Can Yoldaşım 91. Bölüm Özeti – 29 Ekim Cuma

Can Yoldaşım 91

Sandiya’nın DEVREDE! Emily ve Mohit EVLENECEK!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 90. Bölümde Emily’nin Mohit’ten hamile kaldığı ortaya çıkmıştı. Mohit bu durumu inkar etse de bu yalan çok uzun süre yaşamaz. Peki 91. Bölümde bizleri neler bekliyor? Mohit’in yaptıklarını öğrenen Santoş ne yapacak? Can Yoldaşım 91.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş’un kararı! Gerçekleri öğrenen Santoş Mohit’e okkalı bir tokat sallar. Sandiya Emily’nin çocuğunun babasının Mohit olduğunun artık herkes tarafından kabul edilmesi gerektiğini söyler. Bu durumun tek çözümü ise ikilinin evlendirilmesidir. Mena Santoş’un bunu istemeyeceğini söyler.

Ancak Santoş Mena’nın düşüncesinin tam tersine hareket eder. Yaşananların suçlusunun Emily olmadığını söyler. Bunun cezasını da o çekmemelidir. Santoş bu yüzden ikilinin evlenmesine izin verir. Tüm yaşananlardan da kendini sorumlu tutar.

Sandiya Emily için savaşacak! Santoş, Sandiya’dan Emily ailesini arayarak bu durumu onlara bildirmesini söyler. İşleri karıştıran şey ise iki farklı inanca inanan bu iki bireyin nasıl evleneceğidir? Burada başta Mena olmak üzere aile üyelerinin isteği Emily’nin dinini değiştirmesidir. Sandiya buna karşı çıkar. Emily’nin yeni bir hayata zorlanmasını yanlış bulur!

Santoş, Sandiya’nın düşüncelerine katılır. Ancak halledilmesi gereken büyük bir sorun vardır. Bu sorun bir nevi ailede onay mekanizması olan Masa’nın gelini kabul etmesidir. Masa gayri meşru çocuğu öğrenirse bu evliliği onaylamayabilir. Santoş Sandiya’dan bu sorumluluğu kabul edip etmeyeceğini sorar. Eğer bir sorun yaşanırsa bunun Sandiya’nın ilk hatası olarak kabul edileceğini de sözlerine ekler.

Can Yoldaşım 91. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Mohit ile Emily evlenecek mi? Sandiya korkusuz olduğu için bu meydan okumayı kabul eder. Emily’nin ailesinin yanına gidip onlara yaşananları anlatır. Emily ve ailesi evliliğe Masa’nın karar vereceğini duyunca rahatsız olurlar. Böyle ciddi bir konuyu bir insanın kararına bırakmayı kabul etmezler. Araya giren Emily, Sandiya’dan düşünmeleri için süre ister.

Santoş Emily’nin gelemeyeceğini düşünür. Sandiya ise Emily’nin geleceğini düşünür. Mohit sinsisi ise uzaktan gizlenerek olayları takip eder. Yalancılığıyla herkesi hayal kırıklığına uğratmayı başarmıştır. Aile yolculuk için hazırlık yaparken herkes neler olacağını merak eder? Emily’nin kararı ne olacaktır?

Emily geliyor! Tüm aile hazırlıklarını bitirip yolculuk için çıkmaya hazırlanır. Bu esnada beklenene olur. Emily ve ailesi gelir. Emily Masa’nın karşısına çıkmaya hazır olduğunu söyler. Böylelikle köye doğru yolculuk başlar.

Bu yolculukta Sandiya Emily’nin yanına yer alır. Ona Masa hakkında detayları anlatır. Emily Sandiya’yı dikkatle dinler. Masa ile ilk karşılaşma Sandiya için oldukça iyi geçer. Masa Sandiya’ya sarılarak onu karşılar. Emily ise tedirgindir.

Can Yoldaşım 91. Bölüm Özeti – 29 Ekim Cuma Günü Neler Olacak?

Emily kendini Masa’ya kanıtlamak ister. Sandiya ise Emily arkadaşı olarak tanıtır. İlk tanışmada Emily hata yapsa da Masa bunu önemsemez. Tüm aile eve yerleşmek için gider. Burada Emily büyük bir sınav beklemektedir. Herkese odalarına geçerken Masa Sandiya ve Suraj’a bavullarını iyi kontrol etmelerini söyler. En son gelişlerinde ikiliyi aynı yatakta bastıkları anları hatırlatır. Suraj ve Sandiya bir hayli utanır.

 • Emanet Legacy Episode 269 Promo
  Yaman’s Big Mistake! What happened in the safety series happened. As we expected, Yaman came to the fishing line of two devils and attacked Fikret. What will Yaman do now, …
 • Emanet 269.Bölüm Fragmanı – 9 Aralık Perşembe
  Yaman’ın Büyük Hatası!  Emanet 269.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 269.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 269.bölüm …
 • Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba
  İçerik Tablosu Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can …
 • Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı
  İçerik Tablosu Sandiya Hamile mi? Suraj ENDİŞELİ!Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …
 • Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi
  İçerik Tablosu Sandiya Başarısız OLDU! Saçları KESİLECEK!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti Devam Ediyor!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir