Can Yoldaşım 94. Bölüm Özeti – 1 Kasım Pazartesi

Can Yoldaşım 94

Emily, Mohit’in Hayatını KURTARDI! Masa Aşkın FARKINDA!

Can Yoldaşım 93. Bölümde Emily yanlışlıkla da olsa Masa’nın yüzünü mahvetmişti. Bu durum Emily için kötü gözükse de bir fırsatı da doğurmuştu.  Peki 94. Bölümde bizleri neler bekliyor? Emily Masa’nın yüzündeki lekeleri yok edebilecek mi? Can Yoldaşım 94.bölüm özeti devam ediyor.

Emily Masa’yı kurtardı! Masa damat ve ailesi gelmeden yüzündeki lekelerden nasıl kurtulacağını düşünürken ilacı hiç beklenmedik yerden gelir. Bir güzellik uzmanı olan Emily işe el atar. Eline makyaj malzemelerini alır ve işe koyulur. Emily işe koyulurken Santoş büyük tereddütler yaşar.  Chavi’ye Emily’nin yaptığı işlemleri sorar. Chavi bunların hiçbirinden anlamadığını söyleyince Santoş’un paniklemesi daha da artar.

Ancak Emily işini bitirdiğinde herkes şaşkınlıkla Masa’ya bakar. Emily Masa’nın cildini neredeyse eskisinden bile güzel ve parlak hale sokmuştur. Masa aynada yüzünü görünce Emily’e sarılır ve çıkardığı iş için ona övgüler yağdırır. Ardından damat ve ailesi gelince Masa bu zor durumu atlatmanın mutluluğunu yaşar.

Hamilelik ortaya mı çıkacak? Gece olduğunda ise Masa Emily teşekkür etmek için odasına gider. Ancak Emily yine yerinde duramayarak işleri karıştırır. Mohit’i görmek ve onunla konuşmak için erkekler bölümüne gider. Masa onu orada görünce kızmaya ve azarlamaya başlar. Emily alarak kadınların kaldığı yere götürür. Emily Masa’nın baskılarına daha fazla dayanamaz ve bayılır.

Masa Emily’nin bayıldığını görünce doktorun çağrılmasını ister. Santoş doktorun gelecek oluşunu duyunca panik yapar ve bunu engellemek ister. Doktor Emily’nin hamile olduğunu ortaya çıkarabilir. Bu yüzden Santoş Emily’nin açlıktan bayıldığı yalanını uydurur.

Can Yoldaşım 94. Bölüm Özeti Devam Ediyor

İşler yoluna giriyor! Santoş bu zor durumu Sandiya’ya da söyler. Masa’nın hamileliği öğrenmesi işleri çıkılmaz hala sokabilir. Chavi Emily yerine başkasını muayene ettirme fikrini atar. Bu esnada doktor gelmiş olur. Doktor Emily muayene edecekken Emily kendine gelir. Emily’nin ayılmasıyla doktorun kontrol etmesine ihtiyaç kalmaz. Santoş ve diğerleri büyük bir faciayı son anda atlatırlar.

Emily bu durumu atlatsa da morali bir hayli bozulur. Poja’ya katılmak istemez. Sürekli sorun yarattığı için üzgündür.  Emily’nin bu durumuna Masa müdahale eder. Yüzünü kurtardığı için Emily’e kanı kaynayan Masa pojada dua ederek hayalindeki eşi bulabileceğini söyler. Emily Masa’nın bu iyi tavrı karşısında birazda olsa kendine gelir.

Masa Santoş’u kızdırıyor! Emily pojaya  katılsa da bu kültüre oldukça yabancıdır. O bir Hıristiyan olduğu için Hint adetlerini bilmez. Sandiya ona pojanın nasıl yapılacağını ve poja esnasında söylemesi gerekenleri anlatır. Böylelikle Emily poja için hazırdır.

Masa ise Santoş’a takılmaya devam eder. Önceki köye gelişlerinde de Masa’nın sürekli Santoş’a takıldığını hatırlarsınız. Masa Suraj’a kendisini mi yoksa Santoş’un mu güzel olduğunu sorar. Suraj Masa’nın güzel olduğunu söylerken Santoş epey bozulur. Arun karısının gönlünü almak için Santoş’un daha güzel olduğunu söyler.

Tabi Santoş’un bu gergin hali sadece Masa’ya karşı olmaz. Emily pojayı Sandiya’nın anlatımları sayesinde başarıyla tamamlar. Hatta Chavi’den bile daha iyi iş çıkarır. Emily için işler iyi giderken bu seferde Santoş ona soğuk davranır. Pojadan çıkarken herkesin poja tepsisine geleneksel yapraklardan koyarken Emily’i es geçer. Emily Santoş’un bu tavrına anlam veremez.

Can Yoldaşım 94. Bölüm Özeti – 1 Kasım Pazartesi Günü Neler Olacak?

Gerçek ortaya mı çıkıyor! Santoş’un bu tavrı sonrası Emily yine herkesten azar yemeyi başaracak bir olaya yaşar. Bu olay şöyledir;  Mohit’in yanında bir yılan gören Emily onu kurtarmak için harekete geçer. Yılana taş atarak onun dikkatini dağıtırken Mohit oradan kaçar. Ancak Emily’nin bu hareketi herkesin tepkisini çeker. Yılanı kutsal olarak sayan Masa ve diğerleri Emily’nin taş atmasına kızmıştır. Mohit Emily savunurken bu durum Masa’nın dikkatinden kaçmaz.

Bu olaydan sonra Masa Santoş ve diğerlerini köşeye çeker. Ona Emily hakkında gerçeği bildiğini söyler. Masa’nın bu sözleri herkesin başından adeta kaynar sular dökülmesine sebep olur. Santoş donakalmışken Masa ona Emily’nin yılanı nasıl kovduğunu anlatır. Emily’nin kesinlikle Mohit’e aşık olduğunu söyler. Santoş’a bunu nasıl fark etmedin diyerek alay eder. Santoş ve diğerleri birazda olsa rahat bir nefes alırlar.

 • Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba
  İçerik Tablosu Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can …
 • Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı
  İçerik Tablosu Sandiya Hamile mi? Suraj ENDİŞELİ!Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …
 • Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi
  İçerik Tablosu Sandiya Başarısız OLDU! Saçları KESİLECEK!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti Devam Ediyor!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …
 • Emanet Legacy Episode 268 Promo
  İçerik Tablosu Yaman is going crazy! The Devil’s GAME!¡Yaman se está volviendo loco! ¡El JUEGO del diablo!Yaman está ficando louco! O JOGO do Diabo!Yaman is going crazy! The Devil’s GAME!¡Yaman …
 • Emanet 268.Bölüm Fragmanı – 8 Aralık Çarşamba
  İçerik Tablosu Yaman Deliye DÖNÜYOR! Şeytanın OYUNU!Yaman is going crazy! The Devil’s GAME!¡Yaman se está volviendo loco! ¡El JUEGO del diablo!Yaman está ficando louco! O JOGO do Diabo!Yaman Deliye DÖNÜYOR! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir