında başladı. Santoş karakteriyle daha çok tanındı ve sevildi. Arvind Kumar ile evli ve iki çocuğu var. Sinema sektöründe de oldukça fazla yapımda rol aldı. Can Yoldaşım dizisinden birkaç kere ayrılma girişimi oldu. Fakat hayranlarının ve yapımın iknasıyla kalmaya devam etti. Yorucu çalışma koşullarında ona eşlik eden bir hemşire bulunduruyordu.

Neelu Vaghela’nın da testi pozitif çıkanlardan. Ama bu süreçte hiç korkmadığını ve düşünmemeye çalıştığını beslenmesine dikkat ettiğini söylüyor. Can Yoldaşım dizinden sonra Tu Suraj Main Sanjh Piyaji adlı devam dizisi çekilmiştir. Santoş 20 yıllık zaman atlamasıyla buradaki rolüyle devam etmiştir.

Kanika Maheshwari : Dizinin Menakşi’si. Onu aynı zamanda Yaralı Kalbim dizisinde gıcık bir karakterle görmüştük. O da Can Yoldaşım dizisinin finalinden sonra oyunculuğa ara verenlerden. Oyuncular bu diziyle tanındığı gibi işlerine devam etmiyorlar. Kanika’nın devam etmeme sebebi ise annelik ve oyunculuk arasında dengeyi kuramamasından kaynaklı. Zaman hızlı geçiyor ve oyuncu oğlunun büyümesini göremediği için suçlu hissediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.