Can Yoldaşım 95. Bölüm Özeti – 2 Kasım Salı

Can Yoldaşım 95

Sandiya, Deli Kadının Yürek Burkan HİKAYESİNİ ÖĞRENDİ!

Can Yoldaşım 94. bölümde Masa, Emily’nin Mohit’e aşık olduğunu fark etmişti. Masa bu durumu Santoş ve diğerlerine anlatmış ve tüm aileyi paniğe sokmuştu. Peki 95. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya Emily ve bebeğinin kaderini değiştirebilecek mi? Can Yoldaşım 95.bölüm özeti devam ediyor.

Olaylar esrarengizleşiyor! Sandiya Emily için endişelenirken işler giderek daha da esrarengiz bir hal almaya başlar. Masa’nın Emily’e verdiği beyaz sari. Sonrasında köyde bulunan meczup kadının hikayesini bir türlü öğrenememesi. Ve bu kadının ilginç bir şekilde Emily’e ilgi göstermesi.

Dizide tüm bu soru işaretleri hem Sandiya hem de bizlerin kafasını iyice karıştırır. Masa kadınla ilgili olarak Sandiya’ya sade oğlunu kaybettiğini söyler. Oğlunun birden bire kaybettiği için delirdiğini anlatır. Ancak Masa arka planda bir adamla gizlice gerçeğin saklanması konusunda anlaşma yapar. Sandiya Masa’nın bir şeyleri gizlediğini çok geçmeden fark eder.

Sandiya gizemin peşinde! Sandiya’yı bu denli gergin gören Suraj ondan sakin olmasını ister. Emily’e göz kulak olacaklarını da sözlerine ekler. Ancak dedektifimiz Sandiya şans eseri yine Masa’nın konuşmalarına kulak misafiri olur. Sandiya bu kadının oğlunun nasıl öldüğünü bulmaya karar verir.

Ertesi gün olduğunda Snadiya’nın çözmesi gereken tek sorun bu değildir. Emily’nin ailesi Masa’nın görüşlerinin ne olduğunu aileye sorar. Henüz bu konuyu Masa’ya açamayan Sandiya baskı hisseder. Bu durumu Masa ile konuşmak ister. Aslıdan Masa’nın da Emily’e bakış açısı oldukça iyileşmiştir, böylelikle Snadiya konuşmadan Masa fikrini belirtmiş olur.

Can Yoldaşım 95. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Kuyuya düştü! Suraj ve Sandiya bisiklete binip dönerken deli kadınla karşılaşırlar. Kadın bir kuyunun başında bir şeyler yapıyordur. Suraj ve Sandiya bu manzara karşısında şaşırırlar. Bu arada deli kadın kuyunun üstüne çıkarken ayağı kayar. Kadın bir anda su dolu kuyuya düşer. Sandiya koşarak kuyunun başına gelir.

Suraj kadını hemen suyun içinden kurtarır. Ancak deli kadın yaşadığı şokla bayılmıştır. Sandiya ve Suraj çocuklardan kadını yaşadığı yeri öğrenir. Ardından kadını evine taşırlar. Sandiya kadının evine girdiğinde etrafı incelemeye başlar. Kadının oğluna ait resimleri görür.

Bu esnada kadın uyanır. İkiliyi evinde görünce bağırmaya başlar. Sandiya ve Suraj mecburen evden çıkmak zorunda kalırlar. Sandiya ona oğlunu sorup gerçeği öğrenmek istese de başarılı olamaz. Kadın her ne kadar öfkeli olsa da Suraj’ın yırtılan gömleğini görünce ona oğlunu gömleğini vermeyi de ihmal etmez.

Kimse bir şey söylemiyor! SurYa geri bisiklete binip dönerken köylüler ikiliyi takibe alır. Yabancı birilerin köyüne geldiklerini zannedip SurYa saldırırlar. Kısa süre sonra onları tanıyınca özür dilerler. Sandiya yanlarına toplanan köylülere deli kadını ve oğlunu sorar. Ancak kimse çıtını bile çıkarmaz.  Herkes bu olayı saklıyordur.

Acı gerçek! İkili tekrar yola koyulurken genç bir çocukla karşılaşırlar. Sandiya bu sefer gerçekleri ona anlatacak kişiyi bulmuştur. Genç çocuk deli kadının oğlunun başına gelenleri anlatır. Tüm olaylar Hindistan’daki kast sisteminin acı yüzünün bir örneğidir. Kadının oğlu başka bir kastan bir kıza aşık olur. Tüm köylü bu sevdadan vazgeçmesini söylese de delikanlı dinlemez.

Gizlice diğer köye gidip kızı kaçırır. Tabi kızında gönlü delikanlıdadır. Ancak kas sistemi buna izin vermez. Kızın köyündekiler kızı geri almak için gelirler. İki aşık teslim olmamak için kuyuya atlarlar. Ve o kuyudan da bir daha çıkmazlar. Bu hikaye Sandiya’yı derinden sarsar.

SurYa tekrar deli kadını yanına gidip onunla konuşur. Onun içindeki acıyı dindirmek isterler. Ancak deli kadın yüreğindeki acının sadece bunu yapanların aynı acıyı tatmasıyla dineceğini söyler. Bu yüzden hedefine Mohit ve Emily koymuştur.

Can Yoldaşım 95. Bölüm Özeti – 2 Kasım Salı Günü Neler Olacak?

Santoş endişeli! SurYa köye döndüğünde her şeyi Santoş’a anlatır. Santoş Emily ve oğlunun tehlikede olduğunu duyunca şoke olur. Bu arada Emily’nin kolyesini kaybetmesi de ikinci bir tehlike doğurur. Köylüler Hıristiyan birini köyde olduğunu düşünüp sinirlenir. Sandiya ve Santoş iyice korkar.

Nitekim ikilinin korktuğu da başına gelir. Masa Emily gelin olarak kabul edeceğini duyurup eğlence düzenlerken gerçeklerde ortaya çıkar. Masa Emily kolye takarken onun boynundaki haç işaretli diğer kolyeyi görür. Masa böylece tüm gerçeği anlamıştır.

 • Emanet’te Sıla Türkoğlu Gitti! Nanuka Stambolishvili Geldi!
  Emanet’te Sıla Türkoğlu’nun Yerine Gelen Başrol Kim?… Kanal 7’nin sevilerek izlenen Emanet’in yeni sezon fragmanı yayınlandı. Emanet 3.sezonda neler olacak? Geçtiğimiz sezon bitmeden ayrılacağı belli olan Sıla Türkoğlu’nun yerine yeni …
 • Düşman Başına 68. Bölüm Özeti – 15 Ağustos Pazartesi
  Endişeli Bekleyiş! Raghav Nerede? Düşman Başına 68.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 68.bölümde Shivm ve Riya Raghav’ı bulmaya gidiyor. Shrivastav ailesinde endişeli bekleyiş sürüyor. Düşman Başına 68.bölüm özeti devam ediyor. …
 • Legacy Season 3 COMING SOON!
  Horsewoman will blow Yaman’s mind away! Season 2 of the Legacy series had a sad end. Seher lost her life and Yaman was left alone. After this sad season finale, …
 • Emanet 3.Sezon YAKINDA!
  Yağız Atlı Kadın Yaman’ın Aklını Başından Alacak!  Emanet dizisi heyecanlı bir 3.sezonla izleyicisine kavuşacak. Emanet 3.sezonun Eylül ayında yayınlanması bekleniyor. Peki Sıla Türkoğlu olmadan yeni sezon nasıl olacak? Emanet 3. …
 • İntikam Ateşi 2 Sezon 13.Bölüm – 6 Temmuz Cumartesi
  Shivangi, ailesiyle Yamini’nin nasıl bir ilişki içinde olduğunu düşünerek Yamini’nin odasına gider ve dolapta ebeveyninin resmini bulur. Yamini gelir ve ne yaptığını sorar. Shivangi düğün albümünü aradığını ve bu resmi bulduğunu söylüyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.