Can Yoldaşım 90. Bölüm Özeti – 28 Ekim Perşembe

Can Yoldaşım 90

Mohit Çocuğu İnkar EDİYOR! Emily GÖZYAŞLARI İÇİNDE!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 89. Bölümde Emily’nin hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Emily Mohit’in ailesi ile tanışarak bu duruma son vermek ister. Peki 90. Bölümde bizleri neler bekliyor? Emily ve Mohit arasında yaşananlar ortaya çıkacak mı? Can Yoldaşım 90.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş Emily’den Hoşlanmadı! Konağa misafirlerin gelişiyle Satnoş hazırlıksız yakalanır. Chavi’ye neden kaynanasının geleceğini haber vermediği için kızar. Daha iyi bir karşılama yapabilirdik diye onu tersler. Bu arada Mena’da gelir. Mena oldukça şık giyinimiyle herkesin dikkatini çeker. Bu minik endişelerin ardından ritüel için herkes sunağa gider.

Bu esnada Santoş Emily fark eder. Konağa gelen Emily’nin hala daha gitmemiş olmasına kızar. Arun araya girerek onun bir süre daha burada kalmasına müsaade eder. Emily uzaktan gelmiştir. En azından törene katılmasına müsaade etmelidirler.

Sandiya şüpheleniyor! Tören başlarken Santoş, Sandiya’dan mumu yakmak için kibriti ister. Sandiya uzakta olduğu için duymaz. Emily Santoş’a yardım etmek isterken büyük bir hışımla karşılaşır. Santoş Emily’nin sunağa girmesini istemez. Emily bu tepki karşısında oldukça üzülür.

Can Yoldaşım 90. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ardından tören kaldığı yerden devam eder. Emily Mohit ile konuşmak ister. İkilinin bu çabası Sandya’nın dikkatinden kaçmaz. Ayrıca Mohit’in kol saati de Sandiya’yı şüphelendirir. Sandiya neler olduğunu Mohit’ten öğrenmek ister. Ancak Santoş onlara bir türlü fırsat tanımaz.

Gerçekler ortaya çıktı! Törenin bitişiyle herkes konaktan ayrılır. Santoş hızlıca ortalığı toparlamak için herkese görevler verir. Bu görevler çerçevesinde Mohit sandalyeleri taşır. Ancak sakarlığı yüzünden elini incitir. Emily Mohit’i yaralanmış görünce hemen yanına koşar. Dikkatsizliği yüzünden onu azarlar. Ardından elini tutar.

Bu sahneyi gören Santoş’un kafası atar. Hemen ikilinin yanına gelerek olaya müdahale eder. Emily’den oğlunun elini bırakmasını ister. Ancak kafası atan Santoş’un gözü dönmüştür. Emily hakaretler savurmaya başlar. Kimin olduğu belli olmayan bir bebeğe sahip kızın oğluna yaklaşmamasını ister. Santoş’un bu tarz ağır sözleri Emily’i derinden sarsar.

Mohit İnkar ediyor! Daha fazla dayanamayan Emily gerçeği açıklar. Bunca hakaretler savurduğun çocuğun babası Mohit der. Gözler bir anda Mohit’e döner. Herkes şaşkınlık içindedir. Sandiya Mohit’ten gerçeği söylemesini ister.

Mohit ise inkar politikasından vazgeçmez. Bebeğin babasının kendisi olmadığını söyler. Emily yalancılıkla suçlar. Sandiya bazı ipuçlarıyla Mohit’i sıkıştırmak ister. Ancak Mohit, Suraj’ın yanına sığınarak tanımadıkları Emily’e mi yoksa kendilerine mi inanacaklarını sorar. Tam bir hayal kırıklığına uğrayan Emily konağı terk eder. Santoş’ta tüm bu tartışmaları sonlandırır.

Santoş’un kafası karışıyor! Tabi her ne kadar Mohit bu durumu inkar etse de Santoş’ta bu olayın etkisi kısa sürede ortaya çıkar. En başta Chavi’ye güvensizliği, ardından Mohit’in daha önce de yalana başvurmuş olması. Bunlar Santoş’u içten içe şüpheyle doldurur.

Nitekim akşam olduğunda Emily ve ailesi tekrar bu konuyu konuşmak için Santoş’un yanına gelirler. Santoş oğlunun sözlerinden hareketle Emily kabul etmez. Emily Mohit’e bakıp gerçekleri anlatasını bekler. Ancak Mohit yine yalanlarının arkasına sığınır ve Emily ve oğlunu inkar eder.

Can Yoldaşım 90. Bölüm Özeti – 28 Ekim Perşembe Günü Neler Olacak?

DNA testi yapılacak! Ertesi gün olduğunda konağa gelen zarf Emily’nin Mohit’in yalanlarıyla mücadele edeceğini kanıtı niteliğinde olur. Emily mahkeme kararıyla babalık testi davası açmıştır. Mohit herkesin yanında yine inkar edip testi yapacağını söyler. Sandiya Mohit’in endişeli halinden şüphelenir.

Ertesi gün holi eğlencesi başlar. Tüm aile birbirine boya sürer. Bu esnada polis gelip Mohit’i teste götürmek ister. Mohit şeytanlık yaparak boyaları lehine kullanır. Polisin elinden kurtulup yerine başkasını koyar. Ancak Sandiya bu durumu fark eder. Polisi uyarır. Santoş oğlunun yerine bir başkasını geçirdiğini anlayınca tüm parçalar beyninde birleşir. Mohit’e okkalı bir tokat yapıştırır.

 • Maske Kimsin Sen Tavuskuşu Kim Çıktı?
  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki …
 • Maske Kimsin Sen Aslan Kim Çıktı?
  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki …
 • Maske Kimsin Sen Geyik Kim Çıktı?
  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki …
 • Can Yoldaşım 172. Bölüm Özeti – 18 Ocak Salı
  Dükkana Karşılık Şok İstek! “SANDİYA AYAKLARIMA KAPANIP YALVARACAK!” Can Yoldaşım 172. bölüm özetinde Suraj’ın dükkanı Kavita’nın planıyla tehlikeye girmişti. Aile mahkemeye dükkanın kendilerine ait olduğuna yönelik delil sunamazlarsa dükkan ellerinden …
 • Can Yoldaşım 171. Bölüm Özeti – 17 Ocak Pazartesi
  Kavita ve Sandiya Savaşı! Dükkan Kimin Olacak? Can Yoldaşım 171. bölüm özetinde Kavita’nın gerçek yüzü ortaya çıkmış ve konaktan kovulmuştu. Ayrıca Kavita seçimleri kaybetmişti. Tüm bu yaşananlardan sonra Kavita intikam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir