Can Yoldaşım Dizisi Oyuncularının Eşleri ❤

Can Yoldaşım Oyuncuları Gerçek Eşleri

Can Yoldaşım dizisi Kanal 7 ekranlarında her gün yayınlanmaya devam ediyor. Türkiye’de 2021 yılında yayın hayatına başlayan Can Yoldaşım dizisi oyuncularının gerçek yaşamı merak ediliyor. İşte oyuncuların gerçek eşleri!

Deepika Singh / Sandiya : 26 Temmuz 1989 yılında Yeni Delhi’de doğmuştur. Deepika Singh 32 yaşındadır. Can Yoldaşım dizisine başladığında 22 yaşındaydı. Pencap Teknik Üniversitesi’nde Pazarlama alanında İşletme Yüksek Lisansı eğitimini aldı. İlk televizyon deneyimini Can Yoldaşım dizisiyle yaptı. 5 yıl boyunca Sandiya rolüyle ekranlarda yer aldı. 2 Mayıs 2014’te Rohit Raj Goyal evlendi. 2017 yılında bir erkek bebek dünyaya getirdi. Rohit Roj Goyal Hintli televizyon yönetmeni. Onunda ilk çıkışı Can Yoldaşım dizisiyle oluyor.

Anas Rashid / Suraj : 31 Ağustos 1981 doğumludur. Rashid, Malerkotla’da Müslüman bir ailede dünyaya geldi. Şu anda 40 yaşındadır. Can Yoldaşım dizisine başladığında 30 yaşındaydı. Yüksek lisansını Psikoloji alanında yaptı. Urduca, Arapça ve Farsça dillerini iyi derecede bilmektedir. Aynı zamanda iyi eğitimli bir şarkıcıdır.  2017 yılında hayatını Heena Iqbal ile birleştirdi. Aralarında 14 yaş fark bulunuyor. Heena Iqbal kurumsal bir şirkette çalışıyordu.Evlenince işini bırakıyor. Aayat adında bir kızı, Khabib Anas Rashid adında oğlu vardır.

Neelu Vaghela / Santos : 15 Nisan 1970 doğumlu olan oyuncu şu anda 51 yaşındadır. Jaipur doğumludur. Santos karakterini canlandırmaya başladığında 41 yaşındaydı. Neelu Vaghela oyunculuk kariyerine 11 yaşında başlamıştır. Can Yoldaşım dizisindeki Santos karakteriyle popülerliği artmıştır. Neelu Vagnela Arvind Kumar ile evlidir. Kocası Arvind Kumar ile dans yarışmasına katıldı. Yarışmada 3.geldiler. Çiftin enerjileri çok yüksek ve birlikteyken eğlendikleri yaydıkları enerjiden çok bellidir.

Kanika Maheshwari / Menakşi :24 Nisan 1981 doğumludur. Hindistan’ın Uttar Pradesh eyaletinin Aligarh kentinde dünyaya gelmiştir. Menakşi rolüyle negatif roldeki tüm ödülleri almıştır. Kanika, Ocak 2012’de işadamı Ankur Ghai ile evlendi. Nisan 2015’te bir erkek çocuk dünyaya getirdi.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın