Can Yoldaşım 93. Bölüm Özeti – 31 Ekim Pazar

can yoldaşım 93

Emily, Masa’yı Maymuna ÇEVİRDİ!

Can Yoldaşım 92. Bölümde Emily için işler pekte iyi gitmez. Emily art arda hatalarla çuvallar. Peki 93. bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya Emily’i aileye kabul ettirebilecek mi? Can Yoldaşım 93.bölüm özeti devam ediyor.

Masa çıldırdı! Emily’nin bu denli hatlarından sonra Masa onun buraya ait olmadığını düşünür. Evet Emily Sandiya’nın arkadaşıdır ancak Sandiya ile hiç alakası var gibi durmuyordur. Emily ise Masa’nın bu düşüncelerinden dolayı oldukça üzgün hisseder.

Ancak Emily’nin üzerine resmen uğursuzluk çökmüştür. Emily artık her şeyden vazgeçecek noktaya gelir. Bu esnada Masa Emily’nin arkasında biter. Emily aniden Masa’nın gelmesiyle birlikte irkilir. Dönerken eli tavana asılı kaplara çarpar. Kapların içindeki bitki özleri Masa’nın yüzüne dökülür.

Emily’den beklenmedik çıkış! Masa bu durum karşısında deliye döner. Bağırarak koşmaya bşalar. Herkes Masa’nın yanan toplanır. Masa elini yüzünden çektiğinde yüzünün baştan aşağı lekelerle dolduğunu fark eder. Sandiya bitki özünün demirhindi olduğunu, Masa’nın buna alerjisini söyler. Krem getirerek 1-2 saatte bu durumun düzeleceğini açıklar.

Ancak Masa’nın öfkesi dinmez. Masa Emily’e kızmaya başlar. En başından beri hatalarını bir bir yüzüne vurur. Emily ise artık bu kadarına dayanamaz. Tüm olanların kendi suçu olmadığını açıklar. Masa’nın sessizce arkasından gelmesi onu korkutmasının bu duruma sebep olduğunu dile getirir. Emily’nin bu ani çıkışı herkesi şaşırtır.

Emily gitmek istiyor! Masa daha fazla dayanmayarak kendini odaya kapatır. Çıktığında yüzü kimseye gözükmeyecek şekilde kapalıdır. Santoş tüm olanlardan dolayı kızgındır. Sandiya’ya Emily konusunda hüsrana uğradığını belirtir. Bu işin sonunda ilk büyük hatasını yapacağını da söyler.

Can Yoldaşım 93. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya’nın hatalar umurunda değildir. Onun tek istediği şey Emily ve bebeğini kurtarmaktır. Sandiya hemen Emily’nin yanına gider. Onu kıyafetlerini toplarken bulur. Emily artık son noktaya geldiğini söyler. Artık buradan gitmek istiyordur.

Sandiya devreye girdi! Sandiya onunla konuşur. Emily’i gerçeklerle yüzleştirir. Karnındaki bebeği hatırlatır. Emily Sandiya’nın bu konuşmalarından sonra gitmekten vazgeçer. Kalıp savaşacak ve kendini ispatlayacaktır. Bun hem Mohit hem de bebeği için yapacaktır.

Sandiya Emily alarak Masa’nın yanına gider. Masa Emily gördüğünde kızsa da Sandiya onu sakinleştirir. Emily özür dilerken Msa düğünde ne yapacağını düşünür. Sandiya Suraj’ın ilaçları getireceğini ve iki gün içinde lekelerden kurtulacağını söyler. Bu esnada Emily güzellik uzmanı olduğunu söylemek ister ama Masa ona söz hakkı tanımaz.

Masa zor durumda! Kısa süre sonra ise işleri daha da karmaşıklaşır. Dama tarafı Masa’yı ziyarete gelir. Ona çeşitli takılar takmak isterler. Ancak Masa yüzü leke içinde olduğu için gelmek istemez. Snadiya Masa’yı zorda olsa getirir. Bu seferde damat tarafı Masa’nın yüzünü açmamasına takar. Damat tarafı Masa’ya bu akşama kadar süre verir. Akşama kadar yüzünü açacaktır yoksa takıları takmayacaklardır.

Köşeye sıkışan Masa çözüm düşünür. Snadiya’nın yerine geçmesini bile düşünmeye başlar. Masa o denli sıkışmış durumdadır. Ancak bu plan baştan sona tehlikeli ve aldatmalarla doludur. Snadiya’nın Masa’nın yerine geçip durumu düzeltmesi imkansızdır..

Can Yoldaşım 93. Bölüm Özeti – 31 Ekim Pazar Günü Neler Olacak?

Emily için fırsat vakti! Tüm bu olumsuzluklar bir fırsat için Emily’e kapı açar. Bu fırsat Masa’nın darma duman olan yüzünü makyaj ile toparlamaktır. Emily güzellik uzmanı olduğu için bunu başarabilir. Masa her ne kadar Emily’e inanmasa da bu durumu kabul eder. Emily bu işi başarıyla hallederek Masa gözünde düşen imajını tekrar kazanmak için fırsat bulur.

 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …
 • Seninle Yeniden 8 Bölüm Özeti – 3 Ekim Pazartesi
  Raghav’a Araba Çarptı! Pallavi Başında Bekledi! Seninle Yeniden 8.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 8.bölümde Pallavi ve Raghav artık muhteşem ikili oldular. İkili birbirinin arkasını kollamaya başlar. Seninle Yeniden 8.bölüm özeti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.