Can Yoldaşım 92. Bölüm Özeti – 30 Ekim Cumartesi

Can Yoldaşım 92

Suraj Sarhoş Oldu! Sandiya’yı ÖPMEYE ÇALIŞIYOR!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 91. Bölümde Santoş, Emily ve Mohit’in evlenmesini kabul etmişti. Ancak tek bir şart koşmuştu. Masa’nın Emily kabul etmesi. Peki 92. Bölümde bizleri neler bekliyor? Masa Emil kabul edecek mi? Can Yoldaşım 92.bölüm özeti devam ediyor.

Emily kendini kabul ettirecek mi? Tüm aile köye yerleşmiştir. Santoş değirmende tahıl öğütürken Chavi’nin de kendisine yardım etmesini ister. Chavi uzunca bir zaman köye gelmekten hep kaçmayı başarmıştı. Şimdi burada olmaktan hiç ama hiç memnun değildir. Bu yüzden de işlere yardımcı olmak istemez. Chavi’nin bu tavrı Santoş olmak üzere herkesi kızdırır.

Diğer tarafta köye gelişin asıl sebebi olan Emily ise Masa’nın gözetimindedir. Masa Emily doğal bitkiler ile alakalı sorular sorarak onun zekasını sınar. Emily bu sınavı kolayca geçer. Ancak Emily’nin Masa’yı etkilemek için yaptıkları pekte iyi gitmez. Masa Sandiya’nı arkadaşı olduğu için müsamaha gösterse de daha sonrasında Sandiya’ya açıkça Emily’den hoşlanmadığını dile getirir. Sandiya bu duruma üzülür.

Masa Emily’e kızdı! Bu arada köyün erkekleri ise Suraj’a oyun oynarlar. Gargara suyuna sarhoş edici şeyler katarak Suraj’ı sarhoş yaparlar. Suraj Sandiya’yı çift görerek kendini komik durumlara sokar. Bu anlar oldukça eğlenceli mutlaka izlemelisiniz.

Bu arada Sandiya ise Emily konusunda ne yapacağını kara kara düşünür. Emily sırf Masa’yı etkilemek için sunağa gidince bu durum onun için oldukça kötü sonla biter. Masa, Emily bir güzel azarlar. Emily gözyaşları içinde kalır. Emily ne olduğunu anlam veremezken Sanidya Hint kültürünü ona anlatır. Vegan olmayan birinin bu ritüelleri yapmasının yasak ve günah olduğunu söyler. Emily’den ağlamayı bırakmasını ve güçlü olmasını söyler. Sandiya, Emily ve bebeği için savaşmaya devam edecektir.

Can Yoldaşım 92. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya ve Suraj yarışıyor! Bu tatsızlıktan sonra köyde yapılacak düğün için hazırlıklar devam eder. Masa gelin ve damada sağdıç olarak Sandiya ve Suraj’ı seçer. İkili yine oldukça komik anlar yaşayarak herkesi güldürür. Bu eğlenceli anlar araya paravan çekilip sağdıçların atışmasıyla devam eder. Bu atışmayı kaybeden diğerine altın hediye edecektir. Sandiya ve Suraj gülüşerek yarışmayı sürdürür.

Yarışmayı elbette Sandiya kazanır. Suraj ise hala ona yapılan şaka yüzünden sarhoştur. Şapşal gülüşüyle Sandiya’nın dibinden ayrılmaz. Hatta Suraj o kadar ileriye gider ki ortalık yerde Sandiya’yı öpmeye bile kalkar. İkili oldukça yakınlaşırken Snadiya’da elbette bu durumdan memnundur.

Kim bu deli kadın! Bu romantik ve deli dolu anlardan sonra Sandiya yine Emily ile ilgilenmek zorunda kalır. Çünkü oldukça esrarengiz bir olay Emily’nin başına gelir. Kuyunun başında meczup bir kadın vardır. Bu kadı kuyuya bir şeyler atar. Sandiya ve Emily onu izlerken kadı aniden kalkarak Emily’e saldırır. Emily neye uğradığını anlayamaz. Kadın bir anda onun bileziklerini kırmıştır. Suraj ve Sandiya kadını uzaklaştırırken onun deli olduğunu düşünür. Ancak kadın deli olmadığını haykırır.

Yaşanan bu esrarengiz olay elbette Sandiya’nın dikkatinden kaçmaz. Sandiya bu kadını kim olduğunu, hikayesinin ne olduğunu merak eder. Sandiya bunu öğrenmek için çabalasa da pek bir sonuç elde edemez. Sadece bu meczup kadının başka bir kastan olduğunu öğrenir. Yani bir nevi başka bir kabiledendir.

Can Yoldaşım 92. Bölüm Özeti – 30 Ekim Cumartesi Günü Neler Olacak?

Emily’den bir hata daha! Sandiya bu olayı düşünmeye fırsat bulamadan Emily bir yanlış daha yapar. Tüm aile üyeleri yine geleneksel ritüelleri yapıyordur. Emily sadece evli kadınların yaptığı bir şeyi yapar. Bekar olmasına rağmen yüzük takar. Bunu gören Masa yine çılgına döner. Emily’nin gelenekleri bu denli hiçe saymasına kızar. Emily şoke uğrarken Santoş ve Sandiya’nın morali aşağıya iner. Masa’nın Emily’i kabul etmeyeceği düşüncesi herkese hakim olur. Emily kendini kanıtlamak için uğraşarak işleri her seferinde daha zor duruma sokar.

 • Emanet Legacy Episode 269 Promo
  Yaman’s Big Mistake! What happened in the safety series happened. As we expected, Yaman came to the fishing line of two devils and attacked Fikret. What will Yaman do now, …
 • Emanet 269.Bölüm Fragmanı – 9 Aralık Perşembe
  Yaman’ın Büyük Hatası!  Emanet 269.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 269.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 269.bölüm …
 • Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba
  İçerik Tablosu Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can …
 • Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı
  İçerik Tablosu Sandiya Hamile mi? Suraj ENDİŞELİ!Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …
 • Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi
  İçerik Tablosu Sandiya Başarısız OLDU! Saçları KESİLECEK!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti Devam Ediyor!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir