Can Yoldaşım 90. Bölüm Özeti – 28 Ekim Perşembe

Can Yoldaşım 90

Mohit Çocuğu İnkar EDİYOR! Emily GÖZYAŞLARI İÇİNDE!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 89. Bölümde Emily’nin hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Emily Mohit’in ailesi ile tanışarak bu duruma son vermek ister. Peki 90. Bölümde bizleri neler bekliyor? Emily ve Mohit arasında yaşananlar ortaya çıkacak mı? Can Yoldaşım 90.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş Emily’den Hoşlanmadı! Konağa misafirlerin gelişiyle Satnoş hazırlıksız yakalanır. Chavi’ye neden kaynanasının geleceğini haber vermediği için kızar. Daha iyi bir karşılama yapabilirdik diye onu tersler. Bu arada Mena’da gelir. Mena oldukça şık giyinimiyle herkesin dikkatini çeker. Bu minik endişelerin ardından ritüel için herkes sunağa gider.

Bu esnada Santoş Emily fark eder. Konağa gelen Emily’nin hala daha gitmemiş olmasına kızar. Arun araya girerek onun bir süre daha burada kalmasına müsaade eder. Emily uzaktan gelmiştir. En azından törene katılmasına müsaade etmelidirler.

Sandiya şüpheleniyor! Tören başlarken Santoş, Sandiya’dan mumu yakmak için kibriti ister. Sandiya uzakta olduğu için duymaz. Emily Santoş’a yardım etmek isterken büyük bir hışımla karşılaşır. Santoş Emily’nin sunağa girmesini istemez. Emily bu tepki karşısında oldukça üzülür.

Can Yoldaşım 90. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ardından tören kaldığı yerden devam eder. Emily Mohit ile konuşmak ister. İkilinin bu çabası Sandya’nın dikkatinden kaçmaz. Ayrıca Mohit’in kol saati de Sandiya’yı şüphelendirir. Sandiya neler olduğunu Mohit’ten öğrenmek ister. Ancak Santoş onlara bir türlü fırsat tanımaz.

Gerçekler ortaya çıktı! Törenin bitişiyle herkes konaktan ayrılır. Santoş hızlıca ortalığı toparlamak için herkese görevler verir. Bu görevler çerçevesinde Mohit sandalyeleri taşır. Ancak sakarlığı yüzünden elini incitir. Emily Mohit’i yaralanmış görünce hemen yanına koşar. Dikkatsizliği yüzünden onu azarlar. Ardından elini tutar.

Bu sahneyi gören Santoş’un kafası atar. Hemen ikilinin yanına gelerek olaya müdahale eder. Emily’den oğlunun elini bırakmasını ister. Ancak kafası atan Santoş’un gözü dönmüştür. Emily hakaretler savurmaya başlar. Kimin olduğu belli olmayan bir bebeğe sahip kızın oğluna yaklaşmamasını ister. Santoş’un bu tarz ağır sözleri Emily’i derinden sarsar.

Mohit İnkar ediyor! Daha fazla dayanamayan Emily gerçeği açıklar. Bunca hakaretler savurduğun çocuğun babası Mohit der. Gözler bir anda Mohit’e döner. Herkes şaşkınlık içindedir. Sandiya Mohit’ten gerçeği söylemesini ister.

Mohit ise inkar politikasından vazgeçmez. Bebeğin babasının kendisi olmadığını söyler. Emily yalancılıkla suçlar. Sandiya bazı ipuçlarıyla Mohit’i sıkıştırmak ister. Ancak Mohit, Suraj’ın yanına sığınarak tanımadıkları Emily’e mi yoksa kendilerine mi inanacaklarını sorar. Tam bir hayal kırıklığına uğrayan Emily konağı terk eder. Santoş’ta tüm bu tartışmaları sonlandırır.

Santoş’un kafası karışıyor! Tabi her ne kadar Mohit bu durumu inkar etse de Santoş’ta bu olayın etkisi kısa sürede ortaya çıkar. En başta Chavi’ye güvensizliği, ardından Mohit’in daha önce de yalana başvurmuş olması. Bunlar Santoş’u içten içe şüpheyle doldurur.

Nitekim akşam olduğunda Emily ve ailesi tekrar bu konuyu konuşmak için Santoş’un yanına gelirler. Santoş oğlunun sözlerinden hareketle Emily kabul etmez. Emily Mohit’e bakıp gerçekleri anlatasını bekler. Ancak Mohit yine yalanlarının arkasına sığınır ve Emily ve oğlunu inkar eder.

Can Yoldaşım 90. Bölüm Özeti – 28 Ekim Perşembe Günü Neler Olacak?

DNA testi yapılacak! Ertesi gün olduğunda konağa gelen zarf Emily’nin Mohit’in yalanlarıyla mücadele edeceğini kanıtı niteliğinde olur. Emily mahkeme kararıyla babalık testi davası açmıştır. Mohit herkesin yanında yine inkar edip testi yapacağını söyler. Sandiya Mohit’in endişeli halinden şüphelenir.

Ertesi gün holi eğlencesi başlar. Tüm aile birbirine boya sürer. Bu esnada polis gelip Mohit’i teste götürmek ister. Mohit şeytanlık yaparak boyaları lehine kullanır. Polisin elinden kurtulup yerine başkasını koyar. Ancak Sandiya bu durumu fark eder. Polisi uyarır. Santoş oğlunun yerine bir başkasını geçirdiğini anlayınca tüm parçalar beyninde birleşir. Mohit’e okkalı bir tokat yapıştırır.

 • Emanet’te Sıla Türkoğlu Gitti! Nanuka Stambolishvili Geldi!
  Emanet’te Sıla Türkoğlu’nun Yerine Gelen Başrol Kim?… Kanal 7’nin sevilerek izlenen Emanet’in yeni sezon fragmanı yayınlandı. Emanet 3.sezonda neler olacak? Geçtiğimiz sezon bitmeden ayrılacağı belli olan Sıla Türkoğlu’nun yerine yeni …
 • Düşman Başına 68. Bölüm Özeti – 15 Ağustos Pazartesi
  Endişeli Bekleyiş! Raghav Nerede? Düşman Başına 68.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 68.bölümde Shivm ve Riya Raghav’ı bulmaya gidiyor. Shrivastav ailesinde endişeli bekleyiş sürüyor. Düşman Başına 68.bölüm özeti devam ediyor. …
 • Legacy Season 3 COMING SOON!
  Horsewoman will blow Yaman’s mind away! Season 2 of the Legacy series had a sad end. Seher lost her life and Yaman was left alone. After this sad season finale, …
 • Emanet 3.Sezon YAKINDA!
  Yağız Atlı Kadın Yaman’ın Aklını Başından Alacak!  Emanet dizisi heyecanlı bir 3.sezonla izleyicisine kavuşacak. Emanet 3.sezonun Eylül ayında yayınlanması bekleniyor. Peki Sıla Türkoğlu olmadan yeni sezon nasıl olacak? Emanet 3. …
 • İntikam Ateşi 2 Sezon 13.Bölüm – 6 Temmuz Cumartesi
  Shivangi, ailesiyle Yamini’nin nasıl bir ilişki içinde olduğunu düşünerek Yamini’nin odasına gider ve dolapta ebeveyninin resmini bulur. Yamini gelir ve ne yaptığını sorar. Shivangi düğün albümünü aradığını ve bu resmi bulduğunu söylüyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.